Ekonomi

AGT Kurye Nedir, Özellikleri ve Çalışma Saatleri 09:00-18:00

Ankara

Özellikleri ve çalışma saatleri ile dikkat çeken AGT Kurye nedir? Farklı sektörlerde gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar ile dikkat çeken AGT Kurye’yi sizler için detaylı olarak inceledik.

AGT Kurye Nedir, Özellikleri ve Çalışma Saatleri

AGT Kurye çalışma saatleri hafta içi 09:00-18:00, hafta sonu 10:00-15:00 saatleri arasındadır. AGT Kurye farklı teslim seçenekleri sunmaktadır. Gerçekleştirilecek olan hizmet türüne göre AGT Kurye gece teslimatlarını 20:00-01:00 arasında gerçekleştirmektedir.

AGT Kurye Nedir, Ne Demektir?

Türkiye’de 1993 yılında kurularak hizmete başlayan AGT Kurye özel ve nitelikli kurye hizmetleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Banka ve Türkiye’de hizmet veren diğer finans kuruluşları için hızlı teslimat seçenekleri ile dikkat çekmekte. Geniş bir ağa sahip olan ve her gün büyüyerek hizmet ağını genişleten AGT Kurye şuanda Türkiye’nin tüm il, ilçe ve mahallelerine teslimat sağlıyor.

AGT Kurye’nin Türkiye genelinde hizmet vermekte olan 700 acente ve 2400 kuryesi bulunuyor. Kurulduğu ilk yıllarda sadece bankacılık ve finans sektörüne hizmet sunmakta olan AGT Kurye daha sonra alınan karar ile son 8 yıldır e-ticaret sektöründe hizmet vermeye başladı. Özel teslimatlar ile dikkat çeken AGT Kurye özellikle hızı ile firmaların tercihi oluyor.

agt kurye nedir
agt kurye nedir

AGT Kurye Özellikleri ve Hizmetleri Nelerdir?

AGT Kurye fark yaratan ve sektörün öncüsü olduğu özellikler, hizmetler ile dikkat çekiyor. Temel prensiplerine sahip kalan ve çizgisini bozmaması ile başarıya odaklı çalışmalar yürüten AGT Kurye firmalara nitelikli kurye hizmeti sunuyor.

AGT Kurye Aynı Gün Teslim Hizmeti

AGT Kurye aynı gün teslim hizmeti ilk olarak 2014 yılında uygulanmıştır. E-ticaret sektöründe aynı gün teslim hizmetini ilk sunan firma olarak dikkat çekiyor. AGT Kurye aynı gün teslim hizmetine Bimeks ve HepsiBurada firmaları ile başladı ve başarısı ile ün topladı.

AGT Kurye aynı gün teslimat özelliği müşterinin belirli süre içerisinde sipariş vermesi sonrasında önceden belirtilen teslimat zamanında adrese ulaştırılmasını sağlıyor. AGT Kurye şu anda Türkiye genelinde 40 farklı metropol ilde aynı gün teslim hizmeti sunuyor. AGT Kurye’nin aynı gün teslim hizmetinden yararlanarak aşağıdaki avantajları müşterilerinize sunabilirsiniz;

 • E-Ticaretin yazılı olmayan en önemli kurallarından olan müşteri beklemez ilkesini yerine getirip aynı gün teslimat ile günlerce kargo beklememesini sağlayabilirsiniz.
 • Klasik kargo ve teslimat yöntemlerine yeni bir alternatif getirerek rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz.
 • Kargo ve kurye şikayetlerinden kurtulabilir, müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz.
 • Aktarma merkezi, uzun yol süreçleri ve çeşitli lojistik aktarımlar olmadığı için ürünleriniz zarar görmez. Paketleriniz AGT Kurye tarafından depodan alınır ve birkaç saat içerisinde müşteriye teslim edilir.
 • AGT Kurye aynı gün teslim hizmetinde kayıp ve hasar oranı %0’dır.
 • Gerçek zamanlı takip ile hem siz, hem de müşterileriniz kuryeyi takip edebilirsiniz. Bu şekilde alıcının adreste olmaması ve ulaşılamaması gibi olumsuzluklar ortadan kalkar.
 • AGT Kurye hafta sonu, mesai saati dışı ve hatta talebe göre gece bile teslimat sağlar.
agt kurye teslimat örneği
agt kurye teslimat örneği nedir

AGT Kurye Ertesi Gün Teslim Hizmeti

AGT Kurye ertesi gün teslim hizmeti bankalar, finans kuruluşları ve seçkin e-ticaret firmalarına sunuluyor. AGT Kurye  ertesi gün teslim hizmetini 2015 yılı itibari ile başlatmış ve devam etmektedir. Avantajlarından yararlanarak işletmenizi AGT Kurye ile başarıya ulaştırabilirsiniz. AGT Kurye ertesi gün teslim hizmetinin özellikleri ve avantajları ise şu şekilde;

 • Türkiye’de hizmet sunmakta olan kargo firmaları ve özel kuryeler minimum 3 gün teslimat süresi sunar iken AGT Kurye ile bu süreyi ertesi gün yaparak müşterilerinizin ürünlerini hızla ulaştırabilirsiniz.
 • AGT Kurye ertesi gün teslim hizmetinde maksimum teslim süresi 12 saat ile 18 saat arasındadır.
 • Müşteri teslim günü ve saatini bildiği için evde bulunmama vb. durumlar yaşanmaz, bu şekilde de teslimat oranınız artar.
 • Şube teslim seçeneği olmamasından dolayı müşteriniz adreste olmaması durumunda AGT Kurye çoklu ziyaret gerçekleştirir. Bu da hizmet kalitesinin artmasına ve müşterilerinizin işletmenizden memnun kalmasını sağlar.
 • Geniş zaman dilimleri içerisinde teslimat seçeneği sunar. Örneğin AGT Kurye ertesi gün teslim hizmeti alıyorsanız gece teslim seçeneğini müşterilerinize sunabiliyorsunuz.
 • Aktarma ve lojistik fazlalıkları olmamasından dolayı ürünlerin hasar görmesi mümkün olmuyor.
 • Müşterileriniz kurye ile özel olarak görüşme gerçekleştirerek olumsuzlukları aktarabilir, teslim zamanı için yönetim sağlayabilir.

Ayrıca, Halkbank kurye takip için ilgili sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

AGT Kurye Nitelikli Teslim Hizmeti

AGT Kurye nitelikli teslim hizmeti 2016 yılından bu güne sadece şubesiz bankacılık hizmeti vermekte olan finans kuruluşları tarafından yararlanılan bir hizmettir. Tüm saha operasyonları AGT Kurye tarafından yönetilmektedir.

Türkiye’de hizmet vermekte olan Enpara, CepteTEB, GarantiOne, Oksijen Hesap, YapıKredi Nuvo ve diğer pek çok banka tarafından aktif olarak tercih ediliyor. AGT Kurye nitelikli teslim hizmetinde finans kuruluşlarına iki taraflı belge aktarımı, anlık sözleşmeyi dijital teslim etme olanağı sunarak fark yaratıyor.

AGT Kurye nitelikli teslim hizmetinin diğer özellikleri ise şu şekilde;

 • Çoklu ziyaret ile teslimatın sorunsuz bir şekilde zamanında teslim edilmesinin sağlanması,
 • Akıllı kalem teknolojisi kullanılarak verilerin sayısallaştırılması ve elektronik arşivleme yapılması,
 • Sözleşmeler için talep edilen ek evrakların sağlanması,
 • Müşterilerin adresleri için teyit oluşturulması,
 • Saha çalışmaları sırasında ek sözleşme hazırlanması ve formların takibinin yapılması,
 • İnteraktif olarak sağlanan benzersiz sözleşme tasarımının olması,

AGT Kurye Express Teslim Hizmeti

AGT Kurye, iş ortaklarına süper hızlı bir şekilde teslim seçeneği sunuyor. 2000 yılından bu yana aktif olarak sunulmakta olan Express teslim hizmeti şu an sadece İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir ve Antalya şehirlerinde aktif. AGT Kurye ile anlaşarak Express teslim hizmeti aldığınızda bu illerdeki müşterilerinize birkaç saat içerisinde moto kurye ile teslimat sağlayabilirsiniz.

AGT Kurye Express teslim hizmeti özelliklerinden bazıları şu şekilde;

 • 3 saat içerisinde hızlı teslimatın sağlanması,
 • Evrak ve dosya transferleri, değerli evrakların transferi ve acil gönderiler için ekonomik çözümler sunması,
 • Hem bireysel, hem de kurumsal olarak yararlanılabilmesi

AGT kurye kaç günde gelir?

AGT kuryenin normal teslimat süresi 3 gündür. Fakat ertesi gün teslimat hizmeti satın alırsanız 09:00 ile 18:00 saatleri içerisinde paket elinizde olur.

AGT kurye hangi illerde var?

Türkiye’nin bir çok ilinde AGT kurye şubesi bulunuyor fakat İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa’da aynı gün içerisinde ortalama 3 saatte teslimat garantisi vermektedir.

AGT kurye hangi günler açık?

AGT kurye, Pazartesi’den Cumartesi’ye kadar açıktır. Hafta içi 09:00 – 18:00, Cumartesi ise 10:00 – 15:00 saatleri arasında çalışmaktadır.

AGT kurye takip no nasıl öğrenilir?

agt kurye takip no öğrenme
agt kurye takip no nedir, öğrenme

AGT kuryede takip no öğrenmek için 0850 480 76 77 nolu telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda size SMS ile takip numarasını iletmiş olmaları gerekmektedir. Takip numarasını öğrendikten sonra görüntüde belirttiğimiz kutucukları doldurarak paketinizin son durumunu öğrenebilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu