KrediOperatörler

Turkcell Faturalı Hatta Kredi

Turkcell faturalı hatta kredi veriyor mu? Turkcell faturalı hatta kredi nasıl alınır? Turkcell faturalı hatta kredi başvurusu nasıl yapılır? Burada yer alan soruların cevaplarını ve konuya ilişkin diğer detayları sizler için derledik.

Turkcell Faturalı Hatta Kredi Başvurusu 2023

Turkcell faturalı hatta kredi imkanından yararlanmak için başvuru şartlarını sağlamanız yeterlidir. Başvuru şartlarını sağlayanlar, en yakın Turkcell bayisinden başvuru yapabilir ve sağlanan kredi imkanından yararlanabilir. Böylece ihtiyacınız olan krediyi alarak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Hatta Kredi Başvurusu
Turkcell Faturalı Hatta Kredi Başvurusu

Günümüzde kredi kullanımı sıradan bir hale geldi. Acil nakit ihtiyaçlarınız için elinizdeki en önemli seçenek, bankaların verdiği kredilerdir. Ancak bankalar, kredi verme konusunda farklı şartların sağlanmasını isterler. Yüksek kredi notuna sahip olmak ve resmi geliriniz olduğunu belgelendirmek bankaların temel şartlarıdır. İlgili şartları sağlayamayanların kredi başvuruları kabul edilmez. İşte bu noktada insanlar farklı alternatiflere yönelir.

Turkcell faturalı hatta kredi, önemli alternatiflerden birisidir. Eğer en az 6 aydır faturalı hatta sahip iseniz ve faturalarınızı düzenli olarak ödüyorsanız burada bahsedilen imkandan yararlanabilirsiniz. Turkcell, faturalı hat sahibi müşterilerine 500 TL ile 10.000 TL arasında kredi imkanı sağlıyor.

Ön ödeme yapılan yani faturasız hatlar için böyle bir kredi imkanı bulunmuyor. Faturasız hattım var diyenler Turkcell’in sunmuş olduğu kredi imkanından yararlanamıyor. Dolayısıyla başvuru yaparak zaman kaybı yaşamamaları için buradaki uyarıyı dikkate almaları önemlidir.

Buradaki şartları sağlayanlar faturalı hatta kredi başvurusu için en yakın Turkcell iletişim noktasına gidebilir. Burada yapılacak başvuru sonrasında verilen kredi kullanılabilir.

Turkcell Faturalı Hatta Kredi Veriyor Mu?

Turkcell faturalı hatta kredi veriyor. Sadece faturalı hat sahipleri kredi avantajından yararlanabilir.

Turkcell tarafından verilen kredi ile bankaların verdikleri krediler karıştırılmamalıdır. İki kredi türü tamamen birbirinden farklıdır. Bankalar, müşterilerine kredileri nakit olarak verir ve onların acil nakit para ihtiyaçlarını çözer. Buradaki işlemde ise müşterilere herhangi bir nakit ödeme yapılması durumu yok. Nakit imkanı olduğunu düşünenler sürecin sonunda hayal kırıklığına uğrayabilir.

Bilindiği gibi günümüzde cep telefonu fiyatlarında inanılmaz bir artış yaşandı. Geçmişte de rakamlar yüksekti ancak kredi kartına taksit imkanı vardı. Bu imkan sayesinde insanlar taksitle telefon alabiliyordu. Günümüzde ise kredi kartına taksit imkanı tamamen ortadan kalktı. Fiyatların da aşırı derecede yükselmesi operatör şirketlerini farklı arayışlara itti. İşte o arayışlar sonucunda faturalı hatlara kredi verme uygulaması başladı.

Turkcell üzerinden faturalı hattınız için kredi kullanabilirsiniz. Bu kredi size nakit para olarak verilmez. Almış olduğunuz krediyi sadece cihaz alımı için kullanabilirsiniz. Cihaz kampanyanız içerisinde seçtiğiniz mobil cihazların ödemesini size sunulan bu imkan ile yapabilirsiniz. Sonrasında ise kullandığınız kredinin taksitleri cep telefonu faturanıza eklenir. Böylece cep telefonu faturanızı öderken aynı zamanda kullandığınız kredinin taksitlerini de ödemiş olursunuz.

Burada sağlanan imkan cihaz kampanyasındaki ürünleri rahat alabilmeniz için. Bunun haricinde faturalı hat üzerinden kredi kullanarak farklı bir avantaj elde edemezsiniz.

Turkcell Nakit Kredi

Turkcell nakit kredi, faturalı hat sahiplerine verilen bir imkandır. Turkcell’in cihaz kampanyalarından yararlanmak için size sunduğu bu imkanı farklı yollarla nakit paraya çevirebilirsiniz. Böylece nakit imkanı elde etmiş olursunuz.

Günümüzde cep telefonu fiyatları oldukça yüksek. 16.000 TL gibi ciddi rakamlara dahi satılan cep telefonları var. Turkcell’in cihaz kampanyalarından yararlanarak yüksek fiyatlı bir cihazı satın alabilirsiniz. Bu aşamadan sonra ise aldığınız cep telefonunun kutusunu dahi açmadan farklı bir telefoncuya satabilirsiniz. Böylece kullandığınız krediyi nakde çevirmiş olursunuz.

Turkcell tarafından sunulan bu imkanı nakde çevirmek oldukça basit bir işlemdir. Ancak ilgili işlemin maliyetli olduğu unutulmamalıdır. Çünkü cihaz kampanyasında cep telefonları taksitli olarak satıldığı için normalden daha yüksek fiyatta olur. Normalde 15.000 TL olan bir cihaz, kampanya kapsamında 19.000 TL’ye kadar satılabilir. Bu cihazı aldıktan sonra satmak isterseniz telefoncular en fazla 12.000 TL seviyesinde rakam vereceklerdir. Dolayısıyla da 12.000 TL nakit elde etmek için 19.000 TL veya daha yüksek bir rakamı ödemeniz gerekir.

Turkcell faturalı hatta kredi imkanı bazı aracı firmalar üzerinden de sağlanabilir. Aracı firmalar, sizin bilgilerinizi alarak sizin yerinize kampanyadan yararlanıyor. Daha sonra ise satın alınan cihazın fiyatına göre size belli bir ödeme yapılıyor. Fatura hat üzerinden kredi kullanmanın pratik yollarından biri de budur.

Aracı firmalar ile maliyetler daha düşük seviyelere gelebilir. Ancak aracı firmaların güvenirlik problemleri olduğu unutulmamalıdır. Sizin bilgilerinizi alarak sizin yerinize cihaz satın alan aracı firmalar sizinle iletişimi kesebilir. Böyle bir durumda herhangi bir hak iddia etme durumunu yok. Dolayısıyla da dolandırılmış olursunuz. Bundan dolayı sadece bu alanda bilinen firmaları tercih edin. Veya aldığınız cihazı kendiniz satarak herhangi bir riske girmeyin.

Turkcell Faturalı Hatta Kredi Limit Öğrenme
Turkcell Faturalı Hatta Kredi Limit Öğrenme

Turkcell Financell Kredi Sorgulama SMS

Turkcell Financell kredi sorgulama SMS ile yapılan bir işlem değil. Kredi sorgulama için müşteri hizmetlerini (532) arayabilir ve puanınızla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Financell, Turkcell’in müşterilerine cihaz alımı için kredi sağladığı kuruluştur. Buradan kredi kullanarak cihaz almak isteyenlerin fatura puanı yüksek olmalıdır. Puanı yüksek olanların başvuruları kabul edilirken, yetersiz puana sahip olanların başvuruları ise reddediliyor. Eğer kredi almanıza ilişkin talebiniz kabul edilmediyse, puanınızın düşük olduğunu kabul edebilirsiniz.

Turkcell, sadece faturalı hat sahiplerine bu imkanı veriyor. Eğer yüksek fiyatlı bir tarifedeyseniz ve düzenli olarak faturalarınızı ödüyorsanız puanınız yükselir. Ancak fatura ödemelerini aksatıyorsanız bu defa durum tersine döner.

Turkcell Nakit Kredi Veriyor Mu?

Turkcell, sadece cihaz kampanyalarından yararlanmanız için kredi veriyor. Bu krediyi direkt olarak cihazın ücreti için kullanıyor. Dolayısıyla size nakit para verilmesi gibi bir uygulama yok.

Turkcell Kredi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Turkcell kredi sorgulama için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra ne kadar kredi kullanabileceğiniz size SMS ile iletilir.

Turkcell Cihaz Puanı Nasıl Yükselir?

Turkcell cihazı puanını yükseltmek için yüksek fiyatlı tarifelere geçebilir ve faturalarınızı aksatmadan ödeyebilirsiniz. Ancak cihaz puanının yükselmesi için sabırlı olmanız gerekiyor.

Faturalı Hat Üzerine Kredi Çekilir Mi?

Faturalı hat üzerine sadece cihaz alımı için kredi çekilebilir.

Turkcell Nakit Avans Nasıl Çekilir?

Turkcell nakit avans, sadece faturasız hat müşterilerine sunulan bir imkandır. Bu imkan dahilinde faturasız hat müşterileri bakiyeleri olmadan da arama yapabilir.

Turkcell Kredi Notum Kaç?

Turkcell kredi notunu öğrenmek için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Turkcell Kaç Puanım Var Nasıl Öğrenebilirim?

Turkcell cihaz puanını veya fatura puanını öğrenmek için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz yeterlidir.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu