Kripto Borsası

Basic Attention Token Bat Coin Geleceği 2023-2030

BAT Coin geleceği nasıl, BAT Coin nereden alınır, BAT Coin yorumları nasıl, BAT Coin kaç dolar olacak? Eğer siz de BAT Coin’e yatırım yapmak istiyorsanız ve yeterince bilgi sahibi değilseniz bu içeriğimiz tam size göre.

basic-attention-token
Basic Attention
$0.2804.68% 24H

BAT Coin Nedir?

BAT Coin insanlara reklam izleyerek para kazanma avantajı sunan bir kripto para birimidir. Bu projede insanların gizlilik ilkeleri kapsamında ekranda durdukları süre boyunca ödül olarak kripto para kazanmaları sağlanmıştır.

BAT coin nedir, arzı, nereden alınır
BAT coin nedir, arzı, nereden alınır

Bu uygulamalarda kişi ekran karşısında reklam izlerken kripto para kazanabiliyor. Bu şekilde hem reklam veren şirketlerin kampanyaları gösterilebiliyor hem de kullanıcılar kripto para kazanabiliyor.

BAT Coin Arzı

basic-attention-token
Basic Attention
$ 0.280
Arz1,492,867,042.42 BAT
hacim$43,787,976.00
Piyasa değeri $418,348,269.00

BAT Coin’in toplam arzı 1.5 milyar adet olarak belirlenmiştir. Bu toplam arzın neredeyse tamamı piyasalarda aktif olarak dolaşımdadır. BAT Coin’in bu kadar çok arzı olmasına rağmen birim fiyatı oldukça yüksek.

BAT Coin Fiyat Tahmini

BAT Coin’e uzun vadeli yatırım yapmak istiyorsanız BAT fiyat tahminleri sizin için önemli olabilir. Biz de bu nedenle yerli ve yabancı yatırımcıların yıllara göre BAT Coin fiyat tahminlerini inceledik ve yazımızın devamında paylaştık.

BAT Coin Yorum

BAT Coin yorumları oldukça umut verici. Uzmanlar BAT Coin’in daha çok piyasa tarafını ele alarak oldukça olumlu yorumlar yapmış.

Kripto para uzmanlarına ve analistlerine göre BAT Coin ilerleyen dönemlerde en değerli kripto paralar arasında yer alacak.

BAT Coin Güvenilir Mi?

BAT Coin güvenilir kripto paralardan biridir. Eğer güvenilir bir kripto para borsasında BAT Coin alım satım işlemi yaparsanız herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.

BAT coin geleceği ile ilgili yorumlar
BAT coin geleceği ile ilgili yorumlar

BAT Coin Hangi Ülkenin?

BAT Coin herhangi bir ülkenin değildir. Çünkü BAT Coin merkeziyetsiz bir projedir.

BAT Coin Nereden Alınır?

BAT Coin listelemesi yapan borsalar aracılığı ile bu kripto parayı satın alabilirsiniz. Eğer aktif olarak kullandığınız borsa BAT Coin listelemesi yapmadıysa aşağıda paylaştığımız tablodan yardım alabilirsiniz.

Aşağıdaki tabloda BAT Coin fiyatı, hacmi ve son 24 saatte yaşadığı fiyat değişimlerini göreceksiniz. Bu veriler her bir borsada ayrı ayrı işlediği için her satırda farklı veri görülüyor. Bu her satırda aynı zamanda BAT Coin olan borsaları da görebilirsiniz.

BAT Coin Kimin?

BAT Coin Brendan Eich ve Brian Bondy tarafından üretilmiştir. Bu isimler aynı zamanda JavaScript ve Mozilla Firefox projelerinde de yer almıştır.

BAT Coin Yakımı

Şu an ne yazık ki BAT Coin yakımı söz konusu değil. Ancak arz miktarı fazla olduğu için ilerleyen dönemlerde ekip tarafından BAT Coin yakımı yapılabilir.

Basic Attention Token BAT coin geleceği
Basic Attention Token BAT coin geleceği

BAT Coin Geleceği Nasıldır?

BAT Coin’e yatırım yapan kişilerin en çok merak ettiği konu BAT Coin geleceğidir. Biz de bunu dikkate alarak BAT Coin hakkında yapılan fiyat tahminlerini yıllara göre paylaşmak istedik.

Aşağıdaki BAT Coin fiyat tahminleri teknik analiz teknikleri kullanılarak oluşturulduğu için çok doğru sonuçlar vermeyebilir. Bu nedenle bu kripto paraya yatırım yapmak istiyorum diyorsanız söz konusu fiyat tahminlerinden çok fazla etkilenmemenizi öneriyoruz.

BAT Coin Geleceği 2023

BAT Coin fiyat tahmini 2023 yılı için 1 dolar.

BAT Coin Geleceği 2023

BAT Coin’in 2023 yılında da yükselişini sürdürmesi bekleniyor. Uzmanların BAT Coin fiyat tahmini 2023 yılı için 1.70 dolar.

BAT Coin Geleceği 2024

BAT Coin’in 2024 yılında yatay bir çizgide hareket edeceği öngörülüyor. Uzmanların BAT Coin fiyat tahmini 2024 yılı için ortalama 1.75 dolar.

BAT Coin Geleceği 2025

2025 yılında BAT Coin’in 2 doları geçeceği ve hatta 3 dolara kadar yaklaşacağı öngörülüyor. Analistlerin BAT Coin fiyat tahmini 2025 yılı için 2.80 dolar.

BAT Coin Geleceği 2026

2026 yılında BAT Coin’in satış baskısı ile karşı karşıya kalacağı düşünülüyor. BAT Coin fiyat tahmini 2026 yılı için 2.20 dolar.

BAT Coin Geleceği 2027

BAT Coin fiyat tahmini 2027 için 3.10 dolar.

BAT Coin Geleceği 2028

BAT Coin’in 2028 yılında 5 dolara kadar yükseleceği düşünülüyor. Uzmanların BAT Coin fiyat tahmini 2028 için 4.80 dolar.

BAT Coin Geleceği 2029

BAT Coin fiyat tahmini 2029 yılı için 5.50 dolar.

BAT Coin Geleceği 2030

BAT Coin fiyat tahmini 2030 için 7.25 dolar civarında.

BAT Coin hakkında verdiğimiz bilgi, yorum ve tahminler hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir. Burada yer alan bilgilere dayanarak BAT Coin’e yatırım yapmanız ve zarar elde etmeniz sonucunda hepkredi.com sitesi sorumlu tutulamaz.

BAT Coin geleceği ve fiyat tahminleri hakkında vereceğimiz bilgiler bu şekildeydi. Eğer BAT Coin hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz BAT Coin white paper dosyasını inceleyebilirsiniz.

BAT ne kadar olacak?

BAT Coin’in 7 dolara kadar yükseleceği düşünülüyor.

BAT kaç dolar olur?

BAT Coin’in önümüzdeki 10 yıl içerisinde 10 kat değer kazanacağı düşünülüyor.

BAT Coin ne zaman çıktı?

BAT Coin ilk kez 2017 yılında piyasaya sürülmüştür.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu