A101 Fiyat Listesi

A101 Bahçe Salıncağı Fiyatı

Bu yazımızda balkon ve bahçesi için gölgelikli salıncak almak isteyen kişiler için A101 bahçe salıncağı hakkında bilgiler vereceğiz. Eğer siz de A101 marketten bahçe salıncağı satın almak istiyorsanız ve ürün hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

A101 Bahçe Salıncağı ile Rahatlayın!

Kişisel bakım ürünü, gıda ve temizlik malzemelerinin satışında çok yakından tanıdığımız A101 market yakın zaman içerisinde birçok ürünü daha portföyüne ekledi. Aktüel ürünler kategorisinde ve A101 sanal markette elektronik, ev ve yaşam kategorilerinde yeni ürünler listelemeye devam eden A101 market alışveriş yapan kişilerin ilk tercih ettiği marketlerden biri haline geldi.

A101 marketin yakın zaman içerisinde satışına başladığı ürünlerden biri de bahçe salıncağı. İlk etapta Mayıs 2020 civarında aktüel olarak satışa başlanan bu ürün şimdilerde A101 sanal market aracılığı satılmaya devam ediyor.

Eğer siz de A101’den bahçe salıncağı satın almak istiyorsanız aynı gün içinde teslim ve kredi kartına taksit gibi kampanyalarla A101 sanal marketten alışveriş yapabilirsiniz.

A101 Bahçe Salıncağı Ne Zaman Gelecek?

A101 bahçe salıncağı ile ilgili en çok merak edilenlerden biri de bu salıncakların A101 markete ne zaman geleceğidir.

Ne yazık ki yakın bir zaman içerisinde bahçe salıncağı A101 markete gelmeyecek. A101 sanal marketin daha aktif olmasını isteyen A101 market bu ürünü internet sitelerinde satmayı tercih ediyor. Ayrıca ürünün fiziki marketler içerisinde yer kaplaması da cabası.

A101 bahçe salıncağı fiyatı ve kurulumu
A101 bahçe salıncağı fiyatı ve kurulumu

A101 Bahçe Salıncağı Fiyatları 2023

A101 markette satılan bahçe salıncakları ve fiyatları güncel olarak şu şekildedir;

  • Gölgelikli Salıncak 172X152X108 Cm: 1.499 TL
  • Olea Yatarlı 3 Kişilik Salıncak: 2.499 TL

A101 Bahçe Salıncağı İadesi Nasıl Yapılır?

A101 marketten satın aldığınız ürününüzü iade etmek istiyor olabilirsiniz. A101 market bu noktada müşterilerinin isteklerine özen göstermekte ve iade talebi için kolaylık sağlamakta.

A101 marketten bahçe salıncağı satın aldıktan sonra 14 iş günü içerisinde iade talebi oluşturabilirsiniz. Bunun için A101 web sitesinden iade kodu oluşturmanız yeterlidir. Ürünlerin kargo şirketine teslim edilmesi ve A101’in ürünü teslim almasına kadar geçen sürede iade koduyla takip yapabilirsiniz.

A101 tarafından Horoz Lojistik ve yetkili servis işlemleri için şu açıklama yapılmıştır;

“Bayiler, yetkili servis ya da Horoz Lojistik ile teslimatı yapılan ürünlerin iade işlemleri için 0850 808 2 101 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.”

Öte yandan, bahçenizde çocuklarınızla keyifli vakit geçirmek isterseniz A101 şişme havuz sayfamızı incelemeniz yeterli.

A101 Bahçe Salıncağı Alanların Yorumları

Hepkredi.com olarak bu ürünleri daha önceden alan kişilerin yorumlarını merak edebileceğinizi düşündük ve yapılan yorumları inceledik. Aşağıda A101’den daha önce bahçe salıncağı alan kişilerin yapmış oldukları yorumları görebilirsiniz.

Bade Çağıran: Geçen hafta A101 marketten gölgelikli salıncak siparişi verdim. Ürün birkaç gün içerisinde teslim edildi ve kurulumunu yaptık. Kurulum yaptıktan sonra ürünün kargodayken zarar gördüğünü fark ettik ve hemen iade talebi oluşturduk.

A101 market ürünü sattık artık ilgilenmiyoruz şeklinde bir tavır göstermek yerine üzerine düştüler ve kolaylıkla iade işlemlerini başlattık. Şimdi yenisini sipariş verdim. Sonuçları buraya yazacağım.

Hasan Gedik: Köyümüzdeki evimiz için A101 gölgelikli bahçe salıncağı aldık. Ürün hemen elimize ulaştı ve kolay bir şekilde kurulumunu yaptık. Ürün oldukça sağlam görünüyor ve görünüşü de çok hoş. Birkaç gün daha kullanacağız ve memnun kalmaya devam edersek ikincisini sipariş edeceğiz.

Bu arada, bahçenize barbekü yaptırmayı hiç düşündünüz mü? Eğer bu tarz bir fikriniz olursa diye doğal taş barbekü fiyatları ile ilgili sayfamızı buraya bırakalım. Not: Biz bahçemize yaptırdık 🙂

Balkon salıncak çeşitleri nelerdir?

Balkon salıncakları ayaklı, yukardan asılan, oval ve dikdörtgen gibi çeşitlere sahiptir.

Migros’ta salıncak var mı?

Migros markette salıncak satışı vardır.

A101 salıncak kaç kişilik?

A101 markette satılan salıncaklar 3 kişiliktir.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu