Fiyatlar

Piranha Dijital Yazı Tahtası Fiyatı

Teknolojik gelişmeler farklı ürünleri beraberinde getirirken, Piranha dijital yazı tahtası epey dikkat çekiyor. Birçok alanda yeni ürünler kullanılmaya başlanmışken, dijital yazı tahtaları oldukça rağbet görüyor. Yeni kullanılmaya başlanan ürünlerden birisi olan dijital yazı tahtası, özellikle çocukların ilgisini yoğun olarak çekiyor.

Peki, dijital yazı tahtası nedir? Piranha dijital yazı tahtası ne işe yarar? A101’de satışa sunulan bu ürünün fiyatı ne kadar? Bu soruların cevapları ve dijital yazı tahtası ile ilgili diğer detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Dijital Yazı Tahtası Nedir?

Piranha markasının A101 üzerinden satışa sunduğu dijital yazı tahtasının ardından, birçok kişinin buradaki ürüne olan ilgisi arttı. Peki, ama dijital yazı tahtası nedir? Cep telefonu ile aynı özelliklere mi sahiptir? Yoksa klasik bir tablet midir?

Dijital yazı tahtası, üzerine yazı yazılıp silinebilen, belli bir büyüklüğe sahip olan elektronik aletlerdir. Okul ve iş yeri gibi alanların haricinde ofislerinde aranan ekipmanlarından birisi olduğu söylenebilir. Bireysel kullanıcılar, özellikle evlerde ders çalışırken veya işleri ile ilgili işlemleri yaparken kullanırlar.

Ders çalışmaları sırasında yazarak çalışmaya imkan verir. Böylece derslerin daha akılda kalıcı olmasını destekler. Bunun haricinde çocukların yaratıcılıklarına büyük katkılar vermektedir.

Dijital yazı tahtası üzerine istenilen yazma işlemleri yapılabilir. Bu noktada klasik yazı tahtalarından farkı yoktur. Ancak ürünün dijital olması nedeniyle bazı ek avantajları olduğundan da söz edilmesi gerekir. Örneğin, yazı yazarken istenilen renkler tercih edilebilir. Veya tahtanın tamamı, sadece tek bir tuşla silinebilir.

Bunların dışında bazı yazılar korumaya alınabilir. İşte bu türden özellikler, Piranha dijital yazı tahtası kullanımının her geçen gün biraz daha artmasına neden olmaktadır. Talebin çok fazla olması nedeniyle, sık sık aktüel ürünler içerisinde satışa sunulduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

İlginizi çekebilir: A101 telefon fiyatları

piranha dijital yazı tahtası
piranha dijital yazı tahtası

Piranha Dijital Yazı Tahtası Özellikleri

A101 üzerinden kullanıcılara sunulan bu yazı tahtası, günümüzdeki birçok dijital üründe olduğu gibi Çin’de üretilmektedir. Bundan dolayı Piranha dijital yazı tahtası fiyatı da son derece uygundur. Bu ürünün öne çıkan özellikleri ve bunlara ilişkin açıklamalar aşağıda yer almaktadır.

10′ Ekran

Yazı tahtalarında ekran büyüklüğü son derece önemlidir. Ekranın ne küçük ne de aşırı büyük olması gerekir. Bu noktada Piranha tarafından sunulan ürünün ekran büyüklüğünün 10′ olması önemli bir avantajdır. Bahsedilen durum nedeniyle evlerde ve okul gibi alanlarda kullanımı son derece kolay olmaktadır. Soru çözümü yapılırken veya ders çalışılırken bu ekran beklentileri fazlasıyla karşılayacaktır. Benzer şekilde ofis veya iş kullanımı için de yeterli olduğundan söz edilebilir.

Tek Tuşla Silme

Yazı tahtaları, sürekli olarak yazı yazılan ürünler olarak ifade edilebilir. Bundan dolayı silme işleminin sık sık yapılması gerekir. Bundan dolayı tek bir tuşla silme özelliğinin bulunması önemli bir avantaj olarak dikkat çeker. Örneğin; bir konuya veya soruya ilişkin kullanımlar tamamlandığında, sadece tek bir tuşa basarak yapılan çizimler ve yazımlar silinebilir. Böylece dijital yazı tahtası, sonraki kullanıma direkt olarak hazır hale gelmiş olacaktır.

Ekran Yazı Koruma

Piranha dijital yazı tahtasının bir diğer önemli özelliği ise ekran yazısının korunmasıdır. Bu özellik, ekranda yer alan bazı yazıların koruma kaldırılana kadar silinmesini ve değiştirilmesini engeller. Örneğin; geometride bir soru çözümü yaparken önce ilgili şekli dijital yazı tahtasına çizersiniz. Hemen ardından da bunu korumaya alabilirsiniz. Böylece yaptığınız çözümleri değiştirmek istediğinizde, ana şekil silinmez. Bu da sürekli aynı şekli çizmekten sizi kurtarır. Ekran yazı koruma özelliği sadece soru çözümünde değil, diğer alanlarda da benzer şekilde etkili sonuçlar vermektedir.

Mıknatıslı Arka Yüzey

Piranha dijital yazı tahtası, mıknatıslı arka yüzeye sahiptir. Bu yüzey sayesinde önemli avantajlar elde edilebilir.

2 Yıl Garanti

Ürünün dikkat çeken son özelliği ise 2 yıl garantili olmasıdır. Günümüzde, bütün dijital ürünlere en az 2 yıl garanti verilmesi gerekiyor. Böylece üründe beklenmeyen arızalar meydana geldiğinde, garantiye gönderebilir ve sorunun bu şekilde ücretsiz olarak çözülmesini sağlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Bim TV fiyatları ne kadar?

Piranha Dijital Yazı Tahtası Fiyatı 2023

Piranha dijital yazı tahtası, gerek kalemi gerekse de diğer özellikleri ile bu alandaki tercih edilen önemli seçeneklerden birisidir. Bunun yanında Piranha dijital yazı tahtası fiyatı da çok uygun bir seviyede. Bütçenizi zorlamadan ilgili ürünü alabilir ve çocuklarınızın kullanımına verebilirsiniz. Benzer şekilde kendiniz de bu ürünü iş veya daha farklı alanlar için kullanabilirsiniz. Dijitalleşmeyi, bir adım daha öteye taşıyabilirsiniz.

A101 aktüel ürünler arasında satışa sunulan ilgili ürüne, bütün A101 şubelerinden ulaşabilirsiniz. Bunun yanında zincir marketin internet sitesi üzerinden de satışa sunulan bir üründür. Dolayısıyla internet mağazasından da satın alabilirsiniz.

Piranha Dijital Yazı Tahtası Fiyatı
ÜrünFiyat
Piranha Dijital Yazı Tahtası149,89TL

Burada yer alan rakam, internet mağazası satış fiyatıdır. Ancak ilgili ürün aktüel ürünler arasında satışa sunulduğunda daha farklı bir rakama satılabilir. O rakamın, daha düşük olabileceği söylenebilir. Bunun yanında her alanda yaşanan fiyat artışlarının, dijital ürünleri de etkilediği bir gerçek. Dolayısıyla fiyatların her zaman yukarı yönlü hareket etme olasılığı olduğu da unutulmamalıdır.

Site olarak sizlere en güncel rakamları sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak birçok alanda olduğu gibi burada da fiyatlarda ani değişimler yaşanabilmektedir. Bahsedilen durum, bilhassa aktüel ürünlerde daha fazla olabilmektedir. Bütün bunları dikkate alarak, en doğru rakamın A101 marketlerinden öğrenilebileceği unutulmamalıdır.

 

piranha dijital yazı tahtası fiyatı
piranha dijital yazı tahtası fiyatı

İlginizi çekebilir: A101 TV fiyatları ne kadar?

Piranha Dijital Yazı Tahtası: Fiyat & Performans Ürünü

Piranha dijital yazı tahtası ne kadar sorusunun cevabı genel olarak burada bahsedildiği gibidir. Fiyatın oldukça uygun seviyede olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Üstelik dönemsel olarak buradaki rakamın daha da aşağı seviyelere gelebileceği unutulmamalıdır.

Dijital yazı tahtası almaya karar verdiğinizde, karşınızda birçok seçenek olduğunu göreceksiniz. O seçeneklerin önemli kısmı, fiyat olarak burada belirtilen rakamın üzerindedir. Piranha gibi bir markanın sizlere sunmuş olduğu özel ürünün, 50 TL seviyelerinde satışa sunulması büyük bir avantaj.

Bütün bunlar dikkate alındığında, A101 mağazalarında satışa sunulan dijital yazı tahtasının tam bir f/p ürünü olduğu söylenebilir. Yani parasını sonuna kadar hak etmektedir. Genel anlamda beklentilerinizi karşılayacak olan bu ürünü birçok işlem için kullanabilirsiniz.

Piranha dijital yazı tahtası ile ilgili genel detaylar bu şekildedir. A101 marketlerinde Piranha 3005 Dijital Yazı Tahtası ismiyle satılmaktadır. Aktüel ürünler içerisinde satışa sunulduğunda daha uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. Sunulan fiyat avantajını kaçırmamak için internet sitesi üzerinden aktüel ürünleri takip edebilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu