Kripto Borsası

Measurable Data Token MDT Coin Geleceği 2022, 2023, 2025, 2030

MDT Coin geleceği nasıl, MDT Coin kaç dolar olacak, MDT Coin yorum ve fikirleri nasıl? Eğer yakın bir zaman içerisinde MDT Coin’e uzun vadeli yatırım yapacaksanız öncesinde bu içeriğimizi sonuna kadar okumanızı öneriyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=h4D5LdFm3Vk

MDT Coin Nedir?

Son birkaç yıl içerisinde birçok kripto para birimi hayatımıza dahil oldu. Bitcoin ve Ethereum gibi projeler ile başlayan bu dijital para serüveninde yeni kripto para projeleri ortaya çıkarıldı. Bu kripto paraların önemli bir bölümü kripto para piyasalarında yer edinmek için çıkarılsa da bazıları kripto para kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak için çıkarılmıştır. Bu coinlerden biri de MDT Coin’dir.

measurable-data-token
Measurable Data
$0.025-1.50% 24H

MDT Coin ya da bilinen diğer adıyla Measurable Data Token, blok zinciri teknolojisinde oluşturulmuş bir kripto para birimidir. Bu kripto para biriminin temel amacı veri sağlayıcılarının ve veri alıcılarının en gizli ve güvenli bir şekilde veri alışverişinde bulunabilmesini sağlamaktır. Yani bir nevi veri ekonomisi için ekosistem oluşturuluyor diyebiliriz.

MDT Coin denilince MyMDT Date Wallet uygulaması akıllara gelen ilk uygulamalardan biri. Kripto para kullanıcıları bu uygulama sayesinde anonim veri noktalarını paylaşıyor ve çeşitli hediyeler kazanıyor. Ethereum tabanlı bir DeFi uygulaması olan MyMDT Date Wallet birçok uygulama ile entegre edilmiştir.

Buraya kadar anlattıklarımız Measurable Data Token MDT projesinin teknik kısmıydı. İşin bir de piyasa tarafı var. Aslında birçok kripto para kullanıcısı da MDT Coin’in bu yönüyle ilgileniyor.

2018 yılının başlarında yeni yeni borsalarda listelenmeye başlayan MDT Coin ilk etapta beklentileri karşılayamamıştı. 2021 yılının ortalarına kadar hiçbir hareket göstermeyen MDT Coin 2021 yazında yükseliş hareketlerine başladı. Birkaç ay içerisinde yatırımcılarının varlığını 4 katına çıkartan MDT Coin yatırımcıların gözünü boyamayı başarmıştı.

Şimdilerde tekrardan hareketlenmeye başlayan MDT Coin birçok kripto para yatırımcısının dikkatini çekti ve portföylerdeki yerini aldı. MDT Coin’in yatırım piyasalarındaki konumu için yazımızın devamını okumaya devam edebilirsiniz.

Measurable Data Token MDT Coin nedir, arzı, nereden alınır
Measurable Data Token MDT Coin nedir, arzı, nereden alınır

MDT Coin Arzı

measurable-data-token
Measurable Data
$ 0.025
Arz606,319,736.12 MDT
hacim$723,052.00
Piyasa değeri $14,855,941.00

MDT Coin’in arz miktarı 1 milyar adet olarak belirlenmiştir. Dolaşımdaki arz miktarı bu toplam arzın yarısını geçmiştir.

MDT Coin Fiyat Tahmini

MDT Coin’e ister orta vadeli ister uzun vadeli yatırım yapın, mutlaka yapılan fiyat tahminlerine göz atmalısınız. Tabi ki bunun için sözü güvenilir olan uzman kripto para analistlerinin ve yatırımcıların fiyat tahminlerini incelemelisiniz.

Bizler hepkredi.com olarak sizler için MDT Coin hakkında yapılan fiyat tahminlerini inceledik. Yazımızın devamında MDT Coin için yapılan fiyat tahminlerini görebilirsiniz.

MDT Coin Yorum

MDT Coin hakkında yapılan yorumları incelediğimizde neredeyse tamamının olumlu olduğunu gördük. Sessiz sedasız yükselen bu coin uzmanlara göre önümüzdeki 10 yıl içerisinde kendisini kanıtlayacak ve en değerli kripto para birimlerinden biri haline gelecek.

Measurable Data Token MDT Coin geleceği ile ilgili yorumlar
Measurable Data Token MDT Coin geleceği ile ilgili yorumlar

MDT Coin Hangi Ülkenin?

MDT Coin resmî olarak hiçbir ülkeye bağlı değildir. Ancak geliştirici ekip içerisinde yer alan isimlere dayanarak bir yorum yapmak gerekirse MDT Coin Hong Kong’a ait bir kripto para birimidir diyebiliriz.

MDT Coin Nereden Alınır?

MDT Coin listelemesi yapan kripto para borsalarını kullanarak bu coini al sat için kullanabilirsiniz. Eğer tercih ettiğiniz borsa MDT Coin’i listelememişse aşağıdaki gerçek zamanlı tabloyu kullanabilirsiniz.

Bu tabloda Measurable Data Token fiyatları, 24 saatlik hacim bilgilerini ve son 24 saatte meydana gelen fiyat değişimlerini görüyorsunuz. Bu verilerin tamamı MDT Coin’in borsalardaki verileri olduğu için dolaylı olarak MDT Coin’in hangi borsalarda listelendiğini de öğrenebilirsiniz.

MDT Coin Kimin?

MDT Coin’in şu an herhangi bir belirli sahibi yoktur. MDT Coin çeşitli geliştiricilerden oluşan bir ekip tarafından yönetiliyor.

MDT Coin Yakımı

Şu an MDT Coin haberlerinde herhangi bir yakımdan bahsedilmiyor. Ancak MDT Coin’in arz miktarının fazla olması nedeniyle önümüzdeki yıllarda fiyat ve arz arasındaki dengeyi sağlamak amacıyla büyük hacimli bir yakım gerçekleşebilir.

Measurable Data Token MDT Coin geleceği nasıldır
Measurable Data Token MDT Coin geleceği nasıldır

MDT Coin Geleceği Nasıldır? 2022, 2023, 2025 Nasıl Görünüyor?

Geldik yazımızın en önemli yerine. MDT Coin’in geleceği nasıl? MDT Coin piyasa değerini arttırabilecek mi?

Aşağıda kripto para birimlerinde uzmanlaşan kişilerin MDT Coin için yaptıkları fiyat tahminlerini yıllara göre paylaştık. Söz konusu bu MDT Coin fiyat tahminleri teknik ve temel analiz ile yapıldığı için belirttiğimiz yıl içerisinde fiyat tahminleri gerçekleşmeyebilir. Bu nedenle yalnızca bu fiyat tahminlerinden yola çıkarak MDT Coin’e yatırım kararı almamanızı öneriyoruz.

MDT Coin Geleceği 2022

2022 yılında MDT Coin’in yükseliş hareketi göstereceği düşünülüyor. Kripto paralarda uzmanlaşan kişilerin MDT Coin fiyat tahmini 2022 için 0.10 dolar.

MDT Coin Geleceği 2023

MDT Coin’in 2023 yılında da yükselişine devam edeceği düşünülüyor. Uzmanların ve analistlerinin MDT Coin fiyat tahmini 2023 için 0.15 dolar.

MDT Coin Geleceği 2024

MDT Coin’in 2024 yılında bazı kripto paralar ile birlikte yatay hareket göstereceği ve değerini koruyacağı düşünülüyor. Uzmanların MDT Coin fiyat tahmini 2024 yılı için 0.16 dolar kadar.

MDT Coin Geleceği 2025

2025 yılına geldiğimizde MDT Coin’in tekrardan yükseliş hareketine gireceği düşünülüyor. Tahminlere göre MDT Coin 2025 yılında 0.20 dolara kadar yükselecek. MDT Coin fiyat tahmini 2025 için 0.185 dolar.

MDT Coin Geleceği 2026

MDT Coin fiyat tahmini 2026 yılı için 0.22 dolar.

MDT Coin Geleceği 2027

2027 yılında MDT Coin’in %50 oranında değer kazanacağı düşünülüyor. Kripto para uzmanlarının MDT Coin fiyat tahmini 2027 yılı için 0.32 dolar.

MDT Coin Geleceği 2028

MDT Coin fiyat tahmini 2028 için 0.40 dolar.

MDT Coin Geleceği 2029

MDT Coin’in 2029 yılında satış baskısı yiyeceği ve değer kaybedeceği düşünülüyor. Kripto para uzmanlarının MDT Coin fiyat tahmini 2029 için 0.27 dolar.

MDT Coin Geleceği 2030

MDT Coin fiyat tahmini 2030 yılı için 0.30 dolar.

Bu sitede yer alan bilgilerin hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir. Burada yer alan bilgiler ışığında MDT Coin’e yatırım kararı almanız olumsuz sonuçlar doğurabilir. Burada yer alan bilgilere dayanarak MDT Coin’e yatırım kararı alınması sonucunda ortaya çıkabilecek sorunlardan web sitemiz sorumlu tutulamaz.

MDT Coin geleceği konulu içeriğimiz buraya kadardı. Diğer kripto para birimlerinin geleceği hakkında merak ettiğiniz hususlar varsa diğer içeriklerimizi okumanızı öneriyoruz.

MDT Coin hangi borsalarda var?

MDT Coin başta Binance borsası olmak üzere birçok kripto para borsası tarafından listelenmiştir.

MDT Coin iyi bir yatırım mı?

MDT Coin’e iyi bir yatırım aracı gözüyle bakılıyor.

SYS Coin nedir?

SYS coin blok zincir teknolojisi kullanılarak oluşturulmuş bir kripto para birimidir.

Binance güvenilir midir?

Binance borsası güvenilir kripto para borsaları arasında yer alıyor.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu