Kripto Borsası

Nervos Network CKB Coin Geleceği 2023-2030

CKB Coin geleceği var mı, CKB Coin nerenin, CKB Coin güvenilir mi, CKB Coin kaç dolar olacak? CKB Coin hakkında merak ettiğiniz bütün soruların cevapları bu yazımızda mevcut.

nervos-network
Nervos Network
$0.0038-0.93% 24H

CKB Coin Nedir?

CKB Coin blok zincir teknolojisi ile üretilen ve akıllı sözleşmeler üreterek topluluk kullanıcılarını bir araya getirmeyi amaçlayan kripto para projesidir. Nervos Network olarak da bilinen CKB Coin kendi kripto para ağını kullanıyor.

CKB Coin kullanımı şu anda yatırım tarafında daha ağır basıyor. Bir süre yatay çizgide hareket eden ve neredeyse hiç değer kazanamayan CKB Coin, 2021 başlarında yukarı yönlü ivme yakaladığında kripto para yatırımcılarının dikkatini çekmeyi başarmıştı.

CKB coin nedir, arzı, nereden alınır
CKB coin nedir, arzı, nereden alınır

İlerleyen dönemlerde Binance ve Mandala Exchange gibi güvenilir kripto para borsaları tarafından listelenen CKB Coin kısa süre içerisinde popüler kripto para birimlerinden biri haline geldi. Bu borsalarda listelendikleri ilk günlerde müthiş yükselişler yakalayan CKB dönem dönem değer kayıpları yaşasa da halen popülerliğini korumaya devam ediyor.

CKB Coin Arzı

nervos-network
Nervos Network
$ 0.0038
Arz33,340,636,263.03 CKB
hacim$3,764,216.00
Piyasa değeri $126,380,190.00

CKB Coin arzı proje geliştiricileri tarafından 35,841,331,581 adet olarak belirlenmiştir. Arz miktarı çok fazla olduğu için Nervos Network (CKB) Coin’in piyasalarda işlem gördüğü fiyat çok düşüktür.

CKB Coin Fiyat Tahmini

CKB Coin 2021 yılının başlarında çok ciddi yükselişler yakalayınca etrafında büyük bir yatırımcı kitlesi topladı. Bu yatırımcılar CKB Coin’in ilerleyen yıllarda şimdikinden daha değerli olacağını düşünerek uzun vadeli yatırımlar planladı.

Böylelikle CKB Coin fiyat tahmini konuları CKB Coin’i elinde tutmak isteyen kişiler için önemli bir hâl almıştır. Biz de Hep Kredi olarak uzun vadeli Nervos Network yatırımcılarına yardımcı olması amacıyla kripto paralarda uzmanlaşan isimlerin CKB Coin fiyat tahminlerini inceledik yazımızın devamında sizlerle paylaştık.

CKB Coin Yorum

CKB Coin uzmanlar tarafından gayet iyi yorumlar almıştır. Bu yorumların nedenlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Büyük ve güvenilir kripto para borsaları tarafından listelenmesi,
  • Piyasa geneli yukarı yönlü olan fiyat hareketleri göstermesi,
  • Uzun vadeli yatırımlarda en çok tercih edilen coinlerden biri olması,
  • Arz ve fiyat dengesinin olması.
CKB coin geleceği ile ilgili yorumlar
CKB coin geleceği ile ilgili yorumlar

CKB Coin Güvenilir Mi?

CKB Coin güvenilir mi sorusu sıkça yöneltilen sorulardan bir tanesi. Evet CKB Coin güvenilirdir. Bu kripto para projesinin güvenilir olduğunu büyük borsalar tarafından listelendiği için anlıyoruz. Aynı zamanda diğer projeler tarafından da yatırım alması bunun bir göstergesi.

CKB Coin Hangi Ülkenin?

CKB Coin Çin merkezli bir kripto para birimidir. Proje geliştiricilerinin de neredeyse tamamı Çinli’dir.

CKB Coin Nereden Alınır?

CKB Coin hangi borsalarda var ve nereden alınır soruları da sıkça yöneltilen sorular arasında.

CKB Coin’i satın almak istiyorsanız bir adet kripto para borsasına ihtiyacınız var. Tabi bu borsanın CKB koduyla Nervos Network’u listelemiş olması gerekiyor. Alım satım yaptığınız borsa spot ya da vadeli işlemler piyasalarında CKB koduyla listeleme yapmışsa siz de yatırımlarınıza başlayabilirsiniz.

CKB Coin listeleyen borsalar hangileri diye merak ediyorsanız içeriğimizdeki tabloya göz atmanızı öneriyoruz. Bu tabloda yer alan CKB Coin fiyatları ve hacim bilgileri borsalara özel olduğu için CKB Coin olan borsaları da öğrenebilirsiniz.

CKB Coin Kimin?

CKB Coin Jan Xie, Kevin Wang, Terry Tai, Daniel Lv ve Cipher Wang tarafından kurulmuştur.

CKB Coin Yakımı

Şu an için gündemde CKB Coin yakımı ile ilgili bir gelişme yok. Ancak arz miktarı çok fazla olduğu için ilerleyen süreçlerde özellikle ekip üyeleri tarafından büyük miktarda CKB Coin yakımı olacağını düşünüyoruz.

CKB coin geleceği
CKB coin geleceği

CKB Coin Geleceği Nasıldır?

CKB Coin’e uzun vadeli yatırım yapmak isteyen kişiler yıllara göre yapılmış CKB Coin fiyat tahminlerine ilgi gösteriyor. Biz de bu yatırımcılara yardımcı olmak adına yerli ve yabancı kaynakları araştırdık, güvenilir CKB Coin fiyat tahminleri hakkında bilgi topladık.

Yazımızın devamında CKB Coin hakkında yapılan fiyat tahminlerine ulaşabilirsiniz. Ancak sizleri bir konuda uyarmak istiyoruz.

Bildiğiniz üzere kripto paralar risk içeren yatırım araçlarıdır. Bu fiyat tahminleri her ne kadar güvenilir platformlar ve isimler tarafından yapılmış olsa da belirtilen yıllarda beklentilerin gerçekleşmeme ihtimali vardır. Bu durum ileriki yıllar için yapılan fiyat tahminlerinde daha risklidir.

Bu nedenle CKB Coin’e yatırım yapmak istiyorsanız öncesinde kendiniz bir analiz yöntemi geliştirin ve daha sonra bu fiyat tahminleri ile bir yol haritası belirleyin. Bu sayede olası kayıpları en aza indirebilirsiniz.

CKB Coin Geleceği 2023

CKB projesinin 2023 yılında %100 oranında değer kazanması bekleniyor. Bu yıl için beklenen fiyat 0.05 ila 0.06 dolar aralığında.

CKB Coin Geleceği 2024

CKB’nin 2024 yılında bir miktar düşüş yaşaması bekleniyor. 2024 yılı için beklenen fiyat seviyesi 0.035 dolar.

CKB Coin Geleceği 2025

CKB Coin fiyat tahmini 2025 yılı için 0.04 dolar seviyelerinde.

CKB Coin Geleceği 2026

2026 yılı için CKB beklentileri 0.045 ila 0.065 dolar aralığında.

CKB Coin Geleceği 2027

CKB Coin’in 2027 yılında 0.08 dolara kadar yükselmesi bekleniyor.

CKB Coin Geleceği 2028

2028 yılında CKB Coin’in bir basamak daha sıfır atacağı tahmin ediliyor. Beklenen fiyat aralığı 0.1 ila 0.12 dolar.

CKB Coin Geleceği 2029

2029 yılında CKB Coin’in 0.2 dolara kadar yükseleceği tahmin ediliyor.

CKB Coin Geleceği 2030

CKB Coin fiyat tahmini 2030 yılı için 0.35 dolar. Bu rakam coin yakımı ile birlikte 0.5 dolara kadar artabilir.

Bu sayfada CKB Coin hakkında verdiğimiz bilgiler hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi içermemekte. Burada yer alan bilgilere dayanarak CKB Coin’e yatırım yapmanız ve zarar elde etmeniz durumunda web sitemiz sorumluluk kabul etmeyecektir.

CKB Coin geleceği konulu içeriğimizin sonuna geldik. Bu proje hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz CKB Coin web sitesine göz atabilirsiniz.

Nervos Network nedir?

Nervos Network blokchain ile üretilen bir kripto para birimidir.

Nervos Network kimin?

Nervos Network Jan Xie, Kevin Wang, Terry Tai, Daniel Lv ve Cipher Wang adındaki girişimciler tarafından kurulmuştur.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu