BankalarZiraat Bankası

Ziraat Bakiye Sorgulama Sms Numarası 4747

Gün geçtikçe alternatif bankacılık kanal ve hizmetleri gelişiyor. Bu hizmetler arttıkça yeni yöntemler ortaya çıkararak ve kullanıcılar için en pratik yol hangisiyse o tercih edilmektedir. Bunların arasında Ziraat bakiye sorgulama SMS de bulunuyor.

Ziraat Bakiye Sorgulama Sms Numarası Nedir, Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası hesap bakiyesi sorgulama sms ile kolaylıkla yapılır. Bunu gerçekleştirecek kullanıcılar bankaya tanımlı olan cep telefonu numarasını kullanarak, o telefon üzerinden bankada bulunan heapların bakiye sorgulamasını yapabilir.

Ziraat Bakiye Sorgulama Sms
Ziraat Bakiye Sorgulama

İnternet Bankacılığı yanında sms ile de müşterilerine büyük bir kolaylık sağlayan Ziraat Bankası, üç yöntem ile sms üzerinden bakiye sorgulaması yapmayı kullanıcılarına sunuyor. Bu yöntemler:

  • Ziraat Bankasına tanımlı cep telefonundan BAKIYE yazarak 4747’ye sms gönderilir. Bunun sonucunda ilk 10 hesaba ait bakiye bilgisi kullanıcı ile paylaşılır.
  • BAKIYE (ek no) yazarak 4747’ye sms göndererek belirtilmiş olan hesaba ait bakiye sorgulaması yapılarak bakiye bilgisi paylaşılır.
  • Farklı müşteri numarası bulunan kişiler ise BAKIYE boşluk MÜŞTERİ NO yazarak 4747’ye gönderir böylece müşteri numarasına uygun olarak bir hesap bakiyesi sorgulaması yapılır. Yani sahip olunan müşteri numarasının altındaki hesapların bakiye sorgulaması cep telefonuna sms ile gönderilmektedir.

Anlık sorgulamalar yapıldığı için sms yolu ile yapılan sorgulamalar artı bir değer taşımaktadır.

Ziraat Bakiye Sorgulama Sms
Ziraat Bakiye Sorgulama Sms

Ziraat Bankası Sms Bankacılığı

  • 7-24 yapılabilen ve şubeye gitme ihtiyacı oluşturmayan bir yöntemdir.
  • Hesaplara en kolay ve pratik şekilde ulaşma imkânı verir.
  • Hesap hareketleri kontrol edilir.
  • Kredi, kredi kartı başvuruları yapılıyor.
  • Bakiye sorgulanarak, görüntülenir
  • İnternet olmadan da kullanılıyor

Ziraat Sms Fon Sorgulama

Yatırım değerlendirmesi için Fon sorgulamaları güncellik açısından oldukça önemlidir. Buna da en güncel ve kolay şekilde ulaşmak için yatırımcıların yatırım değerlendirmesi açısından FON yazıp 4747’ye sms göndermesi gerekiyor.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu