Bim Fiyat Listesi

Bim Kavurma Fiyatı

Et severlere güzel haberimiz var, Bim kavurma fiyatı 2023 yılında tüm market fiyatlarına göre epey uygun. Et ile yapılacak en özel yemeklerden birisi hiç şüphesiz kavurma olurken, Türk mutfağının en değerli yemekleri arasında yer alan kavurma, artık hazır olarak da satılmaktadır.

Zincir mağazalardan biri olan Bim, kavurma alacağınız noktalar arasında yer alır. Her ilde, hatta her ilçede bulunması büyük bir avantajdır. Peki, Bim kavurma ücretleri ne kadar? Bim’de satılan kavurma çeşitleri neler? Tüketicilerin Bim kavurma yorumları olumlu mu? Tüm bu soruların güncel cevaplarını sizler için araştırdık.

Bim Kavurma Fiyatı 2023 Ne Kadar Oldu?

Kavurma, etin yumuşak ve ağızda kolaylıkla dağılabildiği bir yemektir. Günün hemen her saatinde tüketilebilen kavurmanın besleyiciliği de çok yüksektir. Bim’den alacağınız kavurmaları evinizde kolaylıkla hazırlayabilir ve sevdiklerinizle birlikte tüketebilirsiniz.

Bim kavurma fiyatı konusunda yapacağınız basit araştırma ile alışverişinize dair planlamayı daha doğru yapabilirsiniz. Bu sayede market alışverişiniz daha kısa sürede tamamlanır ve pandemi risklerini en düşük seviyeye getirmiş olursunuz.

Bim Kavurma
Bim Kavurma Ürünleri ve fiyatları

Bim Kavurma Nasıl Yapılır? İşte Bim Dana Kavurma Tarifi

Bim kavurma, hazır olarak satışa sunulan bir üründür. Yani etlerden yapılan kavurmanın dondurulmuş hali satılır. Dolayısıyla da bu ürünü hazırlaması çok kolay ve kısadır. Zorlanmadan kısa sürede Bim’den aldığınız kavurmayı hazırlayabilirsiniz. Bunun için izlemeniz gereken adımlar genel olarak şu şekildedir:

  • Bir tava veya tencereye az miktarda yağ ekleyin.
  • Yağ biraz kızdıktan sonra kavurmaları tavaya ekleyin ve karıştırmaya başlayın.
  • Yarım çay bardağı suyu da tavaya ekleyerek kapağını kapatın ve kısık ateşte bir süre bu şekilde bırakın.

Show TV tarafından yayınlanan karşılaştırma videosunu mutlaka izlemelisiniz.

Bu adımların ardından kavurma hazır olacaktır. Hazırlama esnasında kendi damak tadınıza uygun olacak şekilde baharat eklemesi yapabilirsiniz. Bim kavurma yorumları incelendiğinde tüketicilerin önemli bölümünün genel olarak memnun olduğu söylenebilir.

Kaliteli etlerden üretilen Bim emin kavurma, hijyenik şartlarda hazırlanarak satışa sunulur. Satışa sunulma aşamasında soğuk zincir bozulmaz. Uygun fiyatı ile dikkat çeken Emin kavurmayı gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

Bim Kavurma Fiyatları Yükseldi Mi?

Bim kavurma fiyatları 2023 yılında yine uygun sayılacak bir seviyededir. Dana etinden hazırlanan ve ısıl işlemlerin ardından paketlenen ve sonrasında soğuk zincire alınan bu özel ürünler, 150 gramdır. İslami usullere göre yapılan kesimler, kavurmanın hazırlanma sürecinde doğal hayvansal yağların kullanılması gibi unsurların bu ürünü özel yapmaktadır.

Özel üründen bahsetmişken Bim köfte ürünlerini es geçmeyelim. Müptelası olduğum doğrudur 🙂 Bim Emin Et üzerinden hazırlattığı kavurmayı bütün marketlerinde tüketicilere sunmaktadır. Bim emin kavurma ile ilgili daha detaylı bilgi almak için ürünün arkasındaki açıklamaları okuyabilirsiniz.

Bim Kavurma Fiyatı
Bim Kavurma Fiyatı Yükseldi Mi?

Bim emin kavurma fiyatı hakkında sizlere en güncel bilgileri sunmayı hedefliyoruz. Buna karşın fiyatlarda dalgalanmalar yaşanabileceği unutulmamalıdır. Dolayısıyla en doğru bilginin her zaman Bim mağazalarından öğrenilebileceği unutulmamalıdır. Güncel Bim kavurma fiyatı şu şekildedir:

Bim Kavurma Fiyatı 2023
Ürün AdıBirimFiyat
Bim Erşan Dana Kavurma Fiyatı1 KG147,90 TL
Bim Cumhuriyet Kavurma Fiyatı250 Gr45,95 TL
Bim Emin Dana Kavurma Fiyatı150 Gr43,90 TL

Bim kavurma fiyatları, ilk bakışta çok düşük gibi görülebilir. Ancak ürün sadece 150 gr kadardır. Fiyatın uygun olmasının temel nedeni budur. Ürünün kg fiyatı yaklaşık 86 TL’dir. Dolayısıyla fiyata bakarak ürünün kalitesiz olduğu düşünülmemelidir. Bim sunduğu ürünler ile birlikte kaliteden ödün vermemekte. Bu yüzden tercih sıranızı Bim’den yana kullanmaktan çekinmemelisiniz. En güncel 2023 Bim fiyatlarına sitemizden erişebilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu