Bim Kağıt Havlu Fiyatı 2021 Kaç TL Oldu? Yükseldi Mi?

Hayatımızda büyük yer kaplayan hijyen ürünü Bim kağıt havlu fiyatı yıl itibariyle artış gösterdi. Fakat bu artışa rağmen bile diğer marketlere nazaran çok ucuz diyebileceğimiz seviyelerde. En önemli özelliği emiciliğinin üst düzey olmasıdır ve Bim ürünleri bunu sağlıyor. Zaten bir kâğıt havludan başka ne beklersiniz ki? Alışveriş listesi hazırlıyorsanız diğer zincir marketlerin kâğıt havlu fiyatlarınızı da incelemeniz faydanıza olur.

Bim kağıt havlu ürünlerini genellikle evlerimizin mutfaklarında kullanıyoruz. Bim’de kağıt havlu satılıyor mu sorusuna Blume ve Queen markaları ile cevap verebiliriz. Bu iki marka Bim marketlere özel olarak üretildiği için fiyatları gayet uygundur. Ayrıca özel ürünler farklı zincir marketlerde satılmamaktadır. Bu ürünler çok fazla satıldığı için yüklü sevkiyatlar yapılıyor ve lojistik masrafları oldukça düşüyor. Hatta neredeyse her sabah nakliye araçları Bim şubelerine giderek eksik olan ürünlerin takviyelerini yaparlar.

Bim Kağıt Havlu Fiyatı 2021 Kaç TL Oldu?

Blume ve Queen kağıt havlu ürünleri ile kaliteli temizlik imkanı bulacaksınız. Aynı zamanda böyle ürünleri satın almak ev ekonomisi bakımından çok değerlidir. Peki Bim’de kağıt havlular ne kadar?

Bim Kağıt Havlu Fiyatı
Ürün Paket Fiyat
Blume Kağıt Havlu 2 katlı 6 AD ₺10,90
Queen Kağıt Havlu 2 katlı 3 AD ₺5,25

İlginizi çekebilir: Bim ıslak mendil fiyatı ne kadar, jenny willy ıslak mendil ürünlerinin fiyatları

Ülkemizin dört bir yanındaki Bim marketlerinde satılan bu kâğıt havlu markaları, kendi üretimimizdir. Hatta isimleri yabancı olsa da, tamamen yerli ve milli ürünlerimizdir, gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Biz genellikle 6’lı paketler halinde alım yapıyoruz çünkü bu şekilde evdeki stok ömrü uzun oluyor. Her iki marka da epey kullanışlı olup, emiş testlerinden başarıyla geçmiştir. Zaman zaman aktüel kataloglarda fiyatlar daha uygun seviyelerde olabiliyor. Yukarıdaki fiyatları yakın geçmişte raftan kontrol ederek yazdık. Şayet bilgimiz dışında ve ani fiyat artışı gözlemlenirse aşağıdaki yorum kısmından bizi bilgilendirebilirsiniz. Peki, sizin favori kâğıt havlu markanız hangisidir? Bir kâğıt havludan beklentileriniz nelerdir? Üstelik, fikirleriniz hem biz, hem de sayfamızı ziyaret eden tüm kullanıcılarımız için değerlidir.

Bim’de satılan kağıt havlular ülkemizde üretildiğinden yerli ve milli statüsündedir.

Hakkında Gizem Uluğ

Ona göre finans uzmanı, buna göre borsacı, şuna göre eksperim. Onlara göre marketlerin nabzı, bunlara göre fiyatlara fısıldayan kadın, şunlara göre yatırım danışmanı. Bana sorarsan, ev hanımı :)

Bunu Da İncele

Patito ve Party marka Bim cips ürünleri

Bim Cips Fiyatları 2021 Ne Kadar? Güncel Liste

Cips almak isteyen küçük büyük herkesin en fazla tercih ettiği adreslerden birinde Bim cips fiyatları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.