Özel Kodlar

BluTV Bedava Üyelik

BluTV'den bu yıl bedava üyelik alma yollarını sizin için anlattık.

BluTV bedava üyelik 2023 yılında nasıl yapılır diyorsanız bu içeriğimiz tam size göre. Bu yazımızda popüler dizi film platformlarından biri olan BluTV’yi nasıl ücretsiz bir şekilde alacağınızı anlattık.

BluTV Bedava Üyelik

Son yıllarda dizi ve filmler internet üzerinden yayımlanmaya başlandı. BluTV gibi platformlar dizileri, filmleri ve hatta belgeselleri internet üzerinden izleyebiliyorsunuz.

Bu dizi film platformları çok yeni olduğu için bazı internet kullanıcıları tarafından kullanılmıyor. Bu nedenle platformlar kendilerine üye çekmek için hizmetlerini bir süre ücretsiz olarak sunuyor.

Üyeliğini ücretsiz olarak sunan dizi film platformlarının başında BluTV geliyor. BluTV bedava hesaplar oluşturulmasına izin vererek kullanıcıların hizmetlerini deneyimlemesini sağlıyor. Peki bu bedava BluTV üyeliği nasıl alınır? İşte detaylar;

Bedava BluTV Üyelik Nasıl Alınır?

BluTV bedava üyelik hesapları almak için şu yöntemi uygulayabilirsiniz;

  • İlk önce Google’a bedava BluTV üyeliği yazın. Google karşınıza BluTV free account sayfasını çıkaracaktır.
  • Karşınıza çıkan siteye girdikten sonra BluTV 7 gün deneme fırsatı yazan yere tıklayın.
  • Burada sizden isim soyim ve e posta bilginizi girmenizi ve bir adet şifre belirlemenizi isteyecekler. Buradaki bilgileri oluşturduktan sonra üyelik sözleşmesini onaylayın ve üyeliğinizi oluşturun. BluTV hesabı oluşturma işleminiz tamamlandı. Bundan sonra ücretsiz olarak dizi film izlemeye başlayabileceksiniz.

Kayıt olduktan sonra film dizi izlemeye başlamadan önce bir adet ödeme yöntemi belirlemeniz gerekiyor. Bu ödeme yöntemiyle birlikte üyeliğinizi 1 hafta süreyle ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

BluTV bedava üyelik 2023 yılında bu şekilde alınıyor. Eğer hesap oluşturma aşamasında sorun yaşarsanız BluTV ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

BluTV bedava üyelik
BluTV bedava üyelik

SSS

BluTV nasıl bedava izlenir?

Ücretsiz BluTV hesabı oluşturduktan sonra 1 hafta süreyle bedava dizi film izleyebilirsiniz.

BluTV 1 hafta ücretsiz nasıl yapılır?

BluTV internet sitesine girdikten sonra ana ekrandaki deneme üyeliği başlat kısmından ücretsiz 1 haftalık hesabınızı oluşturabilirsiniz.

BluTV'ye üye olmadan nasıl izlenir?

Üye olmadan BluTV’den herhangi bir içerik izleyemezsiniz.

BluTV ilk 1 hafta ücretsiz mi?

Şu an BluTV’de 1 haftalık dizi film izleme ücretsiz olarak sunuluyor.

BluTV aynı anda kaç kişi izleyebilir

BluTV hesabına aynı anda tek bir kişi giriş yapabilir.

BluTV aylık üyelik yok mu?

BluTV aylık üyelik hizmeti vardır.

BluTV yıllık üyelik tek çekim mi?

BluTV üyeliklerinde taksit imkânı yoktur.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Doğan Uludoğan

HepKredi ailesi olarak ilaç fiyatları, ürün ve hizmet fiyatları gibi konuların dışına çıkarak ülkemizdeki her internet kullanıcısının finans konularında bilgi sahibi olmasını sağlıyoruz. Her zaman doğru ve güncel içerik paylaşma hedefiyle çıktığımız bu yolda kripto coin geleceği konularından tutun da meslek maaşlarına kadar pek çok alanda içerik ürettik. Ürettiğimiz içeriklerin büyük bir bölümünde yer almaktan mutluluk duyuyorum. Finansal alanda edindiğim bilgileri HepKredi aracılığı ile sizlere aktarmaya devam edeceğim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu