Kredi

Senetle Kredi Verenler

Nakite ihtiyaç duyduğunuzda sizler de senetle kredi verenler ve yerler arayışına girebilirsiniz. Senetle borç veren söz konusu dişiler nakit bir şekilde para vermeyi belirtir.

Senetle kredi veren yerler arayışı içerisindeyseniz bu yazımız tam sizlere göre. Bu yazımızı hazırlarken ilk olarak para ihtiyacınızı gidermek için yaptığınız arayışlar neticesinde karşılaştığınız ve yapmanız gereken adımlarla ilgili bir yol haritası derledik.

Yazımızda yaşanmış olan gerçek olaylara yer vereceğiz. Hepkredi.com ailesi olarak her daim gerçekleri ve doğruları sizlere sunacağız. Fakat bu hususta çok daha gerçekçi olarak bütün para arayışında olan tüketicilerin bilinçlendirilmesi hedefimizdir.

Senetle Kredi Verenler Kimlerdir?

Maddi güçlükler her insanın zaman zaman zor durumlarda yaşayabilecekleri şeylerdir. Bu nedenle her insan bu durumla karşılaştığı için, yapacakları ilk iş öncelikle bankaları ziyaret ederek kredi başvurusunda bulunmak oluyor.

Kredi notunuz olumlu seviyelerde bulunuyorsa (1100 puan ve üstü) bankaya kredi başvurusunda bulunarak kredinizi alabilirsiniz. Fakat kredi notunuz kötü seviyedeyse bankalardan kredi almanız söz konusu değildir ve senetle kredi veren yerler arayışına girebilirsiniz.

Senetle borç adı altında size borç vermeyi teklif eden kişileri bu yazımızda açıklayacağız.

senetle kredi verenler
senetle kredi verenler

Öncelikle çevremizden yola çıkarak araştırmamıza başlıyoruz ve ihtiyaç duyduğumuz parayı ine bulamıyoruz. Daha sonra ise borcu borçla kapatmak aklımıza geliyor ve yine kredi kartlarına başvuruyoruz. Kartlarında limitleri sonuna dek tüketildiyse halimiz oldukça zor demektir.

Esas konuya gelelim. Senet ve borç durumu. Avans hesap, ek hesap ve artı borç para gibi durumları konumuza hiç karıştırmadan asıl mevzuya dönelim. İnternet aracılığıyla yaptığınız arama sonucunda bu yazımıza ulaştınız.

Yazımızı dikkatli bir şekilde inceliyorsunuz. Senetle kredi veren yerler var mı şeklinde bir arama gerçekleştirdiniz. Karşınıza değişik internet sitelerinden, farklı şekilde vaatler veriliyor. Tek tek internet adreslerini araştırdık ve nelerle karşılaştık.

Dolandırıcılar söz konusu sektörde ciddi bir şekilde yatırımlarda bulunuyorlar. Fakat birçok site bizim sitemiz gibi bilgi içeriği sunduğu için bu kişilere internet üzerinden direkt olarak ulaşmanız söz konusu olmayabilir.

Çünkü bu kişiler yasal olmayan işler yaptıkları için devlet tarafından yakayı ele vermek istemezler.

Ayrıca, Mersin senetle kredi veren yerler adlı içeriğimizi de okumanızı öneriyoruz.

Senetle Para Veren Yerler Nereleri?

Yeniden bir arama yaptınız. Senetle kredi veren yerler yazdınız ve çıkan sonuçlar yine aynı. Herkes para veriyor fakat bu para verenlerle bir türlü iletişim sağlanamıyor.

Tabi ki arayan bulur, sizler de bu kişilere ulaşabilirsiniz fakat size bir kez daha belirtmek isteriz ki, bu durum kötü niyetli kişiler vasıtasıyla yönetilmektedir.

Ülkemiz sınırları içerisinde senet karşılığında borç vermek yasal değildir ve cezaları çok büyüktür. Fakat bu cezaları kabul ediyorum derseniz yine sizi bir hususta uyarmak isteriz.

Senetle kredi almak yerine, düşük olan kredi notunuzu yükseltin ve bankalardan kredi alın. Ayrıca, düşük kredi notuna kredi veren bankalar adlı yazımızı incelemenizi öneririz. Belki de kredi notunuz düşük olmasına rağmen ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz.

Bu yola başvurursanız içiniz rahat olacak şekilde borçlanmış olacaksınız. Şimdi ise bu konunun dolandırıcılık kısmına göz atalım. İnternet vasıtasıyla bulduğunuz size senetle kredi verecek kişiler ilk adım olarak dosya masrafı adı altında veya bir takım yalanlarla sizlerden para isteyeceklerdir.

Bu talep çok cüzi bir miktar olabilir. Fakat bu miktar sizleri yanılgıya düşürmesin. Bu kişiler vatandaşları çok güzel kandırıyorlar.  Bu kişilerin oyununa gelmeyin. Senetle kredi vermeye niyetli kişiler sizden para talep etmezler. Eğer para verdiyseniz dolandırılma ihtimalinizin yüksek olduğunu sizlere belirtelim.

Senetle Kredi Verenler
Senetle Kredi Verenler kimlerdir

Senetle Kredi Veren Var Mı?

Bu yazımızı hazırlamadan önce senetle kredi vereceğini belirten birçok kişiyle internet vasıtasıyla iletişime geçtik. senetle kredi verenler diye aratıldığında çoğunun hepsinin aynı yolla tuzak kurduklarını gördük ve parayı göndermeden işlemi başlatmayız mantığıyla hareket ettiklerine şahit olduk.

Bu da günümüzün dolandırma yöntemlerinden bir tanesidir. Bu insanlar o kadar iyi yürekliler ki bizlere para verecekler ancak öncesinde bizden para talep ediyorlar. Özellikle Facebook üzerinde çok fazla olan bu kişiler hakkında şikayette bulunarak yakalanmalarını talep ettik.

Sizler de senetle kredi veren yerleri arıyorsanız iki kez düşünün ve mantığınızla hareket edin.

Senetle Kredi Alırken Güvende Miyim?

Senetle para, eşya almak kesinlikle güvenli değildir ve asla önermiyoruz. Bu konuda Sabah Gazetesi tarafından yapılan haberi sizinle paylaşmak istiyoruz. İzmir’de yaşayan bir çift senet ile mobilya satan mağazadan 4.800 TL değerinde eşya satın aldı.

Ancak borçlarını zamanında ödeyemeyince bu borç 209.000 TL’ye çıktı. Sonuç olarak büyük maddi yıkıma giren aile boşanma aşamasına geldi, evleri icralık oldu.

Bu yüzden senetle para veya eşya almanızı kesinlikle önermiyoruz, aileniz açısından kötü sonuçlar doğurabilir.

Geçim derdi içerisinde ihtiyaçların hiçbir zaman sonu gelmiyor. Geçen her gün de yenileri ekleniyor. Hal böyle olunca vatandaşlar para elde etmekte çoğu zaman güçlük çekmektedirler.

Öncelikle nakite ihtiyaç duyulduğunda ilk olarak bankalara kredi başvurusunda bulunmayı düşünebilirsiniz. Ancak kredi notunuzun düşük seviyede olması halinde bankalar kredi başvurularına onay vermezler.

Daha sonra attığımız adım ise internet üzerinden parayı nereden bulabileceğimize dair arama yapmak oluyor. En çok arama yapılan kelimeler içerisinde ise senetle para veren kuyumcular, senetle para veren yerler, senetle kredi veren var mı ve buna benzeyen kelimelerdir.

Bu arama da yeterli olmuyorsa bu sefer sosyal medya üzerinden bazı kişilerin hesapları aracılığıyla aramalar yapabiliyoruz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu