Fiyatlar

Toptan Bez Çanta

Toptan fiyatına bez çanta satın almak isterseniz uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerimizi inceleyin.

Toptan bez çanta satışı yapmak isteyen herkes fiyatları hakkında ayrıntıları merak ediyor. Bunun yanı sıra nereden nasıl satın alınacağını da bilmeyebilirsiniz. Hem fiyatları hem de satış noktaları hakkında tüm detayları hazırladık. İçeriğimizin devamından tüm detaylara erişebilirsiniz.

Toptan Bez Çanta

Toptan bez çanta, alışveriş mağazalarında daha çok kullanılan ve doğaya daha az zarar verdiği için tercih edilen çanta seçeneklerdir. Sadece alışveriş amaçlı değil, özel tasarım günlük kullanıma hitap eden modelleri de mevcuttur. Bu torbaları toptan bez torba üretim yapan firmalardan toplu alımlar yaparak temin etmeniz mümkündür. Ham bez çanta çeşitleri için sunulan 2023 toptan fiyatları şöyle yansıyor;

  • Rips 35×40 cm Ebatlı Körüksüz Bez Çanta Fiyatı: 9 TL
  • Desenli Ham Bez Çanta Modelleri: 7 TL
  • Körüklü 48x41x10 cm Ham Bez Çanta Toptan Fiyatı: 3,5 TL
  • Özel Baskıya Uygun 33×40 cm Ham Bez Çanta Fiyatı: 18 TL
  • Non-Wowen Ham Bez Çanta Toptan Fiyatları: 9 TL

Bez çanta seçeneklerinde kullanılan kumaş türleri değişkenlik gösteriyor. Bu noktada toptan fiyatları da kumaşına, ebatlarına ve satışa sunan markaya göre değişiyor. Yer verdiğimiz fiyatlar 2023 yılına ait olsa da değişkenlik gösterebilir.

Toptan Bez Çanta fiyatları
Toptan Bez Çanta fiyatları

Toptan Ham Bez Çanta

Toptan ham bez çanta, geri dönüşümlü ve doğa dostu olduğu için oldukça rehavet gören seçeneklerdir. Buna ek olarak bez çantalar, uygun fiyatlı, kaliteli ve istenilen renk ve seçenekler de üretiliyor. Üretici firmalar baskılı ve baskısız olarak istenilen çeşitte üretim yaparak satışa sunuyor. Toptan olarak satın alacağınız ham bez çantalara kişisel baskılara yaparak perakende satabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: toptan bayan çanta

Toptan Bez Çanta Nereden Alınır?

Toptan bez çanta seçeneklerini satın alabileceğiniz birden fazla marka ve üretici bulunuyor. Bu noktada öncelikle hangi kumaş türünden üretilen bez çantaları satın almak istediğinize karar vermelisiniz. Bez çantaları toptan olarak online sitelerden de satın almanız mümkündür. Satın alabileceğiniz bazı markalar şunlardır;

  • Ali Çanta
  • Veli Çanta
  • Çağlar çanta
  • Ahmet Çanta
  • Mehmet Çanta

Tüm bu üretici firmalardan toptan bez çanta alımı yapabilirsiniz. Her üreticinin sunduğu en az adet sayısı ve fiyatları değişiyor. Öte yandan tela, nowowen ya da ham bez gibi farklı kumaş türlerinden de üretiliyor. Firmalarla görüşme sağlayarak fiyatlar ve ürünler hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Toptan Bez Çanta modelleri
Toptan Bez Çanta modelleri

Toptan bez çanta fiyatları 2023 için merak edebileceğiniz tüm soruların yanıtlarını sunduk. Konuya dair aklınıza farklı sorular varsa yorum alanına yazabilirsiniz. Hep Kredi olarak tüm yorumları inceleyerek en kısa sürede geri dönüş sağlıyoruz.

SSS

Bez Çanta Kumaşı Nedir?

Bez çanta çeşitlerinin kumaşları değişiyor. Klasik bez çantalar ham kanvas kumaştan üretiliyor. Kanvas kumaş tamamen pamuktan elde edilen düz örgü kumaşlardır. Sadece bez çantalarda değil endüstriyel üretim alanlarında da sıkça kullanılan bir kumaştır. Bu kumaşlar baskıya uygun ve doğal olduğu için bez çantalarda kullanılıyor.

Bez Çanta Günlük Kullanılır Mı?

Bez çanta seçeneklerini günlük de kullanmanız mümkündür. Sağlam, sağlıklı ve her yerde rahatça kullanabileceğimiz tasarımlara sahiptir. Özellikle de kişisel baskı yapılan bez çanta modellerini tercih ederek istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Neden bez çanta?

Bez çanta modelleri %100 pamuk kumaştan üretildiği için tamamen doğaldır. Bu çantalar doğada kolay çözülebilir çevre dostudur. Doğaya ve canlı sağlığını hiç zarar vermediği için tercih edilmelidir.

Nonwoven Kumaş Yıkanır Mı?

Nonwoven kumaş oldukça dayanıklıdır. Bu noktada ister silebilir isterseniz de doğrudan suyla yıkayarak da kullanabilirsiniz. Çamaşır makinesinde yıkamak için üreticinin önerdiği talimatlara uygun hareket etmeniz tavsiye edilir.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu