Kripto Borsası

Internet Computer ICP Coin Geleceği 2023-2030 Yorum

Bu yazımızda son dönemin popüler kripto para birimlerinden biri olan ICP Coin geleceği, hakkındaki yorumlar ve fiyat tahminleri ile ilgili bilgiler vereceğiz. Eğer sizde portföyünüzde ICP Coin’e yer vermek istiyorsanız bu yazımız tam size göre.

ICP Coin Nedir?

ICP Coin Internet Computer projesi kapsamında üretilen bir kripto para birimidir.  İsviçre merkezli kâr amacı gütmeyen bir kuruluş tarafından üretilen ICP Coin, Internet Computer ağının finansal işlemlerinin yerine getirilmesini sağlar. Proje diğer kripto para birimlerine oranla bir hayli değişik amaçlara sahip.

Internet Computer ICP Coin sayesinde akıllı sözleşme hesaplamaları ile verilerin ölçeklendirilmesi ile ilgili problemleri çözmeyi hedeflemiştir. Proje bu hedefini verileri web siteleri hızında çalıştırarak, depolama ve veri işleme görevlerini verimli bir şekilde yaparak yerine getirmeye çalışmıştır. Bu bağlamda geliştiricilere güçlü yazılım çerçeveleri sunulmuştur. Ayrıca proje sınırsız kapasite vaadinde bulunan ilk blok zincir teknolojisi olma özelliğine de sahip.

internet-computer
Internet Computer
$5.80-0.02% 24H

Sizin de tahmin edebileceğiniz üzere ICP Coin şu sıralar daha farklı amaçlarla kullanılıyor. Kısa bir süre önce Binance gibi büyük borsalarda listelenmeye başlayan ICP Coin kripto para piyasalarını bir hayli etkiledi. Yatırımcılar ICP Coin’de meydana gelen değer artışını fırsat bilerek portföylerinde ICP Coin’e yer verdi.

ICP Coin’e yatırım yapan kişi sayısının artması nedeniyle ICP Coin geleceği nasıl, ICP Token kaç dolar olur, ICP Coin’de yıllara göre fiyat tahminleri nasıl gibi sorular sorulmaya başlamıştır. Biz bu nedenle de hepkredi.com olarak ICP Coin’e yatırım yapmak isteyen kişiler için detaylı bir araştırma yaptık ve sizlerle paylaştık.

ICP Coin Arzı

ICP’nin arzı 475 milyon adet olarak belirlenmiştir. Toplam arza oranla ICP fiyatının oldukça makul seviyelerde olduğunu söyleyebiliriz.

internet-computer
Internet Computer
$ 5.80
Arz284,706,013.47 ICP
hacim$31,462,315.00
Piyasa değeri $1,652,308,414.00

ICP Coin Fiyat Tahmini

ICP Coin’e uzun vadeli yatırım yapmak istiyorsanız Internet Computer fiyat tahminlerini merak ediyor olabilirsiniz.

Yazımızın devamında ICP Coin’e uzmanlar tarafından yapılan fiyat tahmini ve yorumlarını paylaştık. Ancak öncesinde belirtmemiz gerekiyor ki söz konusu bu ICP fiyat tahmini ile hiçbir ilgimiz yoktur. Bu fiyat tahminleri kripto para piyasalarında etkili olan isimler tarafından çeşitli parametreler göz önünde bulundurularak yapılmıştır. Bu nedenle ICP Coin’e uzun vadeli yatırım yapmayı planlıyorsanız çok dikkatli olmanızı öneriyoruz.

icp coin geleceği ve fiyat tahminleri
icp coin geleceği ve fiyat tahminleri

ICP Coin Yorum

ICP Coin TradingWiew ve Investing gibi platformlarda birçok üyeye sahip. Bununla birlikte ICP Coin’in piyasalarda da oldukça fazla destekçisi var. Bu nedenle ICP Coin hakkında oldukça fazla yorum ile karşılaşabiliyoruz.

ICP Coin yorumlarını incelediğimizde oldukça fazla olumlu yorumların yapılmış olduğunu gördük. Uzmanlara göre ICP Coin geleceği olan ve yakın zaman içerisinde muazzam yükselişler gösterebilecek bir coin.

ICP Coin Hangi Ülkenin?

ICP Coin İsviçre merkezli kâr amacı gütmeyen bir vakıf tarafından kurulmuştur. Yani ICP Coin İsviçre’ye aittir.

İlginizi çekebilir: CVC coin geleceği

İlginizi çekebilir: Matic coin geleceği

İlginizi çekebilir: Burger coin geleceği

internet computer icp coin geleceği nedir
internet computer icp coin geleceği nedir

ICP Coin Nereden Alınır?

ICP Coin nereden alınır merak ediyorsanız aşağıdaki tablomuzu kullanabilirsiniz. Tabloda yer alan ICP fiyatı ve hacmi gibi veriler ICP Coin’in borsalardaki verileri olduğu için tercih edebileceğiniz borsaları öğrenebilir ve kısa süre içerisinde ICP Coin’i satın alabilirsiniz.

ICP Coin Kimin?

ICP’nin sahibi DFINITY Vakfı’dır. DFINITY Vakfı May.21.2016 tarihinde bu kripto para birimini çıkarmıştır. Bu vakıf İsviçre merkezli kâr amacı gütmeyen bir kuruluştur ve Palo Alto San Francisco, Zürih vb. şehirlerde bulunan araştırma merkezlerini denetler.

ICP Coin Yakımı

Yakın bir zaman içerisinde ICP Coin’de yakım gerçekleşmesi beklenmiyor. Uzmanlar uzunca bir süre bu kripto para biriminde yakımın gerçekleşmeyeceğini düşünüyor. Çünkü bu kripto para birimi diğer kripto paralar arasında en az arza sahip olan projelerden biri.

icp coin geleceği ile ilgili yorumlar
icp coin geleceği ile ilgili yorumlar

ICP Coin Geleceği Nasıldır?

Aşağıda ICP Coin hakkında yapılan fiyat tahminlerini yıllara göre paylaştık. Kripto para uzmanları bu kripto para için fiyat tahmininde bulunurken teknik analiz sonuçlarından ve temel analiz verilerinden faydalanmıştır. Bu nedenle belirtilen yıl içerisinde ICP fiyatı beklenen fiyatlara ulaşmayabilir.

ICP Coin Geleceği 2023

ICP Coin’in 2023 yılında da yükselişine devam etmesi bekleniyor. Uzmanların ICO Coin fiyat tahmini 55 dolar bandında. Özellikle olası bir boğa sezonuna hazırlık amacıyla taleplerin artması bu rakamı daha da arttırabilir.

ICP Coin Geleceği 2024

ICP Coin’in 2024 yılında da yükseliş hareketine devam etmesi bekleniyor. ICO Coin fiyat tahmini 2024 senesi için 60 dolar.

ICP Coin Geleceği 2025

2025 yılına geldiğimizde ICP Coin’in bir miktar düşüş göstermesi öngörülüyor. ICO Coin fiyat tahmini 2025 yılı için 48 dolar.

ICP Coin Geleceği 2026

2026 yılına geldiğimizde ICP Coin’in tekrardan değer kazanması bekleniyor. Uzmanların ICO Coin fiyat tahmini 2026 yılı için 55 dolar.

ICP Coin Geleceği 2027

2027 yılında ICP Coin’in bir süre yatay hareket göstermesi öngörülüyor. Uzmanların ICO Coin fiyat tahmini 2027 yılı için 58 dolar.

ICP Coin Geleceği 2028

ICP Coin’in 2028 yılında 80 dolara kadar yükselmesi bekleniyor. ICO Coin fiyat tahmini 2028 yılı için 75 dolar. Aslında bu süreye kadar coin yakımı beklenmiyor ancak aynı zamanda coin yakımı gerçekleşirse bu rakam daha da artabilir.

ICP Coin Geleceği 2029

ICP Coin’in 2029 yılında da yükseliş hareketini sürdürmesi bekleniyor. Uzmanların ICO Coin fiyat tahmini 2029 yılı için 90 dolar.

ICP Coin Geleceği 2030

2030 yılına geldiğimizde ICP Coin’in 100 doları geçmesi bekleniyor. Uzmanların ICO Coin fiyat tahmini 2030 yılı için 105 dolar. Böylelikle ICP Coin’in en değerli ilk 25 coin arasına gireceği düşünülüyor.

Bu yazıda ICP Coin’in geleceği ile ilgili verdiğimiz hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Burada yer alan bilgilere dayanarak ICP Coin’e yatırım kararı almanız çok ciddi zararlara uğramanıza neden olabilir.

ICP hangi borsalarda var?

ICP Coin şu an Binance de dahil olmak üzere birçok kripto para borsasında satılıyor.

ICP cüzdan nedir?

ICP Coin’in biriktirildiği cüzdanlara ICP cüzdan adı verilir.

ICP hedef nedir?

ICP Coin’in önümüzdeki 10 yıldaki hedefi 100 dolar.

ICP Coin ne işe yarar?

ICP Coin finansal işlemlerde kullanılan bir kripto para birimidir.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu