Kripto Borsası

DEXE Coin Geleceği 2023-2030 ve Yorumlar

DEXE Coin geleceği nasıl, DEXE Coin nedir, DEXE Coin kaç dolar olacak, DEXE Coin yorum ve fikirleri nasıl? Bu yazımızda DEXE Coin yatırımcıları için çok önemli bilgilere yer verdik.

DEXE Coin Nedir?

Kripto para birimleri yatırım dünyasında kendine yer bulmaya başlayınca yeni yeni kripto para projeleri üretilmeye başlandı. Bu yeni kripto para birimlerinden biri de DEXE Coin. Gelin birlikte DEXE Coin’in nasıl bir coin olduğuna göz atalım.

dexe
DeXe
$2.870.720% 24H

DEXE Coin blok zincir teknolojisi üretilen kripto varlıklardan biridir. ERC-20 tabanında oluşturulan bu kripto varlık diğer birçok projede olduğu Ethereum teknolojisinden faydalanmıştır. ETH blok zincirinde olan DEXE Coin akıllı sözleşmeler oluşturuyor, açık ve izinsiz sistemi etkinleştirmeye çalışıyor.

DEXE Coin’in çalışma sistemini incelediğimizde diğer kripto paralar ile benzerlikler taşıdığını görüyoruz. DEXE platformun kullanıcıları teşvik etmesi amacıyla ödüller dağıtıyor ve işlem başına jetonlar dağıtıyor.

Bunlar DEXE Dao Coin’in kripto para sektöründe gerçekleştirmek istediği amaçlardır. Tabi DEXE Coin’in asıl hedefi kripto para piyasalarında önemli bir konuma gelmek. Bu nedenle yazımızın devamında DEXE Coin yatırımcılarını ilgilendiren bilgiler vereceğiz ?

DEXE coin nedir, arzı ne kadar, yakımı ne zaman, nereden alınır
DEXE coin nedir, arzı ne kadar, yakımı ne zaman, nereden alınır

DEXE Coin Arzı

dexe
DeXe
$ 2.87
Arz36,472,596.70 DEXE
hacim$1,654,280.00
Piyasa değeri $104,536,120.00

DEXE Coin, diğer kripto para birimleri içerisinde en az arza sahip coinlerden biri. Toplam arzı 96,504,599 adet ile sınırlandırılan bu coinin henüz yüzde onu dahi çıkarılmadı.

DEXE Coin’in toplam arzının bu kadar az olması birim başına DEXE fiyatının yüksek olmasına neden olmuştur.

DEXE Coin Fiyat Tahmini

DEXE Coin’e orta ve uzun vadeli yatırımlar yapmak isteyen kişiler DEXE Coin hakkında yapılan fiyat tahminlerini merak ediyor. Biz de bu nedenle ülkemizdeki ve yabancı ülkelerdeki kripto para uzmanlarının DEXE Coin tahminlerini inceledik ve sizlerle paylaşmak istedik.

Yazımızın devamında DEXE Coin hakkında yapılan fiyat tahminlerine ulaşabilirsiniz.

DEXE coin geleceği ile ilgili yorumlar
DEXE coin geleceği ile ilgili yorumlar

DEXE Coin Yorum

DEXE Coin, kripto para analistlerinin ve yatırımcıların en çok ilgi duyduğu coinlerden biri. Merkezi olmayan bu kripto para birimi proje detayları, arz miktarı ve piyasalardaki istikrarı nedeniyle uzmanlardan tam not almıştır.

Kripto para uzmanlarına göre önümüzdeki 10 yıl içerisinde DEXE Coin en önemli kripto para birimlerinden biri haline gelecek.

DEXE Coin Hangi Ülkenin?

DEXE Coin merkeziyeti olmayan bir kripto para birimidir. Dolayısıyla herhangi bir ülkeye bağlı değildir.

DEXE Coin Nereden Alınır?

Şu an birçok kripto para alım satım platformu aktif olarak DEXE Coin’i satıyor. Eğer alım satım yapmak için tercih ettiğiniz borsada DEXE Coin satılmıyorsa aşağıdaki tabloyu kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki tablo DEXE fiyatı, son 24 saatte meydana gelen değişimler, işlem hacmi, piyasa değeri vb. veriler yer alıyor. Bu veriler DEXE Coin’in borsalara özel verileri olduğu için hangi borsada listelendiğini öğrenebilirsiniz. Satın alma işlemi için güvenilir bir borsa tercih etmeyi unutmayın.

İlginizi çekebilir: Pi coin ne zaman borsaya girecek

DEXE Coin Kimin?

DEXE Coin Dexe Network bünyesinde çıkarışmış bir kripto para birimidir. Bu platform, amaçlarını yerine getirmek amacıyla DEXE Token üretimini gerçekleştirmiştir.

DEXE Coin Yakımı

DEXE Coin, arzı olan bir kripto para birimidir. Bu nedenle diğer kripto para birimleri gibi yakım işlemi planlanmıyor. Öyle ki coin yakımı yapılacak olsa dahi büyük hacimde işlem yapabilmek için çok fazla DEXE Coin’i elden çıkartmak gerecektir.

DEXE coin geleceği nasıldır
DEXE coin geleceği nasıldır

DEXE Coin Geleceği Nasıldır?

Geldik yazımızın en önemli yerine. DEXE Coin’in geleceği nasıl?

Aşağıda DEXE Coin hakkında yapılan fiyat tahminlerini yıllara göre verdik. Söz konusu fiyat tahminleri kripto paralarda uzmanlaşan kişilerin yaptığı fiyat tahminleri olup hepkredi.com ile hiçbir ilgisi yoktur.

Bu fiyat tahminleri teknik analiz verilerine göre yapıldığı için belirtilen yıl içerisinde DEXE Coin fiyat tahmini gerçekleşmeyebilir. DEXE Coin yatırımcılarına bu fiyat tahminlerinden çok fazla etkilenmemelerini öneriyoruz.

DEXE Coin Geleceği 2023

2023 yılında da DEXE Coin’in yükseliş hareketini düşüreceği tahmin ediliyor. Uzmanların DEXE Coin fiyat tahmini 2023 için 7.75 dolar.

DEXE Coin Geleceği 2024

2024 DEXE Coin’in diğer kripto para birimleri ile birlikte yatay hareket göstereceği düşünülüyor. Uzmanların DEXE Coin fiyat tahmini 2024 için 7.50 dolar.

DEXE Coin Geleceği 2025

DEXE Coin fiyat tahmini 2025 için 8 dolar.

DEXE Coin Geleceği 2026

2026 yılına geldiğimizde DEXE Coin’in 10 doları geçeceği düşünülüyor. DEXE Coin fiyat tahmini 2026 için 10.50 dolar.

DEXE Coin Geleceği 2027

2027 yılında da yükselişin devam edeceği öngörülüyor. DEXE Coin fiyat tahmini 2027 için 13 dolar

DEXE Coin Geleceği 2028

DEXE Coin fiyat tahmini 2028 için 15.50 dolar.

DEXE Coin Geleceği 2029

2029 yılına geldiğimizde DEXE Coin’in 20 dolara kadar yükseleceği düşünülüyor. DEXE Coin fiyat tahmini 2029 yılı için 19.75 dolar.

DEXE Coin Geleceği 2030

DEXE Coin fiyat tahmini 2030 senesi için 22.50 dolar.

Bu yazıda yer alan DEXE coin geleceği ile ilgili bilgiler hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı almanız çok ciddi zararlara yol açabilir. Böyle bir durumda elde edeceğiniz zararlardan web sitemiz sorumlu tutulamaz.

İlginizi çekebilir: Civic CVC coin geleceği

DEXE Coin iyi bir yatırım mı?

DEXE Coin iyi bir yatırım aracı olarak görülüyor.

DEXE Coin ne işe yarar?

DEXE Coin yatırım aracı ve ödeme aracı olarak kullanılan bir kripto para birimidir.

DEXE neden yükseldi?

DEXE Coin’e olan talebin artış göstermesi nedeniyle yükselmiştir.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu