A101 Fiyat Listesi

A101 Birkenstock Fiyatı

Bu yazımızda Birkenstock marka terlik ve sandalet almak isteyen kişiler için A101 Birkenstock fiyatı hakkında bilgiler vereceğiz. Eğer siz de Birkenstock satın almak istiyorsanız bu yazımızı sonuna kadar okumanızı öneriyoruz.

Birkenstock Terlik Nedir? Özellikleri

Birkenstock bir terlik ve sandalet markasıdır. Birkenstock terlik ve sandaletler klasikleşmiş sandalet ve terlik modelleri ile benzerlik göstermez.

Birkenstock markası terliklerde ve sandaletlerde görünümden çok ayak sağlığını ön planda tutmuştur. Ortopedik yapıda terlik ve sandalet üretimi yapan Birkenstock markası ayak sağlığının korunması için mantar tabanlıklar kullanmıştır.

Ortopedik bir tasarıma sahip olan Birkenstock ürünleri aynı zamanda ayağınızın rahat etmesi için ayak şeklini alan tabanlıklar da tasarlamıştır. Birkenstock terlik ve sandaletler ayağınızın yerini alır ve ortopedik konumunu sağlar. Aynı zamanda özel tırtıklar ve çizgiler ile şekillendirilen Birkenstock terlikler en çok tercih edilen ortopedik terlikler arasında yer alıyor.

a101 birkenstock fiyatı ve çeşitleri
a101 birkenstock fiyatı ve çeşitleri

A101’de Birkenstock Var Mı?

Son yıllarda gıda ve kişisel bakım ürünlerinin satışıyla ön plana çıkan A101 market aynı zamanda giyim ürünlerinin de satışına yer veriyor. Özellikle A101 online market içerisinde birçok giyim ürünü aktif olarak satışta. Bunlardan biri de Birkenstock markasına ait terlik ve ayakkabı modelleri.

A101 markette Birkenstock kadın terlikler, parmak arası modeller ve daha birçok model bulabilirsiniz. Bunun için A101 online marketi ziyaret ettikten sonra ev & yaşam kategorisini ziyaret etmeniz yeterlidir. Öte yandan, A101 ayakkabı ve ayakkabı dolabı içeriklerimiz de dikkatinizi çekebilir.

A101 Birkenstock Ne Zaman Gelecek?

Eğer Birkenstock terlik ve sandaletleri şubeden satın almak istiyorsanız size kötü bir haberimiz var.

A101 market ne yazık ki uzunca bir süredir şubelerinde Birkenstock satmıyor. Bunun yerine A101 sanal markette ve kapıda uygulamasında satış yapmayı tercih ediyor. Yani yakın bir zaman içerisinde A101 şubelerine Birkenstock gelmeyecek.

Eğer A101’den Birkenstock satın almayı düşünüyorsanız A101 resmî web sitesine giriş yapabilir, onlarca model içerisinden kendinize uygun Birkenstock terlik ve sandaleti satın alabilirsiniz.

a101 birkenstock fiyatı
a101 birkenstock fiyatı

A101 Birkenstock Fiyatı 2023

A101 markette satılan Birkenstock sandalet ve terlik fiyatları şu şekildedir;

 • Birkenstock Arizona Eva Erkek Terlik Siyah: 429,00 TL
 • Birkenstock Arizona Eva Kadın Terlik Sarı: 399,00 TL
 • Birkenstock Arizona Eva Kadın Terlik Kırmızı: 399,00 TL
 • Birkenstock Arizona Eva Kadın Terlik Yeşil: 399,00 TL
 • Birkenstock Barbados Kadın Terlik Siyah: 375,00 TL
 • Birkenstock Arizona Eva Kadın Terlik Lila: 399,00 TL
 • Birkenstock Arizona Eva 1001498 Kadın Terlik Gri: 429,00 TL
 • Birkenstock Arizona Kadın Terlik Kahverengi: 699,00 TL
 • Birkenstock Arizona Eva Kadın Terlik Lacivert: 399,00 TL
 • Birkenstock Arizona Eva Kadın Terlik Siyah: 399,00 TL
 • Birkenstock Gizeh Eva Kadın Terlik Beyaz: 399,00 TL
 • Birkenstock Gizeh Kadın Terlik Gold: 599,00 TL

A101 Birkenstock Kullananlar ve Yorumlar

A101 marketten daha önceleri Birkenstock satın alan kişilerin neredeyse tamamının olumlu yorum yapmış olduğunu görüyoruz. Özellikle rahatlık ve kullanışlılık bakımında Birkenstock markası müşterilerden tam not almış durumda. Ayrıca pek çok müşteri Birkenstock terlikleri model bakımından yeterli bulmasa da parmak arası terlikler istisnai olarak şıklık açısından ön plana çıkıyor.

Bu yazımızda A101 Birkenstock fiyatı hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Eğer Birkenstock markasına ait terlikler ve sandaletler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız bunu yorum olarak bize iletebilirsiniz.

Birkenstock Türkiye distribütörü kim?

Birkenstock Türkiye distribütörü Form Medikal Sağlık Malzemeleri A.Ş. firmasıdır.

Birkenstock orijinal olup olmadığını nasıl anlarız?

Birkenstock terliklerin üzerinde yer alan marka ismi ve terlik derisinin özelliği ile bu ürünlerin orijinal olup olmadığı anlaşılabilir.

Birkenstock terlik özelliği nedir?

Birkenstock terlikler doğal mantar kullanılarak yapılan terliklerdir. Bu yönüyle ortopedik bir kullanım sağlayan bu ürünler ayak sağlığının korunmasını sağlar.

Birkenstock ne markası?

Birkenstock bir Alman markasıdır.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu