İlaç Fiyatları

Tranko Buskas 10+10 Fiyat

Makalemizde Tranko Buskas adlı ilacın ne işe yaradığını ve hangi durumlarda kullanıldığını açıklayacağız. Ayrıca Tranko Buskas 10 10 fiyat nedir ve nasıl temin edilir gibi sorular da makalemizin devamında sizler için açıklanacaktır. Doktorunuz size bu ilacı reçete ettiyse ve ilaç hakkında merak ettikleriniz varsa yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

2022 Yılı Tranko Buskas Fiyatı Ne Kadar?

Tranko Buskas bilindiği üzere ruhsal gerginliğe bağlı meydana gelen spazmları azaltmaya yardımcı bir ilaçtır. Hal böyle olunca doktorlar tarafından kişinin durumuna göre hastalara genellikle Tranko Buskas 10 mg veya Tranko Buskas 20 draje reçete ediliyor. “Teva İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş” firması tarafından üretilen bu ilacı kullananlardan bazıları idrar yollarında yanma ya da sindirim sisteminde yavaşlık hissedebiliyor.

Tranko Buskas nasıl kullanılır
Tranko Buskas nasıl kullanılır

Tranko Buskas 10 10 mg içeriğinde hiyosin bulunduğundan dozunda kullanmak gerektiğini unutmayalım. Birilerinden ilaç bilgileri ve yan etkileri hakkında bilgi almak unutmayın ki eczacıya danışma yerine geçmez. Tranko Buskas ilaç fiyatı 2022 yılı itibariyle 24 TL’dir. İlacı kullandığınızda karın bölgesinde ağrı ya da ağız kuruluğu gibi etkiler gösterirse hemen doktorunuza danışın.

Tranko Buskas Yan Etkileri

Her ilaçta olduğu gibi Tranko Buskas kullananlarda da bazı yan etkiler görülebiliyor. Özellikle yan etkilerin şiddeti arttığında hemen doktorunuza başvurmanızı öneriyoruz. Şimdi gelin bu yan etkilere hep birlikte göz atalım;

  • Nefes almada zorluk,
  • Aşırı sinir ve hızlı öfkelenme,
  • Uyku bozukluğu,
  • Kısmi ağız kuruluğu,
  • Kalp ritminde hızlanma,
  • Deride kızarıklık ve tahriş.

Yan etkileri eczacıya da danışabilirsiniz ancak bu artarsa eczacıya danışmanın yerine doktora gitmeniz en iyisi olacaktır. Ayrıca Tranko Buskas’ın yan etkileri oldukça az olsa da bazılarına dokunabiliyor. 2022 yılı itibariyle satış fiyatı 24 TL olan Tranko Buskas, ilaç sınıfındadır ve bilgiler doktor ışığında incelenmeden aşırı doz kullanılmamalıdır.

Çeşitli ilaç satışı sitesinde yer alan yerlerden ilaç almamanızı da öneriyoruz. Bu yüzden ilacı doktorunuzun tavsiye ettiği şekilde, dozunda ve gerektiği kadar kullanmanız sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Tranko Buskas 10 10 fiyat bilgisini de sizlerle paylaştıktan sonra makalemizi sonlandırıyor ve sizlere sağlıklı günler diliyoruz.

Tranko Buskas 10 10 fiyat
Tranko Buskas 10 10 fiyat

Tranko Buskas 10 10 nedir ne için kullanılır?

Tranko Buskas, ruhsal gerginliklere bağlı olarak kramp tedavisinde kullanılıyor. İlaç sinirsel hastalıklara iyi geldiği için kırmızı reçeteyle satılıyor.

Tranko Buskas sakinleştirir mi?

Tranko Buskas’ın doktorun verdiği ölçüde ve dozda kullanılması kişiyi gerçekten sakinleştiriyor. Ancak kişinin kendi yorumunu katarak verilen dozun 1 ml bile fazlasını kesinlikle kullanmaması gerekiyor.

Tranko Buskas depresyon ilacı mıdır?

Tranko Buskas, bir depresyon ilacı değildir. Kişinin bazı dönemlerinde artan kaygısı ve ruhsal bozukluklarını ileri dereceye gitmemesi için kullanılan bir ilaçtır.

Tranko Buskas yatmadan önce kullanılır mi?

Tranko Buskas’ın doktorlar tarafından genellikle yemekten önce yutulması öneriliyor. Her ne kadar bu ilacı yatmadan önce yutanlar da olsa ilacı doktorun reçetesinde yazan talimatları uyarak kullanmanızı öneriyoruz.

Tranko Buskas kafa yapar mı?

Tranko Buskas‘ın kafa yapan bir ilaç olmadığını biliyoruz. Ancak doktorun tavsiye ettiği miktarın üzerinde kullanılması bağımlılık yapabiliyor.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Ahmet Alp

Merhaba, ben Ahmet Alp. 30 yaşındayım. Kitap okumayı, merak ettiğim bir konuyu enine boyuna araştırmayı, kamp yapmayı ve gezmeyi çok seviyorum. 10 senedir makale yazarlığı yapıyorum. Yazdığım makalelerin çok sayıda insana ulaştığını görmek beni mutlu ediyor. Makale yazarken aynı zamanda yeni bir şeyler öğrenmeyi ve bunları hayatıma katmayı çok seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu