Fiyatlar

Eyma Makaron Filtre Fiyatları

Eyma makaron fiyatları 2023 yılında ne kadar, boş sigara filtresi nasıl kullanılır, avantajları nedir? Bu yazımızda Eyma makaron hakkında birçok bilgiye yer verdik.

Makaron Nedir? Avantajları

Sigara fiyatlarının zamlandığı şu günlerde sigara içicileri kendi sigaralarını kendileri sarmaya başladı. Bunun için de genellikle Adıyaman tütünü ve beraberinde boş sigara filtresi gerekiyor.

Eyma makaron filtre
Eyma makaron filtre

Kendi sigarasını saran kişiler makaron olarak genellikle Eyma markasını tercih ediyor. Gelin bu makaronların özellikleri ve avantajları hakkında bilgi sahibi olalım.

  1. Eyma makaronlar kolay bir şekilde doldurulabilir.
  2. Eyma sigara filtrelerinin üzerinde isim yazmaz. Bu sayede kişinin sarılmış sigara içtiği anlaşılmaz.
  3. Eyma makaron ve beraberinde uygun fiyatlı tütün kullanıldığında sigara maliyeti azalır.

Eyma Makaron Nasıl Doldurulur?

Eyma makaron aldıysanız doldurmak için tütüne ihtiyacınız var. Bu tütünü tercihinize göre açık ya da kapalı pakette satın alabilirsiniz.

Tütünü ve makaronu satın aldıktan sonra doldurmak için bir cihaza ihtiyacınız olacak. Manuel olarak çalışan tütün sarma makineleri kısa süre içerisinde sigara dolumu yapmanıza yardım edecektir.

Eyma makaronlarınızı ihtiyacınız kadar doldurup kullanabilirsiniz. Bu sigaralar fabrika üretimleri kadar sık dolmadığı için içindeki tütün dökülebilir ve sigara içerken sorun yaşayabilirsiniz.

Eyma makaron fiyatları
Eyma makaron fiyatları

Eyma Makaron Fiyatları 2023

Eyma makaronlar genellikle kutu olarak satılır. Kutu içerisinde 200 adet boş filtre makaron bulunur.

Eyma makaron filtre fiyatları 200 adet için ortalama 30 TL’dir. 200 adet makaron fiyatı bazı satıcılarda 35 TL’ye kadar çıkabiliyor. 2023 yılındaki makaron fiyatları 2021 yılındaki makaron fiyatları ile aşağı yukarı aynı seviyelerde.

Toptan alacağınız zaman Eyma makaronlar daha uyguna gelebiliyor. 200 adet makaron fiyatı toptan alındığında 24 TL’ye kadar düşebiliyor. Şu an 50 adet kutulu toptan Eyma makaronlar ortalama 1200 TL’ye satılıyor.

Eyma makaron fiyatları 2023 yılında bu şekildeydi. Eğer dolumlardan verim almak istiyorsanız kaliteli tütün sarma aparatı almanızı öneriyoruz.

İlginizi çekebilir: Marla makaron fiyatları

İlginizi çekebilir: toptan makaron fiyatları

İlginizi çekebilir: Golden Virginia fiyatları

Makaron sigara nedir?

Makaron tütünün koyulduğu sigara filtreleridir.

Sigara makaron fiyatı ne kadar?

Sigara makaronlarının 200 adedi ortalama 20 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Topta makaron fiyatları ne kadar?

Toptan makaronların 50 kutusu 1.000 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

1 kilo tütünden kaç adet sigara çıkar?

1 kilo tütünden 50 pakete yakın sigara çıkıyor.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 2 Anlık Puan: 2.5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu