Bim Fiyat Listesi

Bim Nugget Fiyatı

Yapılışı pratik olan dondurulmuş yemeklerden biri Bim nugget fiyatı listesi ne kadar oldu? 2022 yılında Bim marketlerden Banvit ve Lezita marka nugget ürünleri alıp evinizde yiyebilirsiniz.

Tavuğun üstünde harika bir son vardır. Az yağlı kızgın tavada kolayca kızartabilirsiniz. Yanına patates kızartmasını çok yakıştırıyoruz. Sos olarak genelde ketçap ve mayonez kullanılsa dahi ranch sosun denemenizi öneririz.

Bim donuk ürün dolaplarında genellikle 300 Gr’lık ambalajlar halinde satın alabiliyorsunuz.

Bim Nugget Ürünleri: Lezita ve Banvit

Bim’de satışı yapılan nugget ürünlerini fiyatı ve performans olarak şiddetle tavsiye ediyoruz. Ayrıca tavukların kesimleri İslami şartlara uygun olup helal sertifikası mevcuttur.

Son zamanlarda pandemi şartları gereği çoğu gıda ürününün fiyatı yükseldi. Aynı zamanda döviz kuruna bağlı olarak da zamlar yapıldı.

Bu artışlardan neredeyse tüm ürünler nasibini almış olsa da nugget fiyatlarının çok fazla yükselmediğini düşünüyoruz.

Bim marketlerde çok fazla dondurulmuş hazır gıda ürününü bulabilirsiniz. Bunlardan bazıları; soğan halkası, noodle, köfte ve mantı olarak sıralanabilir.

Eğer çalışıyorsanız ve eve geldiğinizde yemek yapmak için yeterince vakit bulamıyorsanız bu ürün tam da size göre. Ayrıca yemek yapmak için üşenenler için de kurtarıcı rolünde.

Dışarıdan hazır yemek söylemek yerine bu şekilde sipariş vererek evde basitçe hazırlayabilirsiniz. Aşağıda Bim nugget fiyatı bilgisini verdik.

bim lezita nugget
Bim lezita nugget

Bim Nugget Fiyatı 2022 Kaç TL Oldu?

Bim ucuzluk marketlerde 2 farklı markanın nugget ürünlerini bulabilirsiniz. Lezita ve Banvit marka ambalajları 300 Gr’lık ambalajlarda satın alabilirsiniz. Eğer alışveriş listenizi hazırlıyorsanız aşağıdaki fiyatlara göz gezdirmenizi öneririz.

Ek olarak, nugget ürünleri kullanarak farklı bir pişirme yönteminiz varsa yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bim’deki Nugget Ürünleri ve Fiyatları
MarkasıAdetFiyatı
Lezita300 Gr17,60 ₺
Banvit300 Gr17,50 ₺

Yukarıda belirttiğimiz fiyatlar yakın geçmişte Bim marketlerin reyonlarında kontrol edilerek yazılmıştır. Şayet ani ve bilgimiz dışında bir fiyat artışı gerçekleşirse, bizi bilgilendirebilirsiniz. Yorum bölümünden bilgi verirseniz editörlerimiz hızlıca fiyat güncellemesi yapabilirler.

İlginizi çekebilir: A101 nugget fiyatı, markaları, çeşitleri ve lezzeti nasıldır? Sizin için araştırdık!

Şimdi gelelim bizim eve 🙂 Eşim Bim’in nugget ürününün hastası. Özellikle çıtır patates kızartması ile birlikte harika bir ziyafet çekiyor – tabii yanında içeceğini eksik etmeden.

Yalnız dikkat edilmesi gereken husus, paketin şişkin olmamasıdır. Paketi elinize aldığınızda saydam olan naylon şişmiş olursa satın almayın ve kasadaki görevli arkadaşımıza bildirin.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 2 Anlık Puan: 4.5]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu