Başvuruİş İmkanları

CarrefourSA İş Başvuru Formu 2022 Güncel

CarrefourSA iş başvuru formu nasıl doldurulur, CarrefourSA’da hangi pozisyonlar var, CarrefourSA’da part time iş var mı? Bu içeriğimizde Perakende sektörünün önemli parçalarından biri olan CarrefourSA hakkında kariyer bilgileri vereceğiz.

CarrefourSA’da Hangi Pozisyonlar Var? Aranan Genel Nitelikler

CarrefourSA ülkemizdeki en büyük zincir marketlerden biridir. Binlerce ürünü portföyünde bulunduran CarrefourSA bu nedenle her geçen gün daha fazla personele ihtiyaç duyuyor.

Carrefoursa iş başvuru nasıl yapılır
CarrefourSA iş başvuru nasıl yapılır

CarrefourSA çatısı altında çalışmak istiyorsanız pek çok seçeneğiniz bulunuyor. CarrefourSA’da mağazalarındaki pozisyonları ve bu pozisyonlardaki başlıca nitelikleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • CarrefourSA mağazalarının en çok ihtiyaç duyduğu eleman mağaza görevlisidir. Görev tanımı itibariyle daha çok kasada ve reyonların düzenlenmesinde görev alırlar. CarrefourSA mağaza görevlileri en az lise mezunu olmalı ve mümkünse bu alanda en az 1 yıl deneyim kazanmış olmalıdır.
  • CarrefourSA mağazalarında ihtiyaç duyulan bir diğer bölüm ise taze gıda reyon görevlisidir. Bu alanda çalışacak kişiler hijyen kalite ve gıda güvenliğine yönelik çalışmalar yapar. Taze gıda reyon görevlilerinin de en az lise mezunu olması ve bu alanda tecrübeli olması gerekiyor.
  • CarrefourSA çatısı altında yönetici olarak da çalışabilirsiniz. Bu alanda çalışacak kişiler daha çok işleyişi takip etmek ve stratejiler geliştirmek için faaliyet göstermektedir. Bu yöneticilerdeki aranan nitelikler değişiklik göstermekle birlikte genellikle lisans mezunu adaylara öncelik tanınıyor.

CarrefourSA’da işe girmek isteyen kişiler bu 3 alan için başvuru yapabilir. Unutmadan söyleyelim pozisyona yönelik aranan niteliklerin yanı sıra belirli başlı şartlar da mevcut. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • İletişim becerileri yüksek olmak
  • Çalışma saatlerine uymak, zamanında çalışma alanlarına gelmek
  • Müşteri memnuniyetine yönelik hizmetler sunmak
  • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek
  • Erkek adayların askerlikle ile ilişiğinin olmaması
  • Ekip çalışmasına uygun olmak
  • Yönetici kadrosunda bulunanların marka geliştirmeye yönelik planlama yapması (e ticaret çalışmaları vb.)
Carrefoursa iş başvuru formu
CarrefourSA iş başvuru formu

İlginizi çekebilir: Bim kurbanlık fiyatları

CarrefourSA İş Başvuru Formu

CarrefourSA mağazasında çalışmak istiyorsanız CarrefourSA resmî internet sitesine giriş yapmalısınız. Daha sonra web sitesinin sağ üst kısmında yer alan “kurumsal” alanını seçmeli ve burada en alttaki “işe alım süreçlerimiz” bölümünü seçmelisiniz.

Buraya kadar geldikten sonra karşınıza pozisyonlara göre farklı seçenekler çıkacak. Burada kendinize uygun olarak bir pozisyon görürseniz “başvur” seçeneğine tıklayın.

Bu aşamada CarrefourSA başvuru formu ile karşılaşacaksınız. Bu başvuru formunda sizden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde verdikten sonra başvurunuz onay sürecine girecektir. Başvuru süreciniz insan kaynakları tarafından değerlendirildikten sonra sizinle mülakat yapılacak.

Mülakatlar farklı platformlarda yapılır ve son değerlendirme işlemine geçilir. Bütün adımları geçen ve uygun olarak görülen kişiler işe alınır ve görevine başlar.

CarrefourSA iş başvuru formu doldurma aşamaları bu şekildeydi. Eğer yüz yüze insan kaynakları ekibi ile görüşmek isterseniz İstanbul Avrupa yakasındaki ofislerine gidebilir ve genel nitelikler vb. konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

CarrefourSA iş başvurusu nasıl yapılır?

CarrefourSA iş başvurusu internet sitelerinde yer alan başvuru formu aracılığı ile yapılır.

CarrefourSA ne iş yapar?

CarrefourSA bir market zinciridir.

Carrefour Sa’nın sahibi kim?

CarrefourSA marketi Sabancı Holding ve Carrefour iş birliği ile kurulmuştur.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu