Kripto Borsası

Compound COMP Coin Geleceği 2023-2030 Yorum

Bu yazımızda popüler kripto para birimlerinden biri olan Compound COMP Coin geleceği hakkında bilgiler vereceğiz. Eğer siz de kripto para yatırımlarınızda Compound Coin’i tercih etmek istiyorsanız içeriğimizi sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

Compound Coin Nedir?

Compound Coin 2021 yılında en çok konuşulan kripto paralar arasında yer alıyor. Ortaya çıktığı ilk yıllarda sessiz sedasız büyüme gösteren bu dijital varlık projesi son birkaç ayda yaptığı yükselişler ile birçok kripto para yatırımcısının dikkatini çekmeyi başardı. Bu nedenle de yatırımlarında Compound COMP Coin’i tercih etmek isteyen kişiler Compound Coin geleceği var mı, Compound iyi bir yatırım mı, Compound fiyat tahmini ne kadar vb. sorular yöneltmeye başlamıştır.

Compound Coin’in geleceği hakkında konuşmadan önce gelin birlikte bu proje nasıl çalışır, Compound protokolünün işlevleri nedir onu öğrenelim.

compound-governance-token
Compound
$55.94-2.74% 24H

Compound Coin ERC-20 tabanında çalışan ve altyapı olarak blok zincirini kullanan bir kripto para birimidir. Merkeziyetsiz olması ile diğer kripto para birimlerini andıran bu proje aslında çok farklı bir işleve sahip. Akıllı sözleşmeler sayesinde kripto para kullanıcıları Compound üzerinden kredi alabilmekte.

Bir nevi borç alma sistemi kuran Compound Coin, kullanıcıların bakiyelerindeki Compound Coin’i bloke ederek borç erir. Normal bankacılık sistemlerinde işleyen faiz vb. konular da kripto para birimlerine uyarlanarak yeni bir sistem geliştirilmiştir. Tabi ki bunlar Compound Coin white paper dosyasında yer alan bilgiler. Şu anda Compound Coin daha çok kripto para borsalarının al sat aracı olarak görülüyor.

Compound Coin Arzı

Compound Coin’in maksimum arzı 10 milyon adet ile sınırlandırılmıştır. Bu nedenle Compound Coin’in birim başı fiyatı diğer coinlerden bir hayli fazladır.

Söz konusu coinin dolaşımdaki arz miktarı ise %50’den fazladır. Yani bu kripto paranın yarısından fazlası çıkarılmıştır.

compound-governance-token
Compound
$ 55.94
Arz6,856,085.76 COMP
hacim$37,014,369.00
Piyasa değeri $382,406,344.00

Compound Coin Fiyat Tahmini

Popüler bir coin olan Compound Coin için uzmanlar tarafından yapılan fiyat tahminini merak ediyor olabilirsiniz. Biz de bu sebeple hepkredi.com olarak Compound Coin hakkında yapılan fiyat tahminlerini inceledik ve yazımızın devamında sizlerle paylaştık.

Aşağıda Compound’un yerel ve yabancı kripto para analistleri tarafından yapılan fiyat tahminlerini paylaştık. Bu fiyat tahmin ve yorumlar bazı verilere göre yapılmış olup bizimle hiçbir ilgisi yoktur. Bu nedenle sizlere uzun vadeli yatırımlarınızda bu fiyat tahminlerinden etkilenmemenizi öneriyoruz.

compound COMP coin geleceği nasıldır
compound COMP coin geleceği nasıldır

Compound Coin Yorum

Compound Coin için yapılan yorumları incelediğimizde kripto para kullanıcılarının oldukça iyimser olduğunu gördük. Farklı bir proje olmasından daha çok piyasa değeri açısından iyi bir ivme yakalaması nedeniyle uzmanlar bu kripto para biriminden memnun.

Birçok yatırımcı ve uzman tarafından Compound Coin’in ilerleyen yıllarda şu anki konumundan daha iyi seviyelerde olacağı tahmin ediliyor.

Compound Coin Hangi Ülkenin?

Compound Coin merkeziyeti olmayan bir kripto para birimidir. Bu nedenle Compound Coin herhangi bir ülkeye ait değildir.

İlginizi çekebilir: OMI Coin Geleceği

İlginizi çekebilir: ICP Coin Geleceği

İlginizi çekebilir: Storj Coin Geleceği

Comp coin arzı, projesi, yakımı ve yorumlar
Comp coin arzı, projesi, yakımı ve yorumlar

Compound Coin Nereden Alınır?

Compound Coin’i birçok kripto para borsasından satın alabilmek mümkün. Bu satın alma işleminde COMP/USDT, COMP/BTC ve daha birçok işlem çiftini kullanabilirsiniz. Tabi ki alım satım yaptığınız borsada Compound Coin’in listelenmiş olduğundan emin olmalısınız.

Aşağıda COMP fiyatı, son 24 saatte yaptığı fiyat değişimi ve hacim gibi bilgilerin yer aldığı bir tablo paylaştık. Tabloda yer alan rakamlar Compound Coin’in borsalardaki rakamlarıdır. Eğer Compound Coin’in hangi borsalarda listelendiğini bilmiyorsanız bu tabloyu kullanabilirsiniz.

Compound Coin Kimin?

Compound Coin’in kurucusu Robert Leshner’dir. 2017 yılında yürütülmeye başlayan bu projenin CEO’luğunu Robert Leshner yapmaya devam ediyor.

Compound Coin Yakımı

Compound Coin için uzun vadede herhangi bir yakım işlemi söz konusu değil. Çünkü 10 milyon adet arza sahip olan bu coinde yüksek hacimde yakım gerçekleştirilmesi piyasayı alt üst edebilir.

COMP coin geleceği ile ilgili fiyat tahminleri
COMP coin geleceği ile ilgili fiyat tahminleri

Compound Coin Geleceği Nasıldır?

Aşağıda Compound Coin geleceğini merak ediyorsanız aşağıdaki başlıklar işinizi görebilir. Yıllara göre paylaştığımız bu fiyat tahminleri uzun vadeli Compound Coin yatırımlarınızda sizlere fikir verebilir.

Compound COMP Coin Geleceği 2023

2023 yılında Compound Coin’de %25 oranında artış gerçekleşmesi bekleniyor. Uzmanların Compound Coin fiyat tahmini 2023 yılı için 280 dolar civarında.

Compound COMP Coin Geleceği 2024

Compound Coin’in 2024 yılına geldiğimizde 300 dolara dayanması bekleniyor. Uzmanların Compound Coin fiyat tahmini 2024 yılı için 295 dolar.

Compound COMP Coin Geleceği 2025

Uzmanlara göre Compound Coin 2025 yılında bir süre yatay hareket gösterecek. Compound Coin fiyat tahmini 2025 yılı için 305 dolar.

Compound COMP Coin Geleceği 2026

2026 yılına geldiğimizde Compound Coin’in tekrardan yükseliş hareketine başlaması öngörülüyor. Uzmanların Compound Coin fiyat tahmini 2026 yılı için 330 dolar.

Compound COMP Coin Geleceği 2027

Compound Coin’in 2027 yılın sonunda 400 dolara kadar yükselmesi bekleniyor. Uzmanların ve yatırımcıların Compound Coin fiyat tahmini 2027 yılı için 385 dolar.

Compound COMP Coin Geleceği 2028

2028 yılına geldiğimizde Compound Coin’in bir miktar düşüş yaşayacağı öngörülüyor. Özellikle boğa sezonunun oluşmasıyla birlikte bu düşüş yatırımcıları ciddi etkileyebilir. Compound Coin fiyat tahmini 2028 senesi için 345 dolar.

Compound COMP Coin Geleceği 2029

2029 yılında Compound Coin’in yatay hareketler göstermesi bekleniyor. Compound Coin fiyat tahmini 2029 senesi için 350 dolar.

Compound COMP Coin Geleceği 2030

2030 yılına geldiğimizde Compound Coin’de yüzde 30’a varan yükselişlerin yaşanacağı düşünülüyor. Böylelikle Compound Coin 400 doları görebilir. Uzmanların Compound Coin fiyat tahmini 2030 senesi için 400 dolar. Aynı zamanda Compound arzına olan talebin artması bu rakamı 425 dolara kadar çıkarabilir.

Bu yazıda Compound COMP Coin geleceği ile ilgili verilen hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Burada yer alan bilgilere dayanarak Compound Coin’e yatırım kararı almanız portföyünüzün ciddi oranda küçülmesine yol açabilir. Böyle bir durumda Hep Kredi sitesi yasal olarak sorumlu değildir.

Compound ne demek?

Compound COMP coin projesine verilen isimdir.

Compound Coin ne zaman çıktı?

Compound Coin 2017 senesinde çıkartılmıştır.

Compound protokolü nedir?

Compound ETH tabanında çalışan bir kripto para birimidir.

Compound kullanmanın temel faydası nedir?

Compound kullanarak portföyünüzdeki COMP miktarı ile orantılı bir şekilde kredi alabilirsiniz.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu