Kripto Borsası

Fantom FTM Coin Geleceği 2022, 2023, 2025, 2030 Yorumlar

FTM Coin geleceği nasıl, FTM Coin nedir, FTM Coin kaç dolar olacak? FTM coin ile ilgili merak ettiğiniz bütün sorulara bu yazımızda yanıt bulabilirsiniz.

FTM Coin Nedir?

FTM Coin kripto para birimlerinin ilk defa popülerleşmeye başladığı yıllarda üretilmiştir. Bundan yaklaşık 4 yıl önce hayata geçirilen proje neredeyse 3 yıl boyunca aynı çizgide hareket etmiş ve yatırımcılarına herhangi bir gelir sağlamamıştı. Ancak 2021 yılının başlarında FTM Coin muazzam bir yükseliş gösterdi ve bütün yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı. Gelin bu projeyi yakından tanıyalım.

Fantom FTM Coin kendi geliştirdiği bir algoritmayı kullanan projedir. Kendi geliştirdiği konsensüs algoritmasını kullanan bu kripto para birimi geliştiricilere merkeziyetsiz DeFi hizmetleri sunuyor. DAG teknolojisini kullanarak dünyadaki bütün kripto para kullanıcılarını bir araya getirmeye çalışan Fantom Coin kripto para birimlerindeki düğümlerin ağa katılırken ağdaki diğer kullanıcıların iş birliği yapmasını sağlar.

fantom
Fantom
$0.240-3.02% 24H

Fantom ağı sayesinde bu proje, çeşitli işlemler karşılığında ağ güvence altına almayı sağlayan döngüsel olmayan blok zincir tabanlı sanal makine geliştirmeyi de sağlar. Bu geliştirmeler sayesinde işlem ödülleri karşılığında ağı güvence altında aktif tutan FTM Coin aynı zamanda kripto para birimlerinde ortaya çıkan hataları da çözmeyi amaçlıyor.

FTM Coin son yıllarda üretilen kripto para birimleri içerisinde en güvenilir projelerden biri olarak görülüyor.  Blok zincir düğümler işlemleri onaylama hızlarına göre çalıştığından işlem ücretlerini düşürmesi de bu coinin güvenli coinler arasında görülmesine neden olmuştur. Bizans hata toleransı ABFT konsensüs mekanizmasını kullanması bunun bir örneği.

Buraya kadar anlattıklarımız FTM Coin projesinin teknik kısmıydı. Bunun bir de piyasa tarafı var. Özellikle 2021 yılında meydana gelen yükseliş hareketlerinden sonra birçok kripto para yatırımcısı orta ve uzun vadede bu kripto para birimine yatırım yapma kararı almıştır. FTM Coin yatırımlarıyla ilgili diğer hususlar ise yazımızın devamında.

Fantom FTM coin nedir, arzı, nereden alınır
Fantom FTM coin nedir, arzı, nereden alınır

FTM Coin Arzı

fantom
Fantom
$ 0.240
Arz2,541,152,731.01 FTM
hacim$117,335,739.00
Piyasa değeri $606,992,497.00

FTM Coin’in toplam arzı 2,545,006,273 adet olarak belirlenmiştir. Bu toplam arzın çok büyük bir bölümü piyasalarda ve cüzdanlarda aktif olarak dolaşımdadır.

FTM Coin Fiyat Tahmini

FTM Coin’e orta ve uzun vadeli yatırım mı yapmak istiyorsunuz? O halde FTM Coin hakkında yapılan fiyat tahminleri sizleri yakından ilgilendiriyor.

Hepkredi.com olarak sizler için FTM Coin hakkında yapılan tahminleri inceledik ve yazımızın devamında paylaştık. Söz konusu bu fiyat tahmin tahminleri yerli ve yabancı kripto para uzmanlarının yapmış olduğu fiyat tahminleridir.

Fantom FTM coin geleceği ile ilgili yorumlar
Fantom FTM coin geleceği ile ilgili yorumlar

FTM Coin Yorum

FTM Coin projesinin detaylı bir proje olması ve son birkaç ay içinde yaptığı fiyat hareketleri nedeniyle kripto para kullanıcılarından tam not almış durumda.

FTM Coin ile ilgilenen birçok kripto para yatırımcısı FTM Coin hakkında oldukça iyimser yorumlar yapmış. Öyle ki bu isimler FTM Coin’in ilerleyen yıllarda şimdiki konumundan daha iyi seviyelerde olacağını düşünüyor.

FTM Coin Hangi Ülkenin?

FTM Coin projesi, merkeziyeti olmayan bir DeFi projesidir. Dolayısıyla herhangi bir ülkeye ait değildir.

FTM Coin Nereden Alınır?

FTM Coin’i FTM listelemesi yapan borsalardan kolaylıkla satın alabilirsiniz. Şu an için birçok borsa FTM/USDT, FTM/ETH ve FTM/BTC gibi işlem çiftlerinde FTM Coin’i listelemiştir.

Eğer FTM Coin’in hangi kripto para borsalarında listelendiğini bilmiyorsanız aşağıdaki tabloyu kullanabilirsiniz. Bu gerçek zamanlı tabloda yer alan FTM Coin verileri, kripto para borsalarına özel olduğu için size uygun kripto para borsasını tercih edebilirsiniz.

FTM Coin Kimin?

FTM Coin “The Fantom Foundation” platformu tarafından üretilmiştir. Kurucular arasında Güney Koreli bilgisayar uzmanı Dr. Ahn Byung Ik yer alsa da şu an CEO konumunda Mid-Ocean Consulting’dir.

FTM Coin Yakımı

Gelecek dönemlerde FTM Coin’in yakılması planlanmıyor. Şu an arz ve birim başına fiyat açısından FTM Coin iyi seviyelerde olduğu için büyük hacimli bir yakım yapılmayacak.

FTM coin geleceği nasıldır
FTM coin geleceği nasıldır

Öte yandan, Shiba ve REEF coin geleceği ile ilgili sayfalarımızı da inceleyebilirsiniz.

FTM Coin Geleceği Nasıldır?

Geldik yazımızın en önemli yerine. FTM Coin’in geleceği nasıl?

Aşağıda FTM Coin için yapılan fiyat tahminlerini yıllara göre paylaştık. Bu fiyat tahminleri kripto para uzmanlarının temel ve teknik analiz verilerine göre yapılmıştır. Bu nedenle belirtilen yılda beklenen fiyat tahminleri gerçekleşmeyebilir.

FTM Coin Geleceği 2022

2022 yılında 2021 yılına benzer yükseliş hareketlerinin yaşanacağı öngörülüyor. Uzmanların FTM Coin fiyat tahmini 2022 için 2.75 dolar.

FTM Coin Geleceği 2023

2023 yılında FTM Coin’in %50 oranında değer kazanacağı düşünülüyor. Uzmanların FTM Coin fiyat tahmini 4 dolar seviyelerinde.

FTM Coin Geleceği 2024

2024 yılına geldiğimizde FTM Coin’in yükseliş hareketi yerine düşüş hareketi göstermesi bekleniyor. Analistlerin tahminlerine göre FTM Coin fiyat tahmini 2024 için 3.60 dolar civarında.

FTM Coin Geleceği 2025

FTM Coin fiyat tahmini 2025 için 3.75 dolar.

FTM Coin Geleceği 2026

2026 yılında FTM Coin’in tekrardan yükseliş hareketine döneceği düşünülüyor. Uzmanların FTM Coin fiyat tahmini 2026 için 4.50 dolar.

FTM Coin Geleceği 2027

2027 yılına geldiğimizde FTM Coin’in yatırımcılarını zengin edeceği düşünülüyor. 2027 yılı için yapılan tahminlere göre FTM Coin 10 dolara kadar yükselecek.

FTM Coin Geleceği 2028

FTM Coin fiyat tahmini 2028 için 12 dolar.

FTM Coin Geleceği 2029

2029 yılında FTM Coin’in büyük hacimde satış baskısı ile karşı karşıya geleceği düşünülüyor. Uzmanların FTM Coin fiyat tahmini 2029 yılı için 8.5 dolar.

FTM Coin Geleceği 2030

2030 yılında FTM Coin’in tekrardan 10 doları geçeceği düşünülüyor. Analistlerin tahminlerine göre FTM Coin fiyat tahmini 2030 için 11.5 dolar.

Burada yer alan bilgiler hiçbir şekilde FTM Coin yatırım tavsiyesi olarak nitelendirilmemelidir. Burada yer alan bilgilere dayanarak FTM Coin’e yatırım yapmanız istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Böyle bir durumda sitemiz yasal olarak sorumlu tutulamaz.

FTM Coin geleceği konulu yazımızın sonuna geldik. Eğer diğer kripto para birimlerinin geleceğini merak ediyorsanız paylaştığımız içeriklere göz atabilirsiniz.

FTM Coin ne işe yarar?

FTM Coin yatırım amacıyla kullanılan ve aynı zamanda kripto para işlemlerini kolaylaştıran bir dijital varlıktır.

FTM Coin açılımı nedir?

FTM birimi Fantom’u temsil etmek için kullanılan bir birimdir.

Borsada FTM ne demek?

Borsada FTM simgesi FTM Coin’e yatırım yapılabileceğini gösterir.

FTM TRY nedir?

TL ile FTM alınabileceğini gösteren ifadeye FTM/TL adı verilir.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu