Kripto Borsası

TEL Telcoin Geleceği 2023-2030 Yorumlar, Hedef Fiyat

Telcoin geleceği nasıl, Telcoin iyi bir yatırım mı, Telcoin projesinin amacı ne, Telcoin kaç dolar olacak? Eğer siz de Telcoin projesine yatırım yapmak istiyorsanız hazırladığımız bu içeriği son cümlesine kadar okumanızı öneriyoruz. Bu yazımızda popüler kripto para birimlerinden biri olan Telcoin hakkında çok önemli bilgilere yer verdik.

telcoin
Telcoin
$0.00233.90% 24H

Telcoin Nedir?

Telcoin diğer birçok kripto para biriminde olduğu gibi Ethereum tabanında kurulan bir kripto para birimidir. 2017 yılında hayata geçirilen bu projede temel amaç “blok zincir teknolojisi ile telekomünikasyon” hizmetleri arasında bir köprü oluşturmaktır.

Telcoin geleceği nasıldır
Telcoin geleceği nasıldır

Kurucu ekip Telcoin projesini çıkartarak mobil para platformları ve faturalandırma merkezleri arasında yaşanan problemleri çözmeye çalışmıştır. Bunu da Telcoin ile yapmaya çalışan proje ekipleri kripto para dünyasında bir ilke imza atmıştır.

Telekomünikasyon hizmetlerinde henüz kripto paraların kullanımı yaygın olmadığı için kripto para kullanıcıları Telcoin’i daha çok yatırım tarafında tercih ediyor. İlk kurulduğunda değer kazanmayan ve hatta neredeyse 4 yıl boyunca aynı seviyede hareket eden Telcoin, KuCoin gibi borsalar tarafından listelendikçe kendisine yatırımcı toplamış ve yukarı yönlü hareketler göstermiştir.

2021 ortalarında 0.004 dolardan 0.006 dolara kadar yükselen ve yatırımcılarını zengin eden Telcoin şu sıralar uzun vadeli yatırımcılar tarafından tercih ediliyor ve geleceği olan coinler arasında görülüyor. Hal böyle olunca TEL Fiyat tahminleri ile ilgili konular da önem kazanmış durumda.

Telcoin Arzı

telcoin
Telcoin
$ 0.0023
Arz67,855,997,266.73 TEL
hacim$1,173,915.00
Piyasa değeri $159,142,453.00

Toplam Telcoin arzı 100 milyar adettir. Bu arzın yarısından fazlası piyasalarda dolaşım halindedir.

Telcoin Fiyat Tahmini

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi Telcoin daha çok uzun vadeli yatırımlar için kullanılıyor. Bu nedenle de yatırımcılar tarafından Telcoin fiyat tahmini ne kadar gibi sorular sıkça soruluyor.

Hep Kredi olarak Telcoin yatırımcıları için güvenilir kaynakları inceledik ve Telcoin hakkında yapılan fiyat tahminlerini bu içeriğimizde paylaştık. Yazımızı okumaya devam ederseniz Telcoin fiyat tahminleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Telcoin yorumlar
Telcoin yorumlar

Telcoin Yorum

Telcoin yorum ve fikirleri oldukça olumludur. Bu olumlu yorumların başlıca sebeplerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Diğer kripto paralara oranla daha farklı bir hedefinin olması ve bu alanda rakibinin çok az olması,
  • Büyük borsalar tarafından desteklendikten sonra piyasalarda büyük bir talep görmesi,
  • Arzına göre makul fiyat seviyelerinde olması.

Telcoin Güvenilir Mi?

Sıkça sorulan sorulardan biri de Telcoin güvenilir mi sorusudur. Bu soruya uzmanların cevabı “Telcoin güvenilir bir projedir” şeklinde oluyor.

Bu alanda uzmanlaşan bir ekip tarafından hayata geçirilen Telcoin’e güven içinde yatırım yapabilirsiniz. Tabi bu kripto paraya yatırım yaparken güvenilir bir borsa tercih etmeyi unutmayın.

Telcoin Hangi Ülkenin?

Telcoin Singapur’da kurulan bir kripto para birimidir. Şirket yöneticilerinin bağlantıları daha çok Japonya ile olsa da bağlı olduğu ülke Singapur’dur.

Telcoin Nereden Alınır?

Telcoin satın almak istiyorsanız bir kripto para borsasında yatırımcı hesabı açmanız gerekiyor. Bu borsanın da aynı zamanda Telcoin listelemesi yapmış olması gerekiyor. Eğer Telcoin hangi borsalarda var diyorsanız içeriğimizdeki tablodan faydalanabilirsiniz.

Bu tablo içerisinde Telcoin fiyatı, hacmi ve son 24 saatte gerçekleşen fiyat değişimleri gibi verileri göreceksiniz. Telcoin’e ait bu veriler borsalara özel olduğundan hangi borsanın Telcoin listelediğini de öğrenebilirsiniz.

Telcoin Kimin?

Telcoin Paul Neuner ve Claude Eguienta tarafından kurulmuştur. Bu iki isim hem blok zincir teknolojisinde hem de telekomünikasyon alanında uzmanlaşmış isimlerdir.

Telcoin Yakımı

Şu anki haberleri incelediğimizde Telcoin ile ilgili bir yakım haberine rastlamadık. Ancak yine de ilerleyen aylarda Telcoin’in hacimli bir şekilde yakılacağını düşünüyoruz.

Çünkü Telcoin arzı yüksek ve bu böyle devam ederse piyasalarda dengesizlik oluşturabilir. Olası Telcoin yakımının kim tarafından yapılacağını öngöremiyoruz ancak uzmanlara göre bu yakım işlemi proje geliştiricileri tarafından yapılacak.

Telcoin hedef fiyat
Telcoin hedef fiyat

Telcoin Geleceği Nasıldır?

Geldik içeriğimizin en merak edilen yerine. Telcoin’in geleceği nasıl?

Aşağıda Telcoin için yapılan fiyat tahminlerini yıllara göre yazdık. Unutmadan şunu da belirtelim. Bu fiyat tahminlerinin HepKredi ile hiçbir ilgisi yoktur. Bu fiyat tahminlerini paylaşmadan önce güvenilir yerli ve yabancı kaynakları araştırdık ve o şekilde paylaşma kararı aldık.

Bu tahminler yapılırken teknik analiz yöntemlerinden faydalanıldığı için kısa vadede daha doğru sonuçlar doğuracaktır. Ancak yine de yalnızca bu fiyat tahminlerine dayanarak Telcoin’e yatırım yapmanızı önermiyoruz.

Telcoin Geleceği 2023

Telcoin’in 2023 yılında yukarı yönlü ivme yakalaması ve 0.006 dolardan işlem görmesi bekleniyor.

Telcoin Geleceği 2023

Telcoin’in 2023 yılında %50’yi aşan yükselişler yaşaması ve 0.01 dolara kadar yükselmesi öngörülüyor.

Telcoin Geleceği 2024

2024 için yapılan tahminler 0.016 dolar seviyelerini gösteriyor.

Telcoin Geleceği 2025

Telcoin fiyat tahmini 2025 yılı için 0.025 dolar. Ancak bu rakamın 2025 yılı sonuna kadar 0.015 dolara gerilemesi bekleniyor.

Telcoin Geleceği 2026

2026 yılı için beklentiler 0.02 dolar civarında.

Telcoin Geleceği 2027

Uzmanlara göre Telcoin 2027 yılında yatırımcılarına 2 katı kazandıracak. Bu tahmin her ne kadar iddialı olsa da uzmanlara göre imkânsız değil. Uzmanların beklentileri 2027 yılı için 0.04 dolar.

Telcoin Geleceği 2028

Telcoin’in 2028 yılında 0.05 dolar ila 0.065 dolar arasında işlem görmesi bekleniyor.

Telcoin Geleceği 2029

2029 yılı için beklentiler 0.075 dolar.

Telcoin Geleceği 2030

Telcoin fiyat tahmini 2030 yılı için 0.05 dolar. Yıl sonunda Telcoin’e olan talebin tekrardan artması ve bu rakamın 0.08 dolara kadar çıkması bekleniyor.

Telcoin için hazırladığımız bu rehber yalnızca bilgilendirme amaçlı olup herhangi bir şekilde yatırım danışmanlığı hizmeti içermemekte. Burada yer alan bilgiler doğrultusunda Telcoin’e yatırım yapmanız ve zarar etmeniz durumunda ortaya çıkabilecek kayıplardan web sitemiz sorumlu tutulamaz.

Telcoin geleceği ile ilgili beklentiler genel olarak bu şekildeydi. Eğer proje hakkında daha fazla bilgiye erişmek istiyorsanız Telcoin white paper dosyasını inceleyebilirsiniz.

Telcoin iyi bir yatırım mı?

Telcoin iyi ve güvenilir bir yatırım aracı olarak görülüyor.

Telcoin hangi borsalarda var?

Telcoin’i KuCoin borsasında bulabilirsiniz. Hacmin önemli bir bölümü bu borsadadır.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu