Operatörler

Tivibu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tivibu müşteri hizmetleri direk bağlanma konusunda sıkıntı mı yaşıyorsunuz? O halde sizlere bu içeriğimizi son cümlesine kadar okumanızı öneriyoruz. Bu yazımızda Tivibu çağrı merkezini aradıktan sonra müşteri temsilcisine nasıl kolayca bağlanabileceğinizi anlattık. Gelin öncesinde Tivibu müşteri hizmetleri numarası hakkında bilgi sahibi olalım.

Tivibu Müşteri Hizmetleri Numarası

Türk Telekom Tivibu Go müşteri hizmetleri bağlantısı için 2 farklı telefon numarasını arayabilirsiniz. 444 0 375 ve 444 5 375 numaralarını aradıktan sonra gerekli tuşlamaları yaptıktan sonra Tivibu müşteri temsilcisi ile görüşmeye başlayabilirsiniz.

Tivibu müşteri hizmetleri direk bağlanma yolları nelerdir
Tivibu müşteri hizmetleri direk bağlanma yolları nelerdir

Ancak çoğu müşteri Tivibu müşteri hizmetlerini aradıktan sonra hangi numaraları tuşlayacağını ve müşteri temsilcisine nasıl bağlanacağını bilmiyor. Bunun nedeni de Tivibu Go müşteri hizmetlerinin basit işlemler için müşteri temsilcisi konuşmasını engellemesi ve bunun yerine online işlemleri kullanmayı teşvik etmesidir.

Ancak zaman zaman müşteri temsilcisi ile birebir konuşma yapmak gerekebiliyor. Bu durumda hangi numaraları tuşlayacağınızı ve Tivibu müşteri temsilcisine direk bağlanma için ne yapacağınızı bilmiyorsanız bir sonraki başlığımıza göz atabilirsiniz.

Tivibu müşteri hizmetleri direk bağlanma
Tivibu müşteri hizmetleri direk bağlanma

Tivibu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Eğer Tivibu müşteri hizmetlerine direk bağlanmak ve müşteri temsilcisi ile görüşme yapmak istiyorsanız şu yöntemi uygulayabilirsiniz;

  • Öncelikle Tivibu müşteri temsilcisi numarası olan 444 0 375 numaralı çağrı merkezini arayın.
  • Tivibu çağrı merkezini aradıktan sonra sizin müşteri olup olmamanıza göre telefon numaranızı girmeniz istenebilir. Bu durumda gerekli doğrulamayı yapmak için telefon numaranızı ve gerekiyorsa kimlik bilgilerinizi giriniz.
  • Sistem doğrulama yaptıktan sonra sizi otomatik olarak ana menüye aktaracaktır. Burada 4’ü tuşladıktan sonra Tivibu müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Bu yöntemin yanı sıra karşınıza sesli yanıt sistemi çıktığında da kolay bir şekilde müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Bunun için yine aynı şekilde Tivibu müşteri hizmetlerini arayın. Aradıktan sonra telesekreter size “yapmak istediğiniz işlemi birkaç kelime ile anlatınız” şeklinde bir açıklama yaparsa “müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorum” deyin.

Muhtemelen ilk etapta sistem sizi müşteri temsilcisine yönlendirmeyecek ve aynı şekilde “yapmak istediğiniz işlemi birkaç kelime ile anlatınız” diyecektir. O zaman sizin tekrardan talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır. İkinci defa aynı cümleyi kurduktan sonra sistem sizi otomatik olarak temsilciye bağlayacaktır.

Tivibu müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemi kısaca bu şekildeydi. Eğer verdiğimiz yöntemlere rağmen müşteri temsilcisine bağlanmakta sorun yaşarsanız Türk Telekom müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.

Tivibu müşteri hizmetlerine nasıl bağlanabilirim?

444 0 375 numaralı çağrı merkezini aradıktan sonra Tivibu müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Tivibu kaç gün içinde cayma?

Tivibu paketlerinizden 7 gün içerisinde cayabilirsiniz.

Tivibu kaça kadar açık?

Tivibu müşteri hizmetleri 17.00’a kadar hizmet verir.

Tivibu hizmet numarası nasıl öğrenilir?

444 0 375 numaralı Tivibu müşteri hizmetlerini aradıktan sonra Tivibu müşteri numarasını öğrenebilirsiniz.

Tivibu geri iade nasıl yapılır?

444 0 375 Tivibu müşteri temsilcisini arayarak geri iade hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tivibu abonelik ne zaman bitiyor?

Tivibu taahhüt sorgulama işlemini 444 0 375 numarasından yapabilirsiniz.

Tivibu cihaz bedeli ne kadar?

Güncel Tivibu cihaz bedeli 132 TL’dir.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Doğan Uludoğan

HepKredi ailesi olarak ilaç fiyatları, ürün ve hizmet fiyatları gibi konuların dışına çıkarak ülkemizdeki her internet kullanıcısının finans konularında bilgi sahibi olmasını sağlıyoruz. Her zaman doğru ve güncel içerik paylaşma hedefiyle çıktığımız bu yolda kripto coin geleceği konularından tutun da meslek maaşlarına kadar pek çok alanda içerik ürettik. Ürettiğimiz içeriklerin büyük bir bölümünde yer almaktan mutluluk duyuyorum. Finansal alanda edindiğim bilgileri HepKredi aracılığı ile sizlere aktarmaya devam edeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu