BankalarKredi

Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar

Dosya masrafsız kredi veren bankalar hangileridir? Bilmek istiyorsanız sizler için masrafsız kredi veren bankaları araştırdık ve derledik. 2021 senesinde dosya masrafı istemeden kredi olanağı veren bankalar aşağıda belirtilmiştir.

Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Pek çok insan gereksinimleri neticesinde bankalardan kredi alırken, alınan dosya ücretlerinin hukuki olarak herhangi bir dayanağı söz konusu olmasa da birçok banka bu ücreti talep etmektedir. Sizler de dosya masrafsız kredi veren bankalar inceleyerek ve masrafsız kredi veren bankaları derleyerek bu yasal olamayan uygulamaya maruz kalmayabilirsiniz.

garanti bankası dosya masrafsız kredi
garanti bankası dosya masrafsız kredi

Bütün bankaları araştırarak masrafsız kredi veren bankaları araştırdık ve dosya masrafsız ismiyle faiz miktarı giderinden başka gideri olmayan bankaları ve kredileri derledik.

Masrafsız Tüketici Kredisi İçin Ziraat Bankası

Ziraat Bankası, dosya masrafsız kredi veren bankaların başında gelmektedir. Kredisinde komisyon ücreti istemeyen ve tahsis ücretini sizden talep etmeyen bir bankadır. Kredi kampanyaları doğrultusunda Ziraat Bankası’ndan kredi çekebilirsiniz.

Kredinin en önemli özelliği ve dikkatleri üzerine çeken yönü ise tahsis ücreti talep etmemesidir. Haberleşme masrafları gibi diğer bazı ücretleri istemeyen bu banka; talep ettiğiniz kredi miktarını size tam olarak ödemektedir.

Krediye başvurmak ve bu konuda daha detaylı bilgi almak istiyorsanız Ziraat Bankası’nın internet adresini ziyaret edebilir ve bankanın şubelerine uğrayabilirsiniz.

finansbank dosya masrafsız kredi
finansbank dosya masrafsız kredi

Denizbank’tan Dosya Masrafsız Krediniz Hazır!

Denizbank yapmış olduğu kredi avantajlarıyla son dönemlerde bu sektörde adından sıkça bahsettiren bankaların başında gelir. Denizbank’ın sağlamış olduğu 1500 TL’ye kadar olan krediler için faiz talep etmediği gibi 2 tane de otomatik fatura isteyebilmektedir.

12 aya varan vade avantajlarıyla kredilerinizi geri ödeyebilir, küçük faiz miktarlarından yaralanabilirsiniz. Faizsiz krediden yararlanmak için Denizbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

 

dosya masrafsız kredi veren bankalar listesi
dosya masrafsız kredi veren bankalar listesi

Şekerbank’tan Dosya Masrafsız Kredi

Şekerbank emeklilere mahsus kredi kampanyaları başlatmıştır. Emekli maaşlarını Şekerbank’a taşınması koşulunu öne süren banka, dosya masrafsız ve faizsiz olmak üzere 24 aya varan vade avantajlarıyla birlikte 2400 TL ihtiyaç kredisi sunmaktadır.

Aynı zamanda hesap işletim ücreti talep edilmezken, havale uygulamalarından da herhangi bir ücret istenilmemektedir.

Bankalara dosya masrafı iade davası açılabilmektedir. Aynı zamanda dosya masrafı istemiyoruz diyerek farklı isimler altında da dosya masrafı talep edilmektedir.

Özellikle konut kredisi gibi  kredilerde dosya masrafı talep etmeyen bankalar faizlerde küçük oynayışlarla birlikte yine dosya masraflarını sizden taksitler biçimde tahsis etmektedir. Masrafsız konut kredisi veren bankalar içinde Garanti konut kredisi de bulunmaktadır.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu