İlaç Fiyatları

Locoderm Krem Fiyat

Locoderm krem fiyat, nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılmalıdır ve kimler için uygun olduğunu öğrenmeye hazır olun. Sayfamız aracılığıyla Locoderm kremine dair bundan sonra her bir detayı öğrenmeniz mümkün.

Locoderm Krem Nedir, Niçin Kullanılır?

Locoderm krem, deri bölgesinde kaşınma, pullanma ve dökülme gibi problemlerin tedavisi amacıyla kullanılır. Locoderm krem ile cilt sorunlarının kolayca giderilmesini sağlayabilir ve daha problemsiz bir yaşam sürebilirsiniz. Locoderm, deri hastalıklarını tedavi etmek amacıyla kullanılan kortizonlu bir ilaç olarak karşımıza çıkar. Locoderm ürünün krem olanı karma ve yağlı ciltler için uygun olurken, merhem formunda hazırlananları ise kuru cilde sahip olanlar için uygundur.

Locoderm krem fiyatı
Locoderm krem fiyatı

Locoderm cilt hastalıkları tanı ve tedavi edilebilmesi için kullanılan bir ürün olurken 15 ve 30 gr şeklinde iki farklı çeşide sahiptir. Locoderm reçeteli bir ilaç türü olduğundan dolayı kullanacak olan kişilerinde doktorunuzun veya eczacınızın önereceği şekilde kullanımlarını yapmaları gerekir.

Locoderm sarı, yeşil ve beyaz renkli kutularda özel olarak hazırlanarak kullanıcıya sunulmuştur. Kortizonlu içeriğe sahip olan Locoderm kremin, deri pullanma ve kaşıntılara iyi gelecek bir olumlu etkisi vardır.

Locoderm Kremin Faydaları Nelerdir?

Cilt hastalıkları ne yazık ki bazı kişilerde görülebilen vakalardan biri oluyor. Özellikle cildinizde kaşınma ve pullanma varsa o zaman ne kullanacağınız konusunda da endişe duymaya başlarsınız. Cilt tedavi için hasta tarafından kullanılan Locoderm kremin faydalarını şu şekilde ele alabiliriz;

 • Cilt rahatsızlıklarını tedavi edebilmek amacıyla kullanılan bir üründür.
 • Cildinizdeki kaşıntıyı giderir.
 • Pullanma sorunlarını ortadan kaldırır.
 • Cildinizde şişkinlik varsa inmesine yardımcı olur.
 • Şiddetli kepek tedavisinde de kullanılan bir ürün olmayı başarır.

Locoderm krem kullanacak olanların doktorunuzun ve eczacınızın yerini alacak bilgilere yer veren sayfamızdan destekleyici bilgilere ulaşabilir. Fakat daha temkinli bir kullanım yapılabilmesi içinde mutlaka Locoderm kremi kullanacak olanlarında doktorun tavsiyesine uygun şekilde hareket etmeleri önemlidir. Bu sebepten dolayıdır ki Locoderm kullanmadan önce lütfen doktorunuza sormalı ve daha sonrasında doktor onayı olursa kullanmalısınız.

Locoderm Krem Nasıl Kullanılır?

Locoderm kremin kullanım şekli de oldukça önemlidir. Locoderm 0.1 30 gr kremi sizlerde kullanım talimatını dikkate alarak kullanmaya özen göstermelisiniz.  Locoderm kremin kullanım şeklinin şu şekilde olduğunu belirtebiliriz;

 • Cildinizde sorunlu olan bölgeye ince tabaka halinde hafif ovarak sürmelisiniz.
 • Locoderm kremin kullanımı günde 1-3 şeklinde olmalıdır. 3 den fazla kullanılmamasına dikkat edilmelidir.
 • Locoderm kremin kullanım miktarı ise 1 hafta da 1 adet 30 gr olarak hazırlanmış olanını kullanmalısınız.
 • Locoderm kremin çok uzun şekilde kullanılmasından kaçınmanız gerekir.

Locoderm ile ilgili olarak sitede verilen bilgilerinin kullanılmasının ve aynı zamanda kullanma talimatına göre hareket edilmesinin önemi büyüktür. Özellikle Locoderm kremine dair önemli uyarı yapmamız gerekirse alerjisi olanların, bebeklerde kullanılmamasının gerektiğini belirtmeliyiz. Locoderm kullanımı çocuklarda ise kısa ve ayrıca sınırlı alanlarda yapılmalıdır.

Locoderm Kremin İçeriğinde Neler Var?

Locoderm kremin etkin maddesi ne olduğu da kullanacak olanlar açısından önem arz eder. Locoderm kremin içeriğinde hidrokortizon butirat yer alır. Kremin içeriğinde yardımcı madde olarak neler kullanıldığına bakıldığında ise sodyum sitrat, hafif sıvı parafin, cetostearil alkol, macrogol cetostearil eter, parahidroksibenzoat, propil parahidroksibenzoat yer alır.

Locoderm krem fiyat ne kadar olduğu da ayrı parantez açmamız gereken konulardan biri olacaktır.

Locoderm krem fiyat ve özellikleri
Locoderm krem fiyat ve özellikleri

Locoderm Krem Fiyatı Ne Kadar 2022?

Hasta ve doktorun bilgisi dahilinde kullanılacak Locoderm krem fiyatının 2022 yılı içerisinde ne kadar olduğuna bir göz atalım. Locoderm krem fiyat 18.62 TL olurken, merhem halinde satışa sunulanları da 25,53 TL olarak emin edilecektir.

 • 30 gr Locoderm krem fiyatı: 62 TL
 • 30 gr Locoderm merhem fiyatı: 53 TL

Locoderm ürüne dair tüm kullanım sorumlulukları size aittir. Yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek sorunlardan sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Locoderm ürüne dair ilaç fiyatları sayfamızda yer verdik. Locoderm ürününü kullanmadan önce mutlaka doktorunuza sormalısınız.

Locoderm krem fiyat ve diğer kullanacakları yakından ilgilendirecek tüm bilgileri aktardık. Hepkredi sayesinde artık Locoderm krem hakkında daha fazla bilgiye sahip oldunuz. Locoderm kremle ilgili takıldığınız konu olursa yazabilirsiniz.

Locoderm Merhem Nasıl Kullanılır?

Locoderm merhemi cildinizdeki sorunlu bölgeye sürmelisiniz. Kremi cildinize ince bir tabaka halinde sürün.

Locoderm Nedir, Ne İşe Yarar?

Locoderm, ciltteki kaşıntı, pullanma gibi problemlerin iyileştirilmesi amacıyla kullanılan bir üründür. Deri hastalıklarını tedavi etmek amacıyla kullanılan reçeteli bir üründür.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu