Kripto Borsası

DNT District0x Coin Geleceği 2023-2030, Yorum

District0x Coin geleceği hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu yazımız tam size göre. Bu içeriğimizde popüler kripto para birimlerinden biri olan District0x Coin hakkında pek çok soruya cevap verdik.

district0x
district0x
$0.0241.77% 24H

District0x Coin Nedir?

District0x Coin Ethereum tabanında çalışan ve blok zincir teknolojisi kullanılarak oluşturulan bir kripto para birimidir. Bu kripto para projesinde kullanıcıların “bölge” adı verilen merkeziyetsiz uygulamalar oluşturması sağlanmıştır.

Kendi platformlarında ücretsiz olarak merkeziyetsiz uygulamalar oluşturulmasına izin veren District0x Coin bu amacının dışına çıkarak daha çok bir yatırım aracı olarak kullanılmaya başlanmıştır. Çünkü District0x gibi merkeziyetsiz uygulamalar oluşturabilen birçok proje var. En basitinden örnek verecek olursak Bitcoin’den sonraki en popüler kripto para olan Ethereum ile de merkeziyetsiz uygulama yapabilmek mümkün.

District0x coin nedir, arzı, nereden alınır
District0x coin nedir, arzı, nereden alınır

Az önce de dediğimiz gibi District0x Coin daha çok piyasalarda yatırım aracı olarak kullanılmaya başlanmıştır. İlk etapta kısa süreli yükselişler ile yatırımcılarına umut verse de birkaç ay boyunca sabit bir şekilde yatay çizgide hareket ettiğinden başlarda yatırımcılarını korkutuyordu.

Ancak Binance gibi büyük borsalar tarafından listeleme kararı alındıktan sonra aşırı bir talep oluştu ve District0x Coin yukarı yönde hareket etmeye başladı. Bu sayede de piyasa değeri olarak en değerli kripto paralar arasındaki yerini aldı.

District0x Coin Arzı

district0x
district0x
$ 0.024
Arz751,221,716.33 DNT
hacim$123,363.00
Piyasa değeri $17,888,348.00

District0x DNT Coin arzı toplam 1 milyar adettir. Bu arz miktarı aslında oldukça makul seviyelerdedir. Diğer kripto para birimlerindeki gibi sınırsız arzı olmadığı gibi aynı zamanda birkaç milyon adet ile de sınırlandırılmamıştır.

District0x Coin’in arzı bu seviyelerde olduğu için işlem gördüğü fiyat da oldukça iyi seviyelerdedir. CoinMarketCap platformunu ziyaret ederek bu dengeyi sizler de görebilirsiniz.

District0x Coin Fiyat Tahmini

District0x Coin için uzun vadeli yatırımlar planlandıktan sonra DNT Coin fiyat tahminleri büyük bir öneme kavuşmuştur. District0x alıp uzun süre boyunca elinde bekletmek isteyen kişiler özellikle yabancı platformlarda yapılan DNT Coin fiyat tahminleri hakkında bilgi almak istiyor.

Sizlere iyi bir haberimiz var. Hepkredi.com olarak yabancı platformlardaki güvenilir District0x fiyat tahminlerini inceledik ve sizler için yazımızın devamında paylaştık. Eğer siz de District0x alıp elinizde tutmak istiyorsanız ve bu kripto paranın gelecekte kaç dolardan işlem göreceğini merak ediyorsanız içeriğimizi okumaya devam edebilirsiniz.

District0x Coin Yorum

District0x coin yatırımcılar ve analistler tarafından oldukça olumlu yorumlar almıştır. District0x projesinin olumlu yorumlar almasında şu hususlar etkili olmuştur;

  • Piyasalarda geneli yukarı yönlü olan hareketler göstermesi,
  • Binance gibi büyük hacimli borsalar tarafından listelenmesi,
  • Balina olarak tabir edilen büyük yatırımcılar tarafından destek alması.
District0x coin geleceği ile ilgili yorumlar
District0x coin geleceği ile ilgili yorumlar

District0x Coin Güvenilir Mi?

District0x Coin güvenilir kripto para birimlerindendir. Dolayısıyla hiçbir sıkıntı yaşamadan bu kripto parayı alıp satabilirsiniz. Tabi bu esnada tercih ettiğiniz borsanın güvenilir bir borsa olduğundan emin olmalısınız.

District0x Coin Hangi Ülkenin?

DNT Coin hangi ülkenin sorusuna yanıt veremiyoruz. Çünkü bu kripto para birimi herhangi bir ülkeye resmî olarak bağlı değildir.

District0x Coin Nereden Alınır?

District0x Coin satın almak için bir adet kripto para borsası üyeliğine ihtiyacınız var. Tabi bu borsanın da en az 1 işlem çiftinde District0x Coin’i listelemiş olması gerekiyor. Eğer District0x DNT Coin hangi borsalar var diye merak ediyorsanız içeriğimizdeki tablodan faydalanabilirsiniz.

Bu tablonun sol sütununda DNT Coin listelemesi yapan borsalar ve bu borsaların olduğu satırda District0x Coin’e ait veriler var. Bu tabloda hacim bilgilerini göz önünde bulundurarak District0x coin alabileceğiniz borsaları öğrenebilirsiniz.

District0x Coin Kimin?

District0x Coin Joe Urgo ve Matus Lestan tarafından kurulmuştur. Bu ekip üyeleri kripto para teknolojisinde kendisini geliştirmiş ve 2017 yılının Şubat ayında DNT tanıtımını yapmıştır.

District0x Coin Yakımı

District0x ile ilgili haberleri incelediğimizde hiçbir şekilde DNT Coin yakımı ile ilgili bir haber göremedik. Öyle ki yabancı platformlarda dahi önümüzdeki günler için District0x Coin yakımı planlanmıyor.

Ancak uzmanlara göre önümüzdeki 5 sene içerisinde fiyatlara denge getirmek amacıyla az da olsa DNT Coin yakımı gerçekleştirilecek. Bu yakımın yatırımcılar tarafından mı yoksa ekip üyeleri tarafından mı olacağı henüz bilinmiyor.

DNT District0x coin geleceği nasıldır
DNT District0x coin geleceği nasıldır

District0x Coin Geleceği Nasıldır?

Herkesin merak ettiği konuya gelmiş bulunmaktayız. DNT Coin geleceği nasıl?

Aşağıda kripto para uzmanları tarafından yapılan District0x DNT Coin fiyat tahminlerini görüyorsunuz. Bu fiyat tahminleri DNT Coin white paper dosyası incelenerek ve daha sonra DNT Coin grafiği incelenerek “uzmanlar tarafından” yapılmıştır. Yani söz konusu bu fiyat tahminlerinin Hep Kredi ile hiçbir ilgisi yoktur.

Kendi analizlerinizi yaptıktan sonra son kontrol amacıyla bu fiyat tahminlerine bakabilir ve fikir edinebilirsiniz. Ancak yalnızca bu fiyat tahminlerine bağlı kalarak yatırım yapmanızı kesinlikle önermiyoruz.

District0x Coin Geleceği 2023

District0x Coin’in 2023 yılında 0.12 ila 0.15 dolar aralığında işlem göreceği tahmin ediliyor.

District0x Coin Geleceği 2024

2024 yılı için beklenen fiyat yaklaşık 0.2 dolar.

District0x Coin Geleceği 2025

District0x Coin fiyat tahmini 2025 yılı için ortalama 0.4 dolar. Bu rakamın yıl sonunda 0.35 dolar seviyelerine doğru gerilemesi bekleniyor.

District0x Coin Geleceği 2026

District0x için yapılan fiyat tahminleri 2026 yılında 0.55 doları gösteriyor.

District0x Coin Geleceği 2027

2027’de beklenen fiyat aralığı 0.7 ila 0.9 dolar arasında.

District0x Coin Geleceği 2028

2028 yılında District0x Coin’de satış baskısının ortaya çıkacağı öngörülüyor. Uzmanların District0x tahminleri bu yıl için 0.65 dolar.

District0x Coin Geleceği 2029

2029 yılı için tahminler 0.8 doları gösteriyor.

District0x Coin Geleceği 2030

2030 yılında geldiğimizde District0x Coin’in 1 doları geçeceği öngörülüyor. District0x Coin fiyat tahmini 2030 yılı için 1.2 dolar.

District0x projesi hakkında verdiğimiz bilgiler hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir. Burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı almanız çok ciddi maddi kayıplar ile karşılaşmanıza neden olabilir. Böyle bir durumda web sitemiz yasal olarak sorumlu tutulamaz.

District0x Coin geleceği 2023 yılından sonraki süreçlerde bu şekilde tahmin ediliyor. Söz konusu yıllarda beklenen fiyatların gerçekleşmeme olasılığı vardır.

DNT Coin hangi borsalarda var?

DNT Coin Binance ve Gate.io gibi büyük borsalar tarafından listelenmiştir.

District0x iyi bir yatırım mı?

District0x Coin değerlendirilmesi gereken coinlerden biri olarak görülüyor.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu