Bim Fiyat Listesi

Bim Pizza Fiyatı

Bim Pizza Fiyatı 2023 yılında birçok fastfood sever tarafından merak edilen konulardan birisidir. Bim kendi bünyesinde dondurulmuş ürünler satar ve bunlardan birisi de pizza oluyor. Bir İtalyan mutfağı eseri olan Pizza içerisinde peynir, salam, biber, zeytin ve mısır gibi ana maddelerde yer almakta.

Günümüzde diğer markaların pizza fiyatı oldukça yüksektir. Bim, buna çare olarak hazır yiyecek kategorisinde dondurulmuş pizza ürününü sunar.

Bim Pizza Fiyat
Bim Pizza Fiyat

İlginizi çekebilir: A101 pizza fiyat ve çeşitleri

Bim Pizza Fiyatı 2023 Yılında Ne Kadar Oldu?

Dondurulmuş gıdalar arasında oldukça popüler olan Bim Pizza, hazırlaması oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken paketi açarak daha önce ısıtmış olduğunuz fırında pişirmek olacaktır. Yanında Bim’den alacağınız patates ile de daha iyi bir tat kazanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece, diğer markalara göre daha uygun fiyatlarla Lezzethane pizza alabilirsiniz.

Bim tarafından sunulan Lezzethane pizza, baştan sona kontrol testlerinden geçerek tüketiciye uygun bir şekilde sunulur. Sunduğu uygun fiyatları Bim market bütçenize çok yardımcı oluyor.

Bim marketleri kendisine sadık olan bir müşteri kitlesine sahip market zincirleridir. Sürekli olarak aktüel indirimler yaparak müşterilerinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Lezzethane ve Superfresh markası sıkça satın alınan pizza markalarıdır. Daha önce Lezzethane marka Bim pizza deneyenler oldukça memnun geri dönüşler oluşturmuştur. Hazır yemek sevenleri hemen Bim tavuk döner sayfamıza yönlendirebiliriz 🙂

Bim Pizza Fiyat ve Çeşitleri
Bim Pizza Fiyat ve Çeşitleri

Bim Pizza Fiyatı Ne Kadar?

Bim pizza fiyatı 2023 fiyat listesi aşağıdaki gibi yer alıyor. 4′lü pizza paketlerde satılan Bim pizzalar, uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

Bim Pizza Fiyatı 2023
Ürün AdıBirimFiyatı
Karışık Pizza SuperFresh4 adet26,00TL
Pizza Lezzethane4 adet22,95TL

Dondurulmuş Gıda Nedir?

Dondurulmuş Gıda, et, süt ürünleri, deniz ürünleri, meyve, sebze ve meyve suyu konsantresi gibi ürünlerin dondurulmuş ve uzun süre saklanabilen halleridir. Donma işlemi, kalmış olan nemi buza çevirerek, çoğu bakterinin çoğalmasını engeller ve ayrıştırma işlemini yavaşlatır. Dondurulmuş olan ürünlerde herhangi bir ilave gıda korumasına ihtiyaç duyulmamakta.

Yiyeceklerin sıcaklığı -9,5 derecenin altında olduğundan dolayı mikroorganizmalar yetişememektedir. Gıdaların uzun süreli muhafaza edilmesi, daha düşük sıcaklıklarda gıda depolaması gerekebilmektedir. Kokusuz ve tatsız stabilizatör olan CMC, genel olarak dondurulmuş gıdalara eklenir, çünkü ürünün kalitesini bozmaz.

Çalışan insanlar için evde yemek yapımı ayrı bir hazırlık gerektirdiğinden dolayı Bim’in pizzaları oldukça pratiktir. En çok tercih edilen hazır yiyecekler arasında mantı, döner, pizza ve konserve yemek yer aldığını söyleyebiliriz. Pizza yapma konusu yetenek gerektiren bir iştir ve herkesin buna yeteneği olmayabilir. Şahangiller harika bir video hazırlamış. Bu çifti çok seviyorum <3

Özellikle çalışan kişiler için büyük sorun olan yemek, Bim in dondurulmuş ürünleriyle daha basit bir hale geliyor. Bim dondurulmuş pizza uygun fiyatlar ile oldukça güzel bir tat sunuyor. Pizza patates gibi birçok seçenek sunan Bim, pizzanın içerisinde yer alan kaşar peynirleri ile dikkat çekiyor.

Bim Pizza Nasıldır
Bim Pizza Nasıldır

Dondurulmuş gıdanın ambalajı donma, sızdırmazlık, nakliye, çözdürme ve sık sık pişirme sırasında bütünlüğünü korur. Donmuş yiyeceklerin bir mikro dalga fırında pişirilmesi gibi, üreticiler doğrudan olarak mikrodalgaya gidebilen ambalajlar üretmeye başlamıştır. Böylece paketleme seçenekleri daha geniş alanlarda yer almaktadır.

Pizza canınız çektiyse hazır olarak Bim marketlerde alabilirsiniz. Bim marketlerde pizza fiyatları 2023 gayet uygundur. Dondurulmuş gıdaları pek fazla tüketmemenizi öneririz. Her zaman organik gıdalar tüketmeniz gerektiğini de unutmayınız. Tabii ki arada midemizi de şenlendirmekte gerekir. Aşırıya kaçmadan da olsa.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu