Bim Yumurta Fiyatı 2021, 30’lu ve 15’li Paketler

Bim yumurta fiyatı ülkemizde en çok merak edilen ve en çok araştırılan ürünler arasında yer alıyor. Ülkemizde de çok tüketilen ve kahvaltıların vazgeçilmezi olan Bim yumurta, gıda uzmanları tarafından devamlı tüketilmesi tavsiye ediliyor.

Kas ve kemik gelişiminde, bağışıklık sisteminin gelişmesinde ve kalp sağlığını önemli şekilde koruyan ürünlerin başında yumurta gelmektedir. Bu bakımdan da ne kadar sağlıklı bir ürün olduğunu anlayabilirsiniz.

Peki Bim yumurta fiyat 2021 ve Bim yumurta fiyatı ne kadar? Gelin hep birlikte bu harika ürünün genel fiyat değerlendirmesini ve sağlık açısından ne kadar faydalı olduğunu inceleyelim.

bim yumurta fiyatı, 30lu, 15li ve organik
bim yumurta fiyatı, 30lu, 15li ve organik

Bim Yumurta Fiyatları 2021 Yılında Çok Mu Yükseldi?

Market zincirlerinde en çok alınan ve tüketilen ürün olan yumurta, Bim mağazalarında uygun şekilde satılmaktadır. Bim marketlerinin, uygun şekilde ürünlerini tüketiciyle buluşturması haliyle tüketicinin de hoşuna gitmektedir.

Diğer marketlere nazaran daha uygun fiyat alternatifi sunmasının ana sebebi ise kendi ürünlerini tüketiciyle buluşturması. Bu yüzden de tercihler genellikle Bim mağazaları oluyor. Bili yumurta markası ise Bim market zincirinin gıda ürünlerinde öncelik verdiği bir marka.

Fiyat olarak diğer markalardan oldukça uyguna satılması yumurta ürünlerinde öncelik kılıyor. Bili markası, Bim marketlere üretim yapmaktadır. Müşterilerde genellikle yumurta tercihlerini Bili yumurtadan kullanıyor. Bim’in kendine özgü markaları arasında yer alan Bili markası sadece Bim tarafından tercih ediliyor.

Bim Yumurta Fiyatı
Bim Yumurta Fiyatı

Bim yumurta, koliler ve farklı adetler şeklinde de satılıyor. Gramajı ortalama 62-73 gram civarındandır. Mesela Bili yumurta 15’li fiyatı farklı olurken, Bili yumurta 30’lu daha farklı fiyattan tüketiciyle buluşuyor. 15 li yumurtalar karton içerisinde sunulurken, 30 adetli ambalajlarda sunulmaktadır. Üretim tarihleri de genellikle tazedir ve bu yüzden hızlı şekilde satılmaktadır. Peki Bim marketlerde ki Bim yumurta fiyatı nasıl? Hep birlikte inceleyelim. Öte yandan, diğer temel gıda ürünlerinden biri olan Bim süt fiyatlarını ilgili sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: A101 yumurta fiyatları ne kadar?

İşte Bim Yumurta Fiyatı 2021 Listesi Güncel

Bim yumurta fiyatı, Bili Bili markasında tabii ki en ucuz olarak yer alıyor. 15’li ve 30’lu paketler halinde satılan ürün piyasanın hem sağlık açısından hem de fiyat açısından en uygunu diyebiliriz. Aşağıda Bim yumurta fiyatını görebilirsiniz.

Bim Yumurta Fiyatı 2021
Ürün Adı Adet Fiyat
Bili Bili Yumurta 15’li ₺13,95
Bili Bili Yumurta 30’lu ₺24,95
Coşkun Organik Yumurta 6’lı ₺7,95

Yumurta, sağlık açısından ve uzmanlar tarafından sıklıkla tüketilmesi gerekilen bir ürün olduğundan buzdolaplarında sıkça bulundurmakta fayda var. Bu bağlamda sizlerde Bim marketlerden alacağınız Bim yumurtayı sürekli tüketmelisiniz. Bim’de satılan yumurtalar genellikle gıda uzmanları tarafından devamlı kontrol altında ve gözetiminde olduğundan içiniz ferah olabilir. Sağlığımızı etkileyen bir ürün olduğu için Bim gıda uzmanları tarafından sürekli kontrolü gerçekleştirilmektedir.

Bim Yumurta Fiyatı 2021 Güncel
Bim Yumurta Fiyatı 2021 Güncel

Bim Bili Bili 30’lu Yumurtaları Kaliteli Mi?

Bim’ de satılan yumurtaların neredeyse tüm kolileri 2-3 günde tükenir ve yeni ürünler gelir. Hızlı şekilde tüketilmesi gerektiğinden, rafta ki tazeliğini de sürekli korumaktadır. Bu da sağlıklı ve taze ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Bili Bili yumurta markasının sürekli raflarda sirkülasyonunu da görebilirsiniz. Sadece Bim marketlere üretim yaptığından dolayı da çok satılmakta olduğunu da görebilirsiniz. Bim marketlerde satılan yumurta ürünlerinin kendi bünyesinde ki gıda uzmanları tarafından test edilip raflara konulması, sadece ve sadece Bim marketlere özgü üretilmesi sağlığımız açısından da çok önemli bir yere sahip.

Bu yüzdendir ki sizlere tavsiyemiz, eğer ki uygun bütçe ile yumurta almak isterseniz Bim marketlerde satılan Bili Bili ürünlerini gönül rahatlığıyla almanız. Son olarak, Bim yumurtaları ile damakları çatlatacak bir yemek olarak çılbır tarifi sayfası bırakıyor, afiyetler diliyorum efenim 🙂

Bim yumurta fiyat 2021 ne kadar diye soracak olursanız en uygun yumurta fiyatını sizlerle yukarıda paylaştık. Fiyat olarak diğer marketlerden çok daha uyguna alabileceğiniz Bim yumurta, raflarda alıcısını bekliyor. Fiyatlar güncel olarak siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz. Güncel Bim ürünlerinin fiyatlarını aktüel ürünler kataloglarında ve sitemiz üzerinden görebilirsiniz.

Hakkında Demir Uluğ

Bunu Da İncele

Patito ve Party marka Bim cips ürünleri

Bim Cips Fiyatları 2021 Ne Kadar? Güncel Liste

Cips almak isteyen küçük büyük herkesin en fazla tercih ettiği adreslerden birinde Bim cips fiyatları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.