Başvuru

Müge Anlı Başvuru Nasıl Yapılır? (Tatlı Sert)

Müge Anlı başvuru nasıl yapılır, Müge Anlı ile Tatlı Sert programının amacı nedir, hangi konular işleniyor? Merak ettiğiniz bütün soruların cevapları bu yazımızda mevcut.

Müge Anlı İle Tatlı Sert Programında Ne İşleniyor?

Müge Anlı’nın sunduğu bu program hakkında bilgi vermeden önce gelin Müge Anlı kimdir ona bir göz atalım.

Müge Anlı ile Tatlı Sert başvuru
Müge Anlı ile Tatlı Sert başvuru

Müge Anlı bir gazetecidir. Araştırmacı gazeteci olarak çalışan Müge Anlı çok uzun yıllardan bu yana çözülmesi güç olayları gün yüzüne çıkartarak bireylere ve ailelere yardım ediyor.

Bu araştırmalarını ileri bir seviyeye taşıyan Müge Anlı ATV ekranlarında bir program sunarak daha geniş kitlelere seslenebiliyor. Uzun zamandır Müge Anlı ile Tatlı Sert programını sunmakta olan Müge Anlı yeni yaşanan veya geçmişte kapatılmayan dosyaları tekrardan gün yüzüne çıkararak sorunların çözülmesine yardımcı oluyor.

Müge Anlı’nın sunduğu bu programda çok fazla konuya değiniliyor. Önem derecesi fark etmeksizin kanıtı ve mağduriyeti olan herkese yardım eden Müge Anlı, programında şu konuları işliyor;

  • Faili meçhul cinayetleri polis ve jandarma ekipleriyle iş birliğine giderek çözme
  • Daha önceden çözülen ancak ortakları bulunamayan cinayet olaylarında diğer suçluları bulmak
  • Kaybolan ya da kaçırılan insanları bulmak
  • Dolandırıcılık vakalarını gün yüzüne çıkarmak
  • Bazı durumlarda küs aile bireylerini ekrana çıkartarak barıştırmak

Müge Anlı bütün bunları yaparken araştırmacı özelliğinden ve en önemlisi ekran başındaki izleyicilerden faydalanıyor. Her gün binlerce izleyicisi olan bu programda izleyiciler herhangi bir olaya şahitlik etmek istediğinde Müge Anlı ihbar hattı telefon numaraları ile canlı yayına bağlanabiliyor ve olayların çözülmesine yardımcı olabiliyor.

Öte yandan, merak eden ziyaretçilerimiz Müge Anlı ne kadar kazanıyor adlı içeriğimizi de inceleyebilirler.

Müge Anlı Başvuru Kanalları

Müge Anlı ile Tatlı sert programında başvuru yapmak istiyorsanız pek çok seçeneğiniz var. Olayların akışına göre önceden başvuru numaraları ile randevu alabilir ya da ihbar hattından programı arayarak canlı yayına çıkabilirsiniz.

ATV’nin en çok izlenen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert başvuru kanalları şu şekildedir;

  • Eğer herhangi bir olay için bu programa başvurmak istiyorsanız ya da işlenen olaylar hakkında ihbarda bulunmak istiyorsanız 0212 354 43 25 – 0212 354 43 26 numaralarından Müge Anlı ile Tatlı Sert programını arayabilirsiniz.
  • Eğer olaylara canlı olarak katılıp ihbarda bulunmak ya da tanıklık etmek istiyorsanız 0212 639 42 63 – 0212 639 50 17 numaralarını arayabilirsiniz.
  • Aynı zamanda 0212 354 44 25 – 0212 354 44 26 ihbar hattı ile de canlı yayına katılmadan ihbarda bulunabilirsiniz.
  • 0535 365 52 52 numaralı telefona Whatsapp uygulaması üzerinden mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz.
  • Eğer telefon dışında başka bir iletişim kanalıyla başvuruda bulunmak istiyorsanız [email protected] mail adresine mail gönderebilirsiniz.

Şu an bu program söz konusu iletişim kanalları ile başvuru ve ihbar almaya devam ediyor. Eğer bir konu hakkında danışmak istiyorsanız bu iletişim kanallarından birini kullanabilirsiniz.

Müge Anlı başvuru
Müge Anlı başvuru

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programına Nasıl Başvuru Yapılır?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılmak için ne yazık ki bir başvuru formu öneremeyeceğiz. Ancak sizlere başvurunuzu kabul ettirmek için ne yapmanız gerektiği konusunda bilgi verebiliriz.

Eğer bir konu hakkında yardım almak istiyorsanız ilk etapta o konuya ilişkin kanıtları toplamanız gerekiyor. Bunun için yazılı belge, arama kayıtları, mesajlaşma geçmişi ve görgü tanıklarını kullanabilirsiniz.

Daha sonra olaya ilişkin resmi dairelerde başvurunuzun olması gerekiyor. Bunun için bir mahkeme kararı, savcılığa verilmiş ifade ya da karakola yapmış bir ihbar yeterli olacaktır.

Elinizdeki bu önemli kanıtları ve belgeleri Müge Anlı’nın ekibine ulaştırdıktan sonra birkaç gün içerisinde olayın detayları araştırmacı ekip tarafından incelenecektir. İnceleme sonucunda olayın işlenmeye uygun olup olmadığı belirlenecek ve canlı yayın hazırlıkları başlayacaktır.

Müge Anlı başvuru yapma detayları bu şekildeydi. Dediğimiz gibi Müge Anlı ekibi tarafından kabul edilmek istiyorsanız olabildiğince kanıt ve belge toplamanız sizin açınızdan olumlu olacaktır.

Müge Anlı nasıl ulaşabilirim?

Müge Anlı’ya 0212 354 43 25 numarasından ulaşabilirsiniz.

Müge Anlı'nın telefon numarası var mı?

Müge Anlı’nın programına katılmak için 0212 354 43 25 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Müge Anlı'ya bağış nasıl yapılır?

MÜGE yazıp 2868’e mesaj atarak Müge Anlı yardım kampanyasına katılabilirsiniz.

Müge Anlı ne kadar yardım topladı?

Müge Anlı yaptığı yardım kampanyaları sayesinde 22 milyon TL’den fazla yardım toplamıştır.

Müge Anlı tekerlekli sandalye kaç para?

Müge Anlı aracılığı ile tekerlekli sandalye bağışı yapmak istiyorsanız 900 ila 1.900 TL aralığında bağış yapabilirsiniz.

Müge yaz 2868’e gönder ne kadar?

Müge Anlı’nın yardım kampanyasında 10 TL’lik yardım yapabilirsiniz.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu