Bim Fiyat Listesi

Bim Duş Jeli Fiyatı

Bim duş jeli fiyatı ve üstün özellikleri ile Bim’de satılmakta olan kişisel bakım ürünlerinden birisidir. Bu yüzden Bim duş jeli birçok kişi tarafından merak edilen bir konudur. Günümüzde temizlik ürünleri vazgeçilmez bir hal almıştır.

Vücudumuzu temizlemek için kullandığımız sıvı ürün olan duş jeli, aktüel kampanyaları ile oldukça uygun fiyatlar ile satılır. Cildimizin daha yumuşak olmasını sağlayan ve duş esnasında herkesin kullanmış olduğu duş jelini Bim aktüel ile satın almak mümkündür.

Diğer duş jellerine göre daha uygun fiyatlıdır. Bim duş jeli olarak satılan Dushy firmasının ürünleri, oldukça iyi geri dönüşler almaktadır. Bim raflarında pek çok çeşidine rastlayabilmeniz mümkündür. Bu yazımızda Bim duş jeli hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve alışveriş öncesinde Bim duş jeli fiyatı hakkında kafanızdaki soruları kaldırabilirsiniz.

Bim Duş Jeli Fiyatı Zamlandı Mı?

İçeriği güzel kokularla Dushy etiketine sahip duş jelleri, Bim tarafından satılmaktadır. Diğer markalar ile yarışabilecek düzeydedir ve oldukça harika bir kokuya sahiptir. Banyo ya da duş sırasında vücudunuzu sürmeniz ve elinizle yaymanız yeterlidir.

Dilerseniz duş lifi ile de köpürterek faydasını artırabilirsiniz. Bim aktüel kampanyaları takip ederek uygun fiyatlarda yararlanabilirsiniz. Genelde bu duş jelini kullananlar oldukça memnun olduklarını dile getiriyorlar, ancak cildinize uyumlu olup olmadığını kontrol ederek almalısınız.

PH değeri cildiniz için oldukça önemi bir faktördür. Hassas bir cildiniz bulunuyorsa, içindekiler kısmını ve etiketleri inceleyerek ürünü almanızı tavsiye ederiz. Günümüzde temizlik ürünlerine online alışveriş platformları bir hayli özen göstermektedir. Ancak, getirme ücretleri ve komisyonlar ile bu ürünleri piyasadan daha pahalıya temin edebilirsiniz. Bim aktüel ile duş jelini alabilir ve keyifle kullanabilirsiniz.

Bim Duş Jeli Fiyatı 2022
Ürün AdıBirimFiyatı
Bim Duş Jeli400 Ml15,80TL
Palmolive Duş Jeli Men Sport800 Ml27,80TL
Palmolive 2’Li Duş Jeli Paketi250 * 2 Ml28,80TL
Dushy Duş Jeli400 Ml19,80TL

Bim Duş Jeli Ürünleri
Bim Duş Jeli Ürünleri

Duş Jeli Nasıl Kullanılır?

Duş jelini vücudunuzda kullanmadan önce, duşa girmeli ve su sıcaklığını ayarlamalısınız. Banyoya girmeden önce dul jelinizin ve lifinizin hazırlanması sizin için oldukça iyi olacaktır. Bir miktar duş jelinizi banyo lifinizin üzerine dökerek vücudunuzu köpürtebilirsiniz.

Ardından, tüm vücudunuza eksiksiz bir şekilde uygulamalı ve durulamalısınız. Duş jeli kokusunun kalıcı olmasını istiyorsanız, durulama vaktinde sadece köpükleri temizlemenizi öneririz. Aynı zamanda, Bim şampuan ürünlerini ve fiyatlarını da incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Duş Jeli Nedir?

Duş Jeli olarak bilinen sıvı ürün, cildinizde hoş bir koku bırakan, taze ve temiz kalmasını sağlayan temizlik ürünüdür. Duş jeli, sabuna göre daha kaygandır ve bu sebep yüzünden sabunlardan daha sık tercih edilmektedir. Eşsiz ve yumuşak kokular oluşturması sebebiyle birçok kullanıcı tarafından da tercih edilmektedir. Sabunun çok fazla kaygan olmaması ve kokusunu yitirmesi, duş jeli kullanımının artmasının başlıca sebeplerinden birisidir.

Duş jelleri evler haricinde, otel ve tatil mekanlarında müşterilere sunulan seçeneklerden birisidir. Banyolarda vücudunuzun daha güzel kokmasını sağlayabilmek için kullanabilirsiniz. Vücudun kir gibi yabancı maddelerinden kurtulmasını sağlar ve daha hoş bir koku olmasını sağlar. Duş jelinde PH düşük olduğundan dolayı alerji yapma riski sabuna göre çok daha düşük seviyelerdedir.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu