İnşaat

Tosçelik Fiyat listesi 2022 Çelikten Su ve Gaz Boruları

Tosçelik fiyat listesi en güncel haliyle sıklıkla merak ediliyor. Türkiye’nin en popüler ve güvenilir boru üretici firması olan Tosçelik fiyatları her yıl güncelleniyor. Bu yılda ürettiği boru çeşitlerinde piyasa gerekliliği olarak zamlar yansıdı. Yansıyan bu güncel fiyatları merak edenler için derledik. Siz de Tosçelik firmasının ürettiği ürünlerin en güncel 2022 fiyat detaylarına hemen içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Tosçelik güncel fiyat listesi
Tosçelik güncel fiyat listesi

Tosçelik Fiyat Listesi 2022 Güncel

Tosçelik fiyat listesi ürün guruplarına göre sunuluyor. Firmanın ürettiği boru seçeneklerinin tümünde ebat, kalınlık, kullanım alanı ve ürün özellikleri değişiyor. Bu nedenle de sunulan fiyatlar da bu kriterler baz alınarak belirleniyor. Yapılan son zamlardan sonra Tosçelik güncel 2022 ürün fiyatları şu şekilde yansıyor;

  • Tosçelik Su Tesisat Boruları Fiyatı (TL/mt.): 24,15 TL- 540,36 TL Arası
  • Tosçelik Galvanizli Konstrüksiyon Boruları Fiyatı (TL/mt.): 27,88 TL- 151,66 TL Arası
  • Tosçelik Basınca Dayanıklı Tesisat Boruları Fiyatı (TL/mt.): 23,76 TL- 2.003 TL Arası
  • Tosçelik Doğalgaz Tesisat Boruları Fiyatı (TL/mt.): 33,77 TL- 1.923,95 TL Arası
  • Tosçelik Kazan Boruları Fiyatı (TL/mt.): 137,55 TL

Tosçelik boru fiyat listesi en güncel haliyle yukarıda sıraladığımız şekildedir. Listemizde yer verdiği fiyat aralıkları en düşük ve ek yüksek olarak baz alınmıştır. Fiyat aralıklarını etkileyen en temel unsurlar ise boru çeşitlerinin dış çap, et çap ve anma çapı ölçüleridir. Tosçelik boru fiyat listesi belirtilen bu unsurlar çerçevesinde düzenleniyor.

Tosçelik fiyat listesi
Tosçelik fiyat listesi

Tosçelik Boruları Kaliteli Mi?

Tosçelik firması demir-çelik üretimi yapan Türkiye’nin en büyük firmaları arasında yer alıyor. 2009 yılında Osmaniye organize sanayi bölgesinde faaliyetlerine başlamıştır. Tosyalı firması ham maddeden son ürün olan çeşitli boru profil seçeneklerine kadar geniş bir üretim gamı kapasitesine sahiptir.  Türkiye’de demir çelik sektörünün liderlerinden biri olurken aynı zamanda dünyanın da sayılı tesislerinden biri olma özelliği taşıyor.

Ürettiği tüm ürünler birinci sınıf kaliteye sahip olduğu için sıkça tercih ediliyor. Doğalgaz boruları, kazan boruları, basınca karşı dayanıklı borular ve su tesisat boruları başlıca ürettiği ürünlerdir. Türkiye’nin pek çok noktasında Tosçelik boru bayileri bulunuyor. Firmanın ürünlerine bu bayilerden kolayca ulaşabilirsiniz.

Tosçelik fiyat listesi ve Tosçelik firması hakkında merak edilen tüm detaylara içeriğimizde ayrıntılı olarak yer verdik. Eğer konuya ilişkin aklınıza takılan farklı sorular ve öneriler varsa bunları yorum kısmında bizimle paylaşmanız halinde dikkate alacağımızdan emin olabilirsiniz.

Tosyalı Holding Sahibi Kim?

Tosyalı Holding sahibi Fuat Tosyalı’dır. Fuat Tosyalı bugün 20’yi aşkın üretim tesis ile 3 farklı kıtada hizmet veriyor. Türkiye’nin en iyi demir çelik şirketine sahip olan Tosyalı aynı zamanda dünyanın en büyük demir çelik üretim tesislerine de sahiptir.

Tosyalı Holding Ne Zaman Kuruldu?

Tosyalı Holding 1952 yılında kurulmuştur. Demir çelik sektörünün devi olan Tosyalı Holding iştiraki olan Tosçelik firmasını ise 2009 yılında kurarak hayata geçirmiştir.

Tosçelik Ne Üretiyor?

Tosyalı Holding bünyesinde olan Tosçelik firması bugün Türkiye’nin en büyük demir-çelik üretim firması olarak dikkat çekiyor. Kütük, demir çubuk, boru ve filmaşin üretimi yapmaktadır. 3 farklı büyük çaplı üretim tesisi bulunuyor. İlk iki tesisinde tamamen hurdadan çelik üretimi yapıyor. Üçüncü üretim alanında ise demir madeni ve cevherden çelik üretimi yakmaktadır.

Dünyanın En Büyük Demir Çelik Fabrikası Nerede?

Dünyanın en büyük demir çelik fabrikası Türkiye’de yer alıyor. Hatay- İskenderun ilçesinde aktif hizmet vermeye devam eden İskenderun Demir Çelik fabrikası dünyanın en büyük tesisi olarak biliniyor.

En Kaliteli Çelik Hangi Ülkededir?

Dünya çapında en büyük çelik üretici ülkesi Çin olarak biliniyor. Bu noktada dünyanın en iyi çelikleri Çin’de üretilen çelikler olarak dikkat çekiyor.

Dünyanın En Sağlam Çeliği Nedir?

Dünyanın en sağlam ve kaliteli çeliği İsveç Çeliği olarak biliniyor. Hatta İsveç çeliğinin güvenliğini sağlamak i için Almanya 2. Dünya savaşı sırasında Danimarka ve Norveç’i ilhak etmiştir.

4034 Çelik Nedir?

4034 kodlu çelik, paslanmaz çeliktir. 4034 çeliği dayanım, sertleşme ve parlaklık açısından en iyi çelik olarak da biliniyor. Bu çelik tamamen karbon ve krom içermektedir.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu