Bim Ayran Fiyatı 2021 Kaç TL Oldu? Bim Dost Ayran

Bim ayran fiyatı bugün fiyat listemizde yerini aldı. Bim satışını yaptığı birçok üründe olduğu gibi ayran satışında da en çok tercih edilen mağazalardan biri. Her yemeğin yanında eşlik edebilen ayranı insanlar kendi yapmadığı sürece marketten almayı tercih ediyor. Bu noktada insanlar çoğu zaman ayran alırken Bim market tercihini kullanıyor.

Bim ayran satışında Dost markasına yer veriyor. Bim kendi markası olan Dost markasının tüm süt ürünlerini satışa sunmakta. Bim dost ayran özel olarak seçilen inek sütlerinin en hijyenik koşullarda saklanması ve pastörizasyondan geçirilmesi sonucunda üretiliyor. Her zaman kaliteye önem veren Bim mağazası süt ürünleri için de en iyi kaliteyi sağlamakta. Temin edilen sütleri en hızlı şekilde dezenfeksiyon işlemlerinden geçirterek hızlı bir şekilde reyonlara getiriyor. Ayrıca hiçbir şekilde son kullanma tarihi yaklaşmış süt ürünlerini satmamakta. Aşağıdaki videoda Siparişim nasıl geldi kanalında Bim Dost ayran incelemesi yapılmış, kanala abone olmayı unutmayın 🙂

Bim Ayran Fiyatı 2021

Bim Dost ayran fiyatı boyuttan boyuta değişiklik göstermekte. Bim içerisinde satılan dost bardak ayran 0,75 TL iken ayran 200 ml olarak satışa sunulduğunda 4,95 Tl olmaktadır. Fiyatları gayet uygun olan bu ayranlar diğer birçok markete oranla daha uygun fiyatlıdır. Ek olarak fiyat 2021 senesinde herhangi bir artış göstermemiştir. Bu ayranların uygun fiyatlı olmasının sebebi de Bim’in hem kendi markalarını satması hem de her zaman uygun fiyat garantisi sunuyor oluşudur.

Bim ayran fiyatı ve Bim ayran fiyatları arıyorsanız doğru yerde olduğunuzu bir kez daha söyleyelim. Fiyat listemiz aşağıda yer alıyor.

Bim Ayran Fiyatı 2021
Ürün Adı Birim Fiyat
Bim Dost Ayran 1,5 LT 4.95 TL
Bim Dost Bardak Ayran 200 ML 0.75 TL

bim ayran fiyatı
bim ayran fiyatı

Bim Ayran Müşteri Yorumları

Çoğu insan bir marketten bir ürün alacağı zaman o ürünü daha önceden kullanan müşterilerin yorumlarını önemser. Bu nedenle önceden çeşitli web sitelerini ziyaret ederek bu ürünler hakkında bilgi sahibi olurlar. Bim’de satılan Dost marka ayrana gelen yorumların neredeyse tamamı olumlu yöndedir. Tat, yoğunluk ve koku gibi pek çok faktör açısından değerlendirildiğinde bu marka diğer markaları geride bırakmakta.

Bim dost ayran fiyatı
Bim dost ayran fiyatı

Bim, Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Ürünler Sunar

Bim markası ülkemizdeki zincir marketler içerisinde en çok müşteri kitlesine sahip markettir. Bunun en önemli sebebi Bim’in müşteri memnuniyetini sağlamak için çeşitli girişimler yapmasıdır. İlk olarak satışını yaptığı birçok üründe kendi markalarını kullanan Bim müşterileri için uygun fiyat garantisi vermekte. Diğer marketler ile karşılaştırıldığında Bim’in uygun fiyatlı olması nedeniyle birçok kişi alışverişini bu marketten yapıyor. Aynı zamanda aktüel ürün olarak önemli markalardan ürünleri uygun fiyatla satış yapması da Bim’i gözde markalardan biri haline getirmiştir.

Ayran Türk mutfağının bir numaralı sağlıklı içeceği olarak tanımlanabilir. Bim marketlerden aldığınız Dost markalı ayran gerçekten kaliteli. Uzun zamandan beri de Bim Dost ayran kullanan birisi olduğumdan, aşırı tavsiye ederim. Hele bu yaz sıcaklarında o kadar da iyi gidiyor ki insanın içtikçe içesi geliyor.

Bim market fiyatları ve genel fiyatlar hakkında sizlere geniş bilgiler veriyoruz. Sitemizi mutlaka takip edin ve güncel Bim fiyatlarını kaçırmayın.

Hakkında Demir Uluğ

Bunu Da İncele

Patito ve Party marka Bim cips ürünleri

Bim Cips Fiyatları 2021 Ne Kadar? Güncel Liste

Cips almak isteyen küçük büyük herkesin en fazla tercih ettiği adreslerden birinde Bim cips fiyatları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.