A101 Fiyat Listesi

A101 Abur Cubur Fiyatları

A101 abur cubur fiyatları denilince çocuklar gelse de, birçok yetişkinde A101 abur cubur alıp dolabında bir yerinde saklıyor.

Misafir geldiğinde ya da aniden gelen çikolata yeme isteği abur cubur alımına olanak tanıyor. Abur cubur başta çocuklar olmak üzere pek çok kişi tarafından sevilerek tüketiliyor. Daha çok tadı için zamansız olarak tüketilen bu yiyecekler her ne kadar birçok kişi tarafından sağlıksız olarak görülse de birçok kişi bu ürünleri severek tüketiyor.

A101 Abur Cubur Fiyatları 2023 Yılında Ne Kadar

Abur cuburların bu kadar tehlikeli olarak görülmesinden dolayı birçok ebeveyn çocukları için bu ürünleri ya tüketmesine izin vermemekte ya da olabildiğince sağlıklı olanlarından satın almayı tercih etmekte.

Bu doğrultuda anne ve babalar bilindik marketlerden abur cubur almayı tercih ediyor. Anne ve babalar abur cubur seçiminde daha çok A101 marketleri tercih etmekte.

a101 abur cubur fiyatları
a101 abur cubur fiyatları

A101 abur cubur satışında önemli marketlerden biridir. Diğer birçok ürününde olduğu gibi abur cuburlarda da oldukça fazla ürün seçeneği bulunduran A101 müşterileri için en sağlıklı abur cuburları uygun fiyatlarla satıyor.

A101 Markette Satılan Abur Cubur Türleri

Pek çok markanın abur cuburunu satan A101, her müşterinin damak zevkine uygun A101 satıyor. A101 markette satılan abur cubur türleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Bisküvi
  • Çikolata
  • Kekler
  • Sakızlar
  • Şekerleme
  • Cips
  • Çerez
  • Kuruyemiş
  • İçecekler

Yukarıda listelenen A101 abur cubur çeşitleri kendi aralarında farklı şekillerde olmakta. Örneğin bisküvi çeşitlerinde kremalı, sade, kakaolu ve glütensiz gibi çeşitler varken içecek kategorisinde gazlı, gazsız, 0 kalorili ve meyve aromalı gibi başka çeşitler de vardır. A101 bu abur cuburlarda çok fazla çeşide yer veren marketlerin başında yer geliyor.

İlginizi çekebilir: Bim abur cubur fiyatları ve çeşitleri

A101 Abur Cubur Fiyatları 2023

A101 markette satılan abur cuburlarla ilgili merak edilen sorulardan biri de bu gıdaların ücretleridir.. Öncelikle abur fiyatlarını belirtmeden şunu belirtmeliyiz ki bu abur cuburlar marka, çeşit ve boyutları nedeniyle birbirlerinden farklılık göstermekte.

Müşterileri için her zaman uygun fiyatlı ürünler satmaya özen gösteren A101 market bu ürünlerde oldukça uygun ücretlerde etiketler kullanmış diyebiliriz. A101 markette en çok tercih edilen abur cuburların fiyatları şu şekildedir;

A101 Abur Cubur Fiyatları
ÜrünFiyat
Vince Çikolata Sütlü Bisküvi Parçacıklı4,45TL
Haribo Dinozor Yumuşak Şeker4,25TL
Nestle Classic Bitter Çikolata8,70TL
Eti Etimek Tuzsuz
3,50TL
Haribo Sour Patch Tropicfruit Yumuşak Şeker4,25TL
İkbal Fındıklı Lokum9,45TL
Xroll Xbar Bar Bitter Çikolatalı9,45TL
Pıtpıt Sert Şeker Dolgulu Sütlü5,60TL
Nestle Classic Hindistan Cevizli Baton Çikolata8,40TL
Lays Fırından Patates Cipsi Mevsim Yeşillikleri8,25TL
Chips Master Patates Cipsi Mev.yeş.8,60TL
Çerezya Tuzlu Fıstık7,95TL
Potato Patates Cipsi Acı&baharat15,75TL
Doritos Taco Baharatlı Cips Mega Boy8,95TL
Doritos Mısır Cipsi Hotwave6,70TL
Eti Gong Pops Mısır&Pirinç Patlağı5,50TL

 

a101 abur cubur çeşitleri
a101 abur cubur çeşitleri

Görüldüğü üzere birçok markanın birçok abur cubur çeşidi A101 marketlerde oldukça uygun fiyatlarla satılıyor. Siz de kendiniz için ve çocuğunuz için sağlıklı abur cubur arıyorsanız A101 marketi ziyaret edebilirsiniz. Şahsen dolabımda binlerce çikolata ve şeker bulunduran biri olarak, fazla tüketmemenizi öneriyorum. Sağlık açısından zarar verebilir ancak yine de tüketmeniz gerektiği yerde tüketmenizi de öneriyorum.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu