Kripto Borsası

MANA Coin Geleceği 2023-2030, Yorum (Decentraland)

Decentraland Mana Coin geleceği nasıl, Decentraland iyi bir yatırım mı, Decentraland güvenilir mi, Decentraland kaç dolar olur? Bu içeriğimizde kripto para piyasalarına damga vuracak projelerden biri olan Decentraland projesi hakkında bilgi vereceğiz.

decentraland
Decentraland
$0.7800.840% 24H

Decentraland Coin Nedir?

Decentraland Coin projesi 2021 yılına damga vuran kripto paralardan biridir. MANA Coin olarak da bilinen bu kripto para birimi gerçek hayatı ve sanal dünyayı birleştirmeye çalışmıştır. Nasıl mı? Gelin birlikte öğrenelim. Her şeyden önce, Mana’nın metaverse coinlerden birisi olduğunu belirtmeliyiz.

Decentraland Coin kripto para kullanıcıları tarafından bir yatırım aracı olarak görülse de aslında daha çok sanal dünya için kullanılan bir kripto para birimi. Öyle ki diğer kripto para birimlerinin teknik kısımda tam olarak gerçekleştiremedikleri hedeflerini Decentraland Coin tam olarak gerçekleştirmiştir diyebiliriz.

2017 yılında ilk çıktığında 24 milyon dolarlık bir arz dağıtımı yapan Decentraland Coin ekibi 2019 yılında sanal dünya için kolları sıvamaya başladı. İlk etapta deneme için küçük çaplı geliştirmeler yapan ekip daha sonra 2020 yılında tüm kullanıcılar için Decentraland sanal dünyasını oluşturdu ve tanıttı.

Decentraland coin nedir, arzı, nereden alınır
Decentraland coin nedir, arzı, nereden alınır

Bu sanal dünyada kullanıcılar diğer kullanıcılar ile birlikte dolaşabiliyor, araziler satın alabiliyor ve ilerleyen süreçlerde bina dikebiliyor. Proje daha çok arazi satın alma yönüyle kullanıcıların ilgisini çektiği için sanal dünya kripto parası olarak da adlandırılıyor.

LAND arazileri üzerinde alım satım yapan Decentraland kullanıcıları hem eğlenceli vakit geçirebiliyor hem de alım satım yaparak para kazanabiliyor.

Ethereum blok zinciri üzerinde çalışan bu proje aynı zamanda bir kripto para yatırım aracı olarak da kullanılabiliyor. Dünyaca ünlü güvenilir kripto para borsaları tarafından da listelenen Decentraland Coin kısa süre içerisinde “özellikle” uzun vadeli yatırımların vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.

Decentraland Coin’in hedefleri ve sanal dünya sistemi hakkında bilgi verdiğimize göre gelin bir de yatırım piyasalarındaki işlevinden ve konumundan bahsedelim.

Decentraland Coin Arzı

decentraland
Decentraland
$ 0.780
Arz1,820,448,045.76 MANA
hacim$187,926,905.00
Piyasa değeri $1,420,843,555.00

Decentraland Coin arzı toplam 2.193.817.627 olarak belirlenmiştir. Oldukça makul seviyelerde bir arz miktarına sahip olan Decentraland Coin’in büyük çoğunluğu piyasalarda aktif olarak dolaşım halindedir.

Decentraland Coin Fiyat Tahmini

Decentraland Coin projesi geçtiğimiz aylarda popülerleşmeye başlayınca yatırımcılar Decentraland fiyat tahminleri hakkında araştırmalar yapmaya başladı. Öyle ki uzun vadeli Decentraland MANA Coin yatırımcıları için bu araştırmalar hayati öneme sahip diyebiliriz ?

Biz de hepkredi.com olarak Decentraland Coin’e uzun vadeli yatırım yapmak isteyen kişiler için uzmanlar tarafından yapılan Decentraland fiyat tahminlerini inceledik ve yazımızın devamında sizlerle paylaştık.

Kendi analizlerinizi yaptıktan sonra bu fiyat tahminlerine göz atarak Decentraland Coin’in geleceği hakkında fikir yürütebilir, yatırımlarınızı ona göre şekillendirebilirsiniz.

Decentraland Coin Yorum

Binlerce kripto paranın olduğu şu günlerde yatırımcılar ve analistler tarafından en çok olumlu yorum alan ilk 10 kripto parayı sorsalar cevabımız Decentraland Coin olurdu.

Son zamanların en popüler kripto para birimlerinden biri haline gelen Decentraland Coin’in uzmanlar tarafından olumlu yorum almasını etkileyen birçok faktör var. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Gerçek dünyayı ve sanal dünyayı, kripto paralar ile birleştirebilmesi,
  • Kullanıcılarına eğlenirken aynı zamanda para kazandırabilmesi,
  • Yatırım piyasalarında yükseliş yönünde ivme yakalaması,
  • Arkasında güvenilir bir ekibe sahip olması,
  • Ethereum blokchain gibi hata oranı çok az olan bir altyapıyı kullanması.
Decentraland coin geleceği ile ilgili yorumlar
Decentraland coin geleceği ile ilgili yorumlar

Decentraland Coin Güvenilir Mi?

Decentraland Coin en güvenilir kripto para birimleri arasında yer alıyor. Alım satım yaptığınız borsa Binance ve Gate.io gibi güvenilir kripto para borsaları ise güven içinde Decentraland Coin alım satımı yapabilirsiniz.

Decentraland Coin Hangi Ülkenin?

Decentraland Coin herhangi bir ülkeye resmiyette bağlı değildir. Öyle ki bir dünya oluşturmayı amaçladığından proje ekibinin kendilerini bir ülke ile sınırlandıracaklarını düşünmek doğru olmayacaktır.

Decentraland Coin Nereden Alınır?

Decentraland Coin’i kolay yoldan satın almak istiyorsanız MANA simgesiyle listeleme yapan bir borsada üyelik oluşturabilirsiniz. Bu borsalarda MANA/USDT, MANA/BTC ve MANA/ETH işlem çiftlerinde Decentraland Coin alınıp satılabiliyor.

Eğer çift yönlü işlem yapmak istiyorsanız vadeli işlemler piyasalarında MANA listelemesi yapan borsalara üye olabilirsiniz.

Decentraland Coin Kimin?

Decentraland Coin Ariel Meilich ve Esteban Ordano ismindeki iki girişimci tarafından kurulmuştur. Ekip daha sonraki süreçte birkaç proje daha başlattılar ancak en çok ses getiren proje Decentraland Coin projesi olmuştur.

Decentraland Coin Yakımı

Şu an için gündemde Decentraland Coin yakımı ile ilgili bir haber yok. Önümüzdeki günlerde hacimli bir şekilde Decentraland yakımı olursa fiyatlar yukarı yönlü hareket edebilir.

MANA Decentraland coin geleceği
MANA Decentraland coin geleceği

Decentraland Coin Geleceği Nasıldır?

Decentraland Coin projesi ile ilgili merak edilen başlıca iki konu var. Bunlardan ilki sanal dünyada nasıl arsa satın alınacağıdır. Diğer ise Decentraland Coin’in geleceğidir.

Decentraland Coin kullanıcıları daha çok kripto para yatırımları yaptığı için Decentraland fiyat tahminleri yatırımcılar tarafından daha çok merak ediliyor.

Biz de bu nedenle yerli ve yabancı kripto para uzmanlarının Decentraland Coin hakkında yaptıkları fiyat tahminlerini senelere göre ayırdık ve sizlerle paylaştık. İşte yıllara göre Decentraland Coin fiyat tahminleri;

Decentraland Mana Coin Geleceği 2023

2023 yılında Decentraland Coin’e olan talebin daha da artacağı düşünülüyor. Yapılan analizler sonucunda ortaya çıkan Decentraland Coin fiyat tahmini 2023 için 3.60 dolar.

Decentraland Mana Coin Geleceği 2024

Decentraland Coin fiyat tahmini 2024 için 3.90 dolar.

Decentraland Mana Coin Geleceği 2025

Decentraland Coin fiyat tahmini 2025 yılı için 5.10 dolar. Aynı zamanda coin yakımı gerçekleşirse ve sanal gerçeklik teknolojisinde büyük ilerlemeler yaşanırsa bu rakam 6 doları bulabilir.

Decentraland Mana Coin Geleceği 2026

Decentraland Coin fiyat tahmini 2026 yılı için 5.80 dolar.

Decentraland Mana Coin Geleceği 2027

2027 yılında Decentraland Coin’in bir miktar düşüş yaşaması bekleniyor. Uzmanların yaptığı çalışmalar sonucunda ortaya çıkan Decentraland Coin fiyat tahmini 2027 için 4.30 dolar.

Decentraland Mana Coin Geleceği 2028

2028 yılında Decentraland Coin’in tekrardan toparlamaya başlaması bekleniyor. Decentraland Coin fiyat tahmini 2028 yılı için 5.10 dolar.

Decentraland Mana Coin Geleceği 2029

Decentraland Coin fiyat tahmini 2029 yılı için 5.70 dolar.

Decentraland Mana Coin Geleceği 2030

Decentraland Coin’in 2030 yılında %50 oranında değer kazanacağı öngörülüyor. Uzmanların Decentraland Coin fiyat tahmini 2030 yılı için yaklaşık 9 dolar.

Decentraland Coin ile ilgili verdiğimiz bilgi, yorum ve tahminler yatırım danışmanlığı ve yatırım tavsiyesi değildir. Buradaki bilgilere dayanarak Decentraland Coin satın almanız ve zarar yapmanız durumunda web sitemiz yasal olarak sorumlu tutulamaz.

Decentraland Mana Coin geleceği 2023 yılı ve sonrası için bu şekildeydi. Proje hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz kapsamlı proje açıklamalarını inceleyebilirsiniz.

MANA yatırım yapılır mı?

Kendi teknik ve temel analizlerinize güveniyorsanız bu coine yatırım yapabilirsiniz.

MANA coin kime ait?

MANA Coin Decentraland projesine ait bir kripto para birimidir.

MANA gelecekte ne kadar olur?

MANA Coin’in önümüzdeki yıllarda 10 dolara kadar yükseleceği öngörülüyor.

Metaverse coin nedir?

Metaverse sanal dünyayı gerçek dünyaya entegre etmeye çalışan bir sistemdir.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Decentraland coin fiyat ve yorum için güzel bilgiler paylaşmışsınız çok teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu