Başvuru

Vahe ile Evdeki Mutluluk Başvuru Katılım Formu Doldur

Vahe İle Evdeki Mutluluk başvuru şartları ve form doldurma süreci hakkında merak ettiğiniz büyün soruların cevabı bu yazımızda. Eğer siz de Vahe Kılıçarslan’ın sunduğu bu programa nasıl başvuru yapabilirim diyorsanız sizi içeriğimizi okumaya davet ediyoruz. Gelin öncesinde program hakkındaki detaylara bir göz atalım.

Vahe İle Evdeki Mutluluk Programı

Vahe Kılıçarslan tarafından sunulan bu program her hafta Star TV ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. Vahe Kılıçarslan her bölümde Türkiye’nin farklı bir bölgesine gidiyor, burada yöresel lezzetlerin tadımını yapıyor ve bölgeyi tanıtıyor.

Vahe ile Evdeki Mutluluk başvuru
Vahe ile Evdeki Mutluluk başvuru

Vahe Kılıçarslan aynı zamanda programı başvuru yapan kişiler için de kullanarak ihtiyaç sahibi bir ailenin evini baştan aşağıya yeniliyor. Bu sayede tek bir program ile birlikte hem Türkiye’nin bir yöresi tüm detaylarıyla tanıtılıyor hem de ihtiyaç sahibi ailelerin yüzü gülüyor.

Vahe İle Evdeki Mutluluk programına evlerini yeniletmek için başvuran kişi sayısı çok fazla olduğundan yazımızın devamında başvuru şartları ve evdeki mutluluk başvuru formu hakkında bilgiler vereceğiz. Eğer başvuru formunu eksiksiz bir şekilde kullanırsanız kısa süre içerisinde olumlu geri dönüşler alabilirsiniz.

Vahe ile Evdeki Mutluluk programına başvuru
Vahe ile Evdeki Mutluluk programına başvuru

Vahe İle Evdeki Mutluluk Başvuru Formu

Vahe Kılıçarslan’ın sunduğu ve Star TV’nin paylaşmış olduğu bu programa dakikalar içerisinde başvuru yapabilmek mümkün. Aşağıdaki başvuru adımlarını sırasıyla eksiksiz bir şekilde doldurursanız başvurunuz ekibe yönlendirilecektir.

  • İlk önce Google’a “Star TV Evdeki Mutluluk başvuru” yazın ve karşınıza çıkan ilk siteye girin.
  • Karşınıza çıkan sayfa programa başvuru için kullanabileceğiniz başvuru formu sayfasıdır. Burada ilk önce adınızı, soyadınızı, medeni durumunuzu, fotoğrafınızı, doğum tarihi ve iletişim numaralarınızı giriniz.
  • Bu kişisel bilgileri doldurduktan sonra evinizde istediğiniz değişiklikleri yazmanız gerekiyor. Bu alana doğru istediğiniz değişimi yazdıktan sonra evin fotoğraflarınızı ilgili alana yükleyin.
  • Son olarak iletişim bilgilerini kullanmaya yönelik verilen iletişim izni kısmını onaylayın ve başvurunuzu gönderin.

Bu başvuru formunu doldurarak onaya göndermeniz yeterlidir. Daha sonra onay verildiği takdirde telefon numarasına geri dönüş yapılacak ve size randevu verilecektir.

Vahe İle Evdeki Mutluluk başvuru süreci kısaca bu şekildeydi. Eğer başvuru aşamasında güçlük yaşarsanız Star TV aracılığı ile program yöneticilerine ulaşabilirsiniz.

Evdeki Mutluluk Programına Nasıl Başvurulur?

Evdeki mutluluk programına Star TV internet sitesi aracılığı ile başvurabilirsiniz.

Vahe İle Evdeki Mutluluk Ücretsiz Mi?

Program ücretsiz olup yalnızca ihtiyaç sahibi ailelere yönelik hizmet verilmekte.

Vahe İle Evdeki Mutluluk Kaç Yıldır Var?

Program 24 yıldan bu yana Vahe Kılıçarslan tarafından sunuluyor.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu