KrediBankalarGaranti Bankasıİş BankasıZiraat Bankası

SMS İle Kredi Veren Bankalar

SMS ile kredi veren bankalar listesini sizler için araştırdık. Cep telefonlarınızdan mesaj göndererek kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kısa mesaj vasıtasıyla kredi imkanı sunan bankalar 2020 senesinde siz değerli ziyaretçilerimiz için araştırdık. Böylece SMS kredi almak için aşağıda belirttiğimiz aşamaları takip edebilirsiniz.

SMS İle Kredi Veren Bankalar 2023 Listesi

Ülkemizde bankalardan kredi almayı düşünüyorsanız cep telefonlarınızın mesaj kısmına girerek bankanın numarasına mesaj göndererek kredinizi kullanabilirsiniz. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte bankalar SMS aracılığıyla kredi başvurusu kabul etmektedirler.

SMS ile kredi veren bankalar
SMS ile kredi veren bankalar hangileridir

Ayrıca bu sistemi ilk uygulayan bankalardan bir tanesi Garanti Bankası’dır. Çünkü Garanti Bankası Sürekli yenilenen uygulamalarıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Bankaların mümkün olan en hızlı şekilde yanıt vermesi maksadıyla KKB uygulaması kullanılabiliyor.

Bu hususta bankalar SMS kredi başvurusu 2023 gerçekleştirdiğinizde sizlerin mevcut kredi notunuzu inceleme altına alarak bu nota göre olumlu ya da olumsuz bir yanıt vermektedir. SMS ile kredi başvurusunda bulunduğunuzda otomatik bir şekilde kredi notunuza bakıp ve ön başvurunuz incelerler. Bunun neticesinde size olumlu ya da olumsuz cevabı banka iletecektir.

Yenilikçi uygulamalar sayesinde banka şubelerine gitmeden yalnızca bir telefon mesajıyla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Önceden kredi başvurusu yaparken banka kuyruklarında beklememiz gerekiyordu.

Fakat artık SMS kredisi sayesinde banka şubelerinde sıra bekleme devri kapandı. Aşağıda belirttiğimiz listemizi incelediğinizde sizler de cep telefonlarınızdan bir kısa mesaj yollayarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası SMS Kredi Başvurusu

Ülkemizde özel bankalar içinde tüketici potansiyeli ve avantajlı kampanyalarıyla en dikkat çeken bankalardan biri olan Garanti’ye SMS ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bunun için ilk olarak cep telefonlarınızın mesaj kısmına girerek TC kimlik numaranızı, düşündüğünüz kredi miktarını, vade sayısını, aylık gelirinizi aralarında boşluk bırakıp 3390’a gönderin. Yaptığınız bu SMS kredi başvurusunun ardından Garanti Bankası size olumlu ya da olumsuz bir geri dönüş sağlayacaktır.

Eğer kredinize onay verilirse gerekli belgeleri hazırladıktan sonra bankanın bir şubesini ziyaret ederek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

SMS İle Kredi Veren Bankalar
SMS İle Kredi Veren Bankalar listesi

İş Bankası SMS Kredi Başvurusu

İş Bankası SMS ile kredi başvurusu yapmayı düşünüyorsanız NAKİT yazıp aralarında boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı, almayı düşündüğünüz kredi miktarını, aylık gelirinizi yazıp 4402’ye gönderin. Bunun sonucunda mesajla kredi başvurusunda bulunacaksınız. Banka tarafından en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. SMS kredi başvurularında üst sınır 25.000 TL’dir.

Ayrıca, SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır adlı içeriğimizi inceleyebilirsiniz. Böylece tüm püf noktalarını öğreneceksiniz.

Ziraat Bankası SMS İle Kredi Başvurusu

Kamu bankaları içerisinde bulunan Ziraat Bankası da SMS ile kredi avantajı sağlayan bankalardan bir tanesidir. Bu nedenle de oldukça fazla müşteri sahibi olan bir bankadır. Pek çok tüketicinin ürünlerini güvenle kullandıkları Ziraat Bankası’ndan kredi alabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusunda bulunmayı düşünüyorsanız 4747 SMS numarası hizmet vermektedir. SMS krediler için Ziraat Bankası konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi hizmetleri vermektedir.

Bunların yanında, Şekerbank SMS ile kredi başvurusu yapmak için linkteki sayfamıza gidebilirsiniz.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için TUKETICI yazıp aralarında boşluk bırakın. TC kimlik numaranızı, kredi oranınızı, vade sayısını ve aylık gelirinizi yazıp 4747’ye SMS gönderin.

Taşıt kredisi başvurusu yapmak için TASIT yazıp aralarında boşluk bırakın. TC No, kredi oranını, vade sayısını, aylık gelirinizi ve aracın fiyatını yazarak 4747’ye yollayın.

Konut kredisi başvurusu yapmak için KONUT yazıp aralarında boşluk bırakın. TC No, kredi oranını, vade sayısını, aylık gelirinizi ve konutun fiyatını yazıp 4747’ye gönderin.

SMS kredi veren bankalar ile cep telefonlarınızdan SMS göndererek kredi başvurusunda bulunmayı düşünüyorsanız bir mesaj yollayarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Böylelikle değişen ve gelişen teknolojiyle beraber kredi başvuruları da telefon ve internet vasıtasıyla yapılabilmektedir.

Bu sayede bankalarda sıra beklemeden ve zaman kaybetmeden ön başvurusunu hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz ve hızlı bir şekilde cevap alabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu Vodafone, Turk Telekom ve Turkcell operatörlerinden yapılmaktadır.

Ayrıca, bankaların sms kredi başvuru numaraları adlı içeriğimizi de incelemenizi öneririz. Bu sayede ilgili numaralara sırasıyla mesaj gönderebilir, kredili ürünleri başvurabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu