Kripto Borsası

Smooth Love Potion SLP Coin Geleceği 2023-2030 Yorum

SLP para birimlerinde değer artışı olacak mı, SLP Coin kaç dolar olur, SLP Coin geleceği, yorum ve fikirleri ne yönde gibi sorularınız varsa bu yazımız tam size göre.

smooth-love-potion
Smooth Love Potion
$0.00322.47% 24H
smooth-love-potion
Smooth Love Potion
$ 0.0032
Arz39,950,978,613.00 SLP
hacim$11,030,401.00
Piyasa değeri $126,567,536.00

SLP Coin Nedir? SLP Coin Yorum

Smooth Love Potion SLP Ethereum blok zinciri kullanılarak üretilen bir kripto para birimidir. Konsept yönünden oldukça farklı olan SLP Coin şu sıralar birçok kripto para kullanıcısının dikkatini çekiyor.

Smooth Love Potin SLP Coin Axie Infinity platformunda yeni dijital evcil hayvanlar üretmek amacıyla kullanılan bir ERC-20 tokenidir. Yani Small Love Potion SLP projesindeki SLP jetonları ile madeni paralara benzer oyun içi para oluşturulmaya sağlanmıştır.

slp coin geleceği ve yorum
slp coin geleceği ve yorum

SLP Coin Kimin Projesi?

SLP Coin Axie Infinity platformuna ait bir kripto para birimidir. Bu platformun kurucusu ise ABD’li girişimci Trung Nguyen’dir.

CEO Nguyen yaptığı açıklamalarda blok zinciri teknolojisinin oyunlardaki potansiyeli nedeniyle çok motive olduğunu ve bu amaçla evcil hayvan konseptli bir proje oluşturduğunu ifade etmiştir. Nguyen’in bu açıklamaları ile birlikte SLP Coin’in diğer kripto para projelerinden daha farklı bir konsepte sahip olduğunu ve ilerde daha fazla ses getirebileceğini görüyoruz.

İlginizi çekebilir: BAR coin geleceği

SLP Coin Amacı Nedir?

SLP Coin’in amacı Smooth Love Potion oyununda sanal para birimleri oluşturmaktır. Kullanıcılar bu proje sayesinde oyun oynayarak hem eğlenceli vakitler geçirebiliyor hem de kripto paralar biriktirebiliyor. Bununla birlikte birçok blok zincir uzmanı projenin Pokémon’dan ilham alan bir proje olduğunu belirtiyor.

SLP Coin’in amacı her ne kadar oyun içi sanal paralar oluşturmak olsa da yatırım tarafında işler daha farklı işliyor.  Binance ve Gate.io gibi birçok kripto para borsasında listelenmiş olan SLP Coin, cüzdanların gözde coinlerinden biri olarak görülüyor. Bu nedenle de SLP Coin yorum, fikir, fiyat tahminleri ve analizleri yatırımcılar tarafından en çok ilgi görüyor.

slp coin geleceği ile ilgili yorumlar
slp coin geleceği ile ilgili yorumlar

SLP Coin Nereden Alınır?

SLP Coin’in fiyat performansını gören ve bu projeye ilgi duyan kişiler SLP Coin’in nasıl satın alınacağını merak ediyor.

SLP Coin satın almak için SLP Coin listelemesi yapan bir borsada üyeliğinizin olması yeterlidir. Eğer SLP listelemesi yapan borsalarda üyeliğiniz varsa SLP/USDT, SLP/BTC, SLP/ETH ve SLP/TRY gibi paritelerde işlem yapabilir ve SLP Coin satın alabilirsiniz.

İçeriğin en altında SLP Coin ile ilgili bir tablo paylaştık. Bu tabloda SLP Coin ile ilgili son 24 saatteki fiyat değişimleri, güncel fiyatlar ve hacim gibi veriler yer alıyor. Bu tablo içerisinde SLP Coin’in hangi borsada listelendiğini görebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: SXP coin geleceği

SLP Coin Yorum

SLP Coin’e uzun vadeli yatırım yapmak isteyen kişiler SLP Coin hakkındaki yorumlara önem veriyor. Biz de Hep Kredi olarak SLP Coin hakkındaki yorumları inceledik ve sizlerle paylaşma kararı aldık.

SLP Coin’e yapılan yorumlara baktığımızda genellikle olumlu görüşler yapıldığını görüyoruz. Bunda SLP Coin’in farklı bir konsepte sahip olması etkili olsa da geçtiğimiz aylarda gösterdiği fiyat hareketlerinin daha etkili olduğunu söyleyebiliriz.

SLP Coin Geleceği Fiyat Tahmini

Uzun vadeli SLP Coin yatırımları için fiyat tahminleri büyük bir önem arz ediyor. Biz de analistlerin ve diğer uzmanların SLP Coin hakkındaki fiyat beklentilerini aşağıda paylaştık.

Aşağıdaki SLP Coin fiyat tahminleri analistlerin ve uzmanların yaptığı fiyat tahminleridir. Bu fiyat tahminlerinin söz konusu yıl içerisinde gerçekleşmeme ihtimali vardır. Bu nedenle yatırım kararı alırken bu fiyat tahminlerinden etkilenmemenizi öneriyoruz.

SLP Coin Geleceği 2023

2023 yılında SLP Coin’in 0.12 dolara kadar yükselmesi bekleniyor.

SLP Coin Geleceği 2024

SLP Coin’in 2024 yılında yükselişine devam etmesi tahmin ediliyor. Uzmanlara göre 2024 yılında SLP Coin 0.16 dolardan işlem görebilir.

SLP Coin Geleceği 2025

Uzmanlar SLP Coin’in 2025 yılında 0.3 dolara kadar yükselmesini bekliyor.

SLP Coin Geleceği 2026

2026 yılında SLP Coin’in yükselişine devam etmesi bekleniyor. 2026 yılında SLP Coin 0.4 dolara kadar artış gösterebilir.

SLP Coin Geleceği 2027

SLP Coin’in 2027 yılında yükselişe devam etmesi ve 0.45 dolara kadar yükselmesi tahmin ediliyor.

SLP Coin Geleceği 2028

2028 senesinde SLP Coin’in rekor üstüne rekor kırması tahmin ediliyor. Bu yıl içerisinde SLP Coin 0.6 dolara kadar yükselebilir.

SLP Coin Geleceği 2029

SLP Coin için 2029 yılındaki fiyat tahminleri 0.7 dolar yönünde.

SLP Coin Geleceği 2030

SLP Coin’in 2030 yılında yükselmesine devam etmesi bekleniyor. Bu yıl içerisinde SLP Coin 0.9 dolardan işlem görebilir.

Bu yazıda yer alan SLP coin geleceği ile ilgili hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bu sitede yer alan bilgilerin yatırım tavsiyesi olarak kullanılmasından dolayı ortaya çıkabilecek zararlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Kripto paralar spekülasyona açık olan ve risk içeren yatırım araçları olduğu için yatırımcıların dikkatli olmalarını öneriyoruz.

İlginizi çekebilir: Akita coin geleceği

SLP Coin Hangi Ülkenin?

SLP Coin ABD’ye ait bir kripto para birimidir.

SLP Coin Ne?

SLP Coin oyun içi alışveriş imkânı sunan ve yatırım aracı olarak kullanılan bir kripto para birimidir.

SLP Ne Kadar?

SLP Coin güncel olarak 0.05 dolardan işlem görüyor.

1 SLP Kaç Dolar?

2021 Kasım itibariyle SLP Coin’in güncel değeri ortalama 0.05 dolar civarında.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 2 Anlık Puan: 1]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Millet size dedim kimse slp yatırım yapmasın düşecek halen adamlar 0.0010 dusurecekler çünkü masonlar Büyük vurgun yapıyorlar çünkü slp coin şirket sahibi hirbo oğlu hirbo oğlu lar kimse keriz olması n slp keriz avına çıkmış arkadaşlar hayırlı olsun bizlere çünkü sahte para gibi Token basıyor ulusal arasında suç duyurusu bulunması gereken çünkü insan hakları ihal ederek intihar vakaları yükseltiliyor artık dolandırıcılık operasyonu yapılması dünya da ben güçlüyüm diyen Amerika Birleşik Devletleri nerede epiya yani siyah takım elbise Ler nerede
    Millet size dedim kimse slp yatırım yapmasın

  2. Bence artık millet genel bakış bakması gerekir çünkü bitcoin millet zihin ve piskoloj ik sonrun yaratan insanlar i tembel leş tören bir saçmalık dijital paradir ve altcoin Ler dahil çünkü millet evini ve arabasını ve kredi çekip hayaller dünya Sina dalıp bitcoin ve altcoin almaya çalışıyor lar hiç kimse üretim ve enflasyon rakamları bakmadan bu saçmalık ise girisme çıkıyor kim bütün millet Ler ve keriz yerine getirip vurgun cular türedi bence ne altcoin nede bitcoin yatırım aracı görmesi gerekir çünkü yalanlarla yapılan bir yatırım çünkü masonlar ve diğer insanların hayal kırıklığı ve intihar vakaları daha cogulmasina yol açan bir sistem elin Musk zengin edersiniz insanların ve millet ti keriz yapıp evlerini ve arabalar ni alıyor namussuz zeginlerin vurgun cular kazandığı para yolu dur slp coin sahibi trung nguyen vurgucu üçkağıtçı ve tam şerefsizlik bir numaralı ip ne ve soytarı arz sabit lemenen bir slpcoin suç duyurusu bulunması gerekiyor millet bu adamı çok şerefsiz trung nguyen kisi

  3. İhlal tanımlandı:
    ilk çıktığında millet ve bütün dünyada altcoin şirket sahibi leri para kazanmayı vaad ediyorlar di bütün dünyada bilninmesi gereken bir sorun var bu sorun saadet zinciri olarakta biliniyor çünkü bütün dünyada altcoin ve bitcoin şirketleri bu düzeni uygularsak bütün dünyada millet leri ve insanlar i ve gençleri beynile oynarsak hayallere sürerek zegin olma hayali yaratıyor lar bütün dünyada millet leri ve insanlar ve gençleri uretmeyi ve çalışma ve enflasyon rakamları unutarak bütün dünyada altcoin ve bitcoin şirketleri ve borsaları psikolojik baş ağrısı ve setres vakaları yaratarak intihar vakaları yaratarak bütün dünyada altcoin ve bitcoin şirketleri sahibi leri fotokopi gibi Token basıyor üçkağıtçı lar kendi zenginliklerinin dahada çok artırmak ve elin Musk dünya da diğer zenginleri zengin yapmak ta birşey dir altcoin ve bitcoin şirketleri ve borsaları Artık böyle porejeler yatırım yapmasın bütün dünyada ki millet lerin ve insanlar in ve gençleri n çünkü bütün dünyada altcoin ve bitcoin şirketleri sahibi ne ne kadar kurban verirlerse onlar için bir bayram dir bütün dünyada millet leri n ve insanlar in ve gençleri n uyan uyan uyan uyan uyan çünkü bütün dünyada millet leri n ve insanlar in ve gençleri n ruhsal ve fiziksel ve zihinsel ve piskoloj i ve setres sorunları yaratmak amaçlar i bunun için bütün dünyada millet leri n ve insanlar in ve gençleri n bu oyna gelmemeleri bilgin dirmesi gerekiyor çünkü insan insan Eti yemez bu oyna gelmeyin biraz enflasyon rakamları bakın sizi perişan ettiler

  4. Slpcoin arzı 100 milyar pılan veril di slp coin şirketleri bu kadar kerizler var yatırım yapan enai ler ne kadar çoksa o kadar kurban verilir kerizler in parası güzel aptal yatırım çıkar kafasiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu