BankalarZiraat Bankası

Ziraat Bankası İnternet Şubesi Şifre Alma

Ziraat internet şubesini kullanıma aktif etmek için Ziraat Bankası internet şubesi şifre alma nasıl olur? Sorunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz. Ziraat Bankası internet bankacılığı şifresini sizler de rahatlıkla alabilirsiniz.

Ziraat Bankası internet şubesi şifresi alarak bankacılık işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Öte yandan internet şubesi müşterilerine özel olarak uyguladıkları faiz miktarları mevut.

Kampanyaların yanında, şubelere göre avantajlı maliyetlerle işlemlerinizi yapabilirsiniz. İnternet şubesinde EFT-havale gönderme, hesap açma-kapama, kredi kartı ve kredi başvurusu yapma işlemlerini yapabilirsiniz.

Aynı zamanda vadeli mevduat hesabı açma, döviz al-sat, ekstre kontrol etme gibi işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz. İnternet şubesine girerek bütün bu işlemleri çok çabuk bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu sayfamızdan Ziraat Bankası kartının internet şubesine nasıl açıldığını öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet Şubesi Şifre Alma

Ziraat Bankası internet şubesine girerek istediğiniz tüm işlemleri yapabilmek için öncelikle şifre almanız şarttır. Böylece Ziraat Bankası internet şifresi ile güvenli bir şekilde hesabınızı kontrol edebilirsiniz.

Bunun yanında internet bankacılığı üzerinden anlık olarak yatırımlar da gerçekleştirebilirsiniz. İnternet şubesi şifre oluşturmak istiyorsanız izlemeniz gereken tek yol var. Bankanın internet adresine girerek online bir şekilde şifre oluşturma talebinde bulunuyorsunuz.

Karşınıza çıkacak olan sayfada ise TC kimlik numaranızı girdikten sonra cep telefon numaranızı başına sıfır koymadan yazmalısınız. Son işlemde ise ekrandaki güvenlik kodunu gerekli yere girdikten sonra giriş kısmına basın. Başvuru sırasında Ziraat Bankkart veya kredi kartınızı kullanmanız mümkündür.

Ziraat Bankası internet şubesi şifre alma
Ziraat Bankası internet şubesi şifre alma

Ziraat Bankası internet şifre alma adımını tamamlamanızın ardından sistemde kayıtlı telefonunuza bir onay mesajı gelecektir. Mesajla gelen şifreyle beraber istenilen bilgileri de verdikten sonra Ziraat Bankası internet şifre oluşturma adımlarını tamamlayabilirsiniz.

Eğer internet şubesi şifresi sizlere ulaşmazsa, müşteri hizmetlerini arayarak şifre oluşturmak için talepte bulunabilirsiniz.

ziraat bankası internet şubesi şifre alma
ziraat bankası internet şubesi şifre alma

Ziraat Bankası İnternet Şifremi Unuttum, Ne Yapacağım?

Daha önceki zamanlarda kullanmış olduğunuz internet şifrenizi unuttuysanız bu aşamaları takip ederek yeniden şifre alabilirsiniz. Bankanın kurumsal müşterisiyseniz 444 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak yeni şifre isteyebilirsiniz.

Ziraat Bankası internet şubesi yeni şifre oluşturma sırasında siteye giriş yapıp şifremi unuttum kısmına basmalısınız. Karşınıza gelen sayfada yine sizden istedikleri bilgileri eksiksiz bir şekilde girdikten sonra giriş kısmına basınız.

Vermiş olduğunuz bilgilerin doğrulanması için bankada kayıtlı bulunan cep telefonu numaranıza bir onay mesajı gönderilecektir. Gelen şifreyi de internet adresindeki alakalı kısma girdikten sonra yeni şifrenizi alabilirsiniz. Eğer cep telefonu numaranız bankada kayıtlı olanla eşleşmiyorsa telefon numaranızı güncellemek adına müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Ziraat Bankası maaş sorgulama işleminin nasıl yapıldığını biliyor musunuz?

Ziraat Bankası internet şubesi şifre alma ya da yeni şifre talep etmek isteyenler tüm bunların yanı sıra en yakın Ziraat Bankası şubelerini ziyaret ederek de şifre alabilirler.

Şubelerden yapmış olduğunuz şifre isteğinize verilen bilgiler ile internet bankacılığına girebilir ve şifrenizi giriş yapmanızın ardından değiştirebilirsiniz. Şubeden yapmış olduğunuz başvuruda aynı zamanda en az bir adet vadesiz TL hesabınızın olması şarttır.

Sizler de yazımızda belirttiğimiz bilgiler doğrultusunda internet şubesi parolanızı alarak, mobil ve internet şubeciliğini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu