Bim Fiyat Listesi

Bim Prezervatif Fiyatları

Bim prezervatif, çeşitli markalar ile karşınıza çıkar. Okey ve Durex, farklı ihtiyaç ve isteklere göre şekillendirilmiş ürünleri ile en bilinen prezervatif markaları olup, güvenli, konforlu ve uygun fiyatlı ürünleri ile benzersiz bir deneyim sunar. Özel geliştirilmiş lateks dokusu mükemmel tutuş esnekliği sağlar, cilde zarar vermez ve baskı yapmadan sarar.

BİM Prezervatif Fiyatları ve Çeşitleri

Okey prezervatif çeşitleri kullanım sırasında ve sonrasında gerekli konforu sunar. Deneyiminizi daha keyifli ve farklı kılacak bu seçeneklerle ise ulaşmak Bim sayesinde kolaydır. Tercihlerinize bağlı olarak birçok seçenek ile istediğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ihtiyaçlarınıza yönelik olarak genişlik ve 29 mm ağız çapı olanlar da bulunmaktadır.

bim prezervatif fiyatları
bim prezervatif fiyatları

Bim Prezervatif Markaları ve Çeşitleri

Bim prezervatif markaları her tür kullanıcı için uygun seçenekler sunar. Prezervatifin malzemesi kaygandır. Bir ürünün kayganlaştırıcı içermesi, onu kullanan kişiye değil, karşıdaki kişiye fayda sağlar. Bunun yanı sıra kayganlaştırıcı jel ile her iki taraf da his kaybı yaşamaz. Bazı kayganlaştırıcılar, sürtünme ile etkinleştirilen bir ısıtma özelliğine sahiptir. Bunlar aynı zamanda uyarıcı prezervatif olarak da bilinir ve hazzı arttırmayı amaçlar.

Okey Nirvana çeşitleri, bu modellere örnek olarak verilebilir. Pek çok prezervatif geciktirici ile birlikte gelir. Geciktirici spreyler veya kremler, hisleri azaltarak erkeklerin performansını artırmaya yardımcı olabilir. Bu nedenle, hepsini içeren ürünler benzer özelliklere sahiptir.

Geciktiricilerin aşırı kullanımı hassasiyete neden olabilir, ancak prezervatif markaları belirli bir yüzde kullanır ve bu risklerle karşılaşmaları pek olası değildir. Bu açıdan Rötar prezervatif Bim erkekleri yavaşlatır ve daha fazla zevk alınmasını sağlar. Bunun yanı sıra bu modeller, daha uzun süreli performans vaat eder. Böylelikle OK prezervatif Bim tercih edenler ve prezervatif modelini severler Rötar Plus veya Rötar prezervatifleri ile kesintisiz bir keyif yaşayabilirler.

Ayrıca, ilginizi çekebilir: A101 prezervatif fiyatları ve marka çeşitliliği

Bim Prezervatif Kullanmanın Önemi

Prezervatif, kondom ile aynı anlama gelen ürünün adıdır. Cinsel ilişki, sırasında her iki tarafı da koruyarak önlem almanızı sağlar. Doğum kontrolü ve gebeliği önleme, daha sağlıklı bir ilişki sürdürmenize yardımcı olabilir. Bunun yanı sıra cinsel yolla bulaşabilecek hastalıkların da önüne geçer. Bu başarılı ilişkinin sonunda siz ve eşiniz çok daha mutlu olursunuz.

Mutlulukla başlayan ve mutlulukla biten bir ilişkinin sevincini artırmak ve sonradan ortaya çıkabilecek sorunlardan kaçınmak için akılda tutulması gereken şeylerden biri de Bim prezervatif fiyatları konusudur. Prezervatif özel bir üründür.

Kullanım alanı nedeniyle malzemenin dokusu da özel dikkat gösterilmesi gereken konulardan biridir. Tüm cilt tiplerinin farklı olması, kullanılan her ürünün de farklı olması gerektiği anlamına gelir. Bu açıdan size uygun olanını satın almanız önemlidir. Bunun için Bim prezervatif lets fiyat 2021 konusunu da göz önünde tutabilirsiniz.

Kauçuk malzemeler endüstride yaygın olarak kullanılmaktadır. Kauçuğa ek olarak, yaygın olarak kullanılan prezervatif malzemeleri poliizopren, poliüretan ve FC2’dir. Alışveriş yaparken bilmeniz ve dikkat etmeniz gereken bu malzemelere ek olarak hangi marka prezervatif seçeceğinize de dikkat etmelisiniz. Bu açıdan malzeme ve yapı açısından dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta Bim prezervatif boyutları konusudur. Bu seçimi yaparken satın aldığınız markaya ve baza dikkat etmez ve daha ucuz bir ürüne yönelirseniz beklediğiniz korumayı sağlayamazsınız. Bu nedenle kalitesiz ürünler kullanmak, istenmeyen gebelikleri kalıcı olarak engellemez veya enfeksiyonlardan korumaz.

Birçok çeşidin olduğu prezervatif arasından bir prezervatif seçerken, en iyi korumayı sunmanın tüm olasılıklarını göz önünde bulundurmalısınız. Bu konuda farklı gereksinimlerin olduğunu bilen prezervatif markaları çok çeşitli ürünler sunmaktadır. Araştırmalarınızda en iyi sonuçları elde etmek ve cinsel yaşamınızı daha verimli hale getirmek için en uygun marka ve ürünlerden birini seçerek, korkmadan mükemmel bir keyif elde edebilirsiniz. Bu açıdan Lets prezervatif Bim ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Bim Prezervatif Fiyatları 2023 Listesi

Bim Prezervatif Ücretleri
ÜrünFiyat
Okey Prezervatif + Kayganlaştırıcı27,90TL
Okey 15’Li Prezervatif Extra Zevk18,90TL
Bim Prezervatif25,50TL
Okey Prezervatif 12’Li+ Kayganlaştırıcı Jel 50 Ml25,90TL
Prezervatif Kalpli Let’S 5’Li6,90TL
Prezervatif Okey 15’Li19,90TL

Bim Prezervatif Kullanırken Dikkat Edilecekler

Prezervatifte boyut ve kalınlık kullanıcı deneyimini etkiler. Kondom ince ise, kullanım sırasında his kaybını en aza indirebilirsiniz. Bunun yanı sıra tırtıklı prezervatif Bim modellerini de inceleyebilirsiniz. OK Ultra Feel ise ultra ince lateks içermeyen prezervatif ile bu markanın en incesidir. Ancak ürüne zarar vermemek için paketi açarken son derece dikkatli olmanız önerilir.

Ayrıca tırnaklarınız uzunsa malzemeye mümkün olduğunca dokunmaktan kaçınmalısınız. Bunun yanı sıra yırtık, son kullanma tarihi geçmiş, yapışkan veya sert ürünler doğrudan atılmalıdır. Aynı zamanda penise uygun bir prezervatif tercih edilmelidir. Bu açıdan 52 mm ağzına çapına, genişlik ve 31 mm şeklinde farklı modeller vardır.

Doğru prezervatif kullanımı ile ürünün sağladığı koruma ve zevkten maksimum faydayı elde etmek oldukça mümkündür. Kayganlaştırıcı olmayan bir ürün istiyorsanız, isteğe bağlı bir kayganlaştırıcı jel veya krem ​​kullanmanız gerekir. Bu durumda, lateks prezervatif ile su bazlı bir kayganlaştırıcı kullanmanız gerekir. Bu açıdan Bim prezervatif Lets fiyat konusunu da araştırma yaptıktan sonra kayganlaştırıcı içeren prezervatifleri bulabilirsiniz.

bim prezervatif çeşitleri okey ve lets
bim prezervatif çeşitleri okey ve lets

Bim Prezervatif Nasıl Kullanılır?

Prezervatifler, basit ve kullanışlı oldukları için en yaygın cinsel korunma şeklidir. Bu açıdan doğru kullanıldığında cinsel yolla bulaşan enfeksiyonları yüksek oranda önleyecektir. Bu nedenle prezervatifler dikkatli kullanılmalıdır. Öncelikle prezervatif paketi iyi durumda açılmalıdır.

Prezervatifi penisin ucuna değecek şekilde doğru yönde yerleştirmelisiniz. Ardından, prezervatifi tüm penisi kaplayacak ve boşluk kalmayacak şekilde çekmeniz gerekir. İlişkilerin tam olarak korunması için bir diğer önemli konu ise kondomun boyutundan doğru kondomu seçmektir.

Bu açıdan 35 mm ağız çapına sahip olan bir ürün tercih edebilirsiniz. Buna ek olarak ihtiyacınıza bağlı olarak orta boy prezervatif 52 mm ürünlerini de inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra bazı ürünler 31 mm ağız çapındadır. Bu yüzden her türlü ihtiyacı gidermeyi amaçlayan bu markalar Bim sayesinde daha ulaşılabilirdir.

Bim'de Hangi Prezervatifler Var?

Bim marketlerin raflarında Okey ve Lets marka prezervatifleri bulabilirsiniz.

Prezervatif araması yapan binlerce ziyaretçiye reklam vermek isterseniz aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.


Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu