Bankalar

32 Günlük En Yüksek Faiz Veren Banka Listesi

32 günlük en yüksek faiz veren banka seçenekleri ile yatırımlarınız artık daha yüksek kazançlara ulaşıyor. Özel bankalar ve devlet bankalarının en çok tercih edilen hizmetlerinden olan vadeli mevduat hesaplarını hemen deneyebilirsiniz.

Risksiz bir birikim aracı olarak dikkat çeken mevduat hesabı ile elinizdeki birikiminiz kısa süre içerisinde kazanca dönüşüyor. Peki, 32 günlük bir yatırım ile ne kadar faiz kazanılır?

32 Günlük En Yüksek Faiz Veren Banka Hangisidir?

32 gün en yüksek faiz veren banka hangisi diye merak edenler için tüm bankaları inceleyerek, güncel oranlar ile kazancınızı sunuyoruz.

ING Bank 32 Gün Faiz Oranı ve Hesaplama Tablosu

ING Bank, E-Turuncu Hesap ile 32 günlük yatırımlarınızda yüksek faiz imkanı sunuyor. Aşağıdaki tabloyu inceleyerek ING Bank 32 günlük faiz oranı ve diğer detaylara sahip olabilirsiniz.

Anapara:50.000 TLFaiz Oranı:%18,50Brüt Kazanç:810,96 TL
Vade Gün:32Vergi Kesinti:40,55 TLNet Kazanç:770,41 TL

32 günlük en yüksek faiz veren bankaları incelerken 50.000 TL yatırım üzerinden yola çıkıyoruz. Bu şekilde 32 gün paranızı vadeli hesapta tutarak ne kadar kazanacağınızı ve faiz oranına göre elinizdeki miktar için kazancınızı hesaplayabilirsiniz.

ING Bank E-Turuncu hesap açtığınızda 1.000 TL ve 1.500.000 TL arasındaki vadeli hesap yatırımlarınıza 32 gün boyunca sabit olarak 18,50 faiz oranı veriliyor. ING Bank vadeli hesapta 32 gün boyunca para çekmeniz durumunda vade bozulmaz. Acil nakit ihtiyacınızda oldukça avantajlı bir özelliktir. Tabloda yer alan vergi miktarı ise 50.000 TL üzerinden yapılan hesaplamaya göre olup yatırım miktarına göre değişiklik gösteriyor.

ING Bank E-Turuncu Hesap Nedir, Özellikleri Nelerdir?

 • ING Bank E-Turuncu hesap; yatırımlarınızı belirli süre boyunca değişen faiz oranları ile kazanca dönüştüren vadeli mevduat hesabıdır. Sabit faiz oranları ile birlikte her zaman çok kazandıracak ekstra seçenekler sunarak dikkat çekiyor. İlk kez ING Bank müşterisi olacak müşteriler sürpriz hoş geldin faizinden de yararlanıyor.
 • ING Bank E-Turuncu hesaba yatırımlarınızı TL, Dolar, Euro, Gram Altın ve Sterlin olarak gerçekleştirebilirsiniz.
 • ING Bank E-Turuncu hesapta faiz bozulmadan acil durumlarda dilediğiniz gibi nakit para çekimi gerçekleştirebilir, para transferi yapabilirsiniz.
 • ING Bank E-Turuncu hesap kullanmanız durumunda Havale ve EFT’lerde komisyon kesintisi ödemezsiniz. Aynı şekilde tüm faturalarınızı da komisyonsuz ödeyebilirsiniz.
 • ING Bank E-Turuncu hesaba sadece mobil bankacılık veya internet bankacılığı üzerinden başvuru gerçekleşiyor.
 • ING Bank E-Turuncu hesapta bulunan tüm yatırımlarınız için ING Bank ATM’lerinden çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
32 günlük en yüksek faiz veren banka
32 günlük en yüksek faiz veren banka

İlginizi çekebilir: Halkbank mevduat faiz oranları ne kadar?

Anadolubank 32 Gün Faiz Oranı ve Hesaplama Tablosu

Türkiye’de bireysel ve kurumsal olarak hizmet gösteren bankalar arasında yer alan Anadolubank “Renkli Hesap” ürünü ile mevduat hesaplarında yüksek faiz imkanı sunuyor. Mevduat hesabı açarak nakit paranızı değerlendirebilirsiniz. Anadolubank 32 günlük faiz oranı ve diğer detaylar ise tablomuzda yer alıyor.

Anapara:50.000 TLFaiz Oranı:%19,50Brüt Kazanç:843,84 TL
Vade Gün:32Vergi Kesinti:42,19 TLNet Kazanç:801,64 TL

Anadolu Bank 32 günlük mevduat faizi için minimum 1.000 TL yatırım kabul eder iken maksimum ise 500.000 TL yatırabilirsiniz. Yatıracağınız miktarı 32 gün öncesinde çekmek isterseniz vade bozulacak ve faiz oranından yararlanamayacaksınız.

Anadolubank Renkli Hesap Nedir, Özellikleri Nelerdir?

 • Anadolubank Renkli Hesap sadece gerçek kişiler için oluşturulmuştur ve tüzel kişiler yararlanamamaktadır.
 • Anadolubank Renkli Hesap ile TL, Dolar ve Euro cinsinden yatırım gerçekleştirebilirsiniz.
 • Anadolubank Renkli Hesap ile faiz kazanabilmek adına minimum yatırım tutarını tamamlamanız gerekiyor. 17:00’a kadar gerçekleştirilen yatırımlar faiz oranına dahil ediliyor.
 • Anadolubank Renkli Hesap sadece dijitale özel olarak sunulan bir mevduat hesabıdır. Hesap açtırmak için mobil bankacılığı veya internet bankacılığını kullanmanız gerekiyor.
 • Anadolubank Renkli Hesap ile yapacağınız yatırımlarınız 32 gün sonunda çekim gerçekleştirmemeniz durumunda 90 güne kadar faiz kazanmaya devam eder.

Alternatif Bank 32 Gün Faiz Oranı ve Hesaplama Tablosu

Alternatif Bank tarafından açılan VOV + Hesap mevduat hesabı ile 32 günlük yatırımlarınıza yüksek faiz oranı alabilirsiniz. Tek bir VOV + Hesap açmanıza izin veren Alternatif Bank yatırımlarınızı sadece TL cinsinden kabul ediyor.

Anapara:50.000 TLFaiz Oranı:%20Brüt Kazanç:876,71 TL
Vade Gün:32Vergi Kesinti:43,84 TLNet Kazanç:832,88 TL

Ayrıca, günlük faiz veren bankalar adlı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Alternatif Bank VOV + Hesap açtığınızda minimum 4.000 TL yatırım gerçekleştirmeniz gerekiyor. Yatırım üst limiti ise 1.000.000 TL olarak belirlenmiş durumda. Paranızı ise sadece 32 günlük vade dolduğu zaman çekebilirsiniz.

Alternatif Bank VOV + Hesap Nedir, Özellikleri Nelerdir?

 • Alternatif Bank VOV + Hesap sadece dijitale özel olarak sunulan bir üründür.
 • Alternatif Bank VOV + Hesap ile yatırımlarınız faiz kazanır iken aynı zamanda Alternatif Bank’ın diğer ürünlerini kullanarak ek faiz kazanabilirsiniz.
 • Alternatif Bank VOV + Hesap ile dilediğiniz zaman mevduat hesabından faiz oranı bozulmadan para çekim işlemi ve para transferi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Alternatif Bank VOV + Hesap kullanan müşteriler 90 gün boyunca tüm hesapları dahil olarak yapacağınız Havale-EFT ve fatura ödemelerinde komisyon ödemez.
 • Alternatif Bank VOV + Hesap sadece TL olarak açılıyor.

Fibabanka 32 Gün Faiz Oranı ve Hesaplama Tablosu

Türkiye’nin en genç bankaları arasında yer alan Fibabanka 2010 yılında hizmete başladı. Bankanın en popüler hizmetleri arasında ise vadeli mevduat hesabı olan Kiraz Hesap yer alıyor. Sizde TL, Dolar ve Euro cinsinden yatırımlarınızı faize yatırmak istiyorsanız oranları hemen inceleyebilirsiniz.

Anapara:50.000 TLFaiz Oranı:%19,50Brüt Kazanç:854,79 TL
Vade Gün:32Vergi Kesinti:42,74 TLNet Kazanç:812,05 TL

 

32 günlük en yüksek faiz veren banka
32 günlük en yüksek faiz veren banka

Fibabanka Kiraz Hesap ile faizden yararlanmak istiyorsanız minimum yatırabileceğiniz tutar 1.000 TL, maksimum tutar ise 1.000.000 TL’dir. Faiz oranının sadece mobil ve internet bankacılığına özel olarak çıkarıldığını da belirtelim.

Odeabank 32 Gün Faiz Oranı ve Hesaplama Tablosu

2012 yılında hizmete başlayan ve yenilikçi tarzı ile dikkat çeken Odeabank Oksijen Dinamik Hesap ile mevduat hesabınızdaki paranın faiz kazanmasını sağlıyor. Tamamen ücretsiz olarak açabileceğiniz ve hesap işletim ücreti ödemeyeceğiniz Oksijen Dinamik Hesap ile hemen faiz kazanmaya başlayabilirsiniz.

Anapara:50.000 TLFaiz Oranı:%19,50Brüt Kazanç:843,84 TL
Vade Gün:32Vergi Kesinti:42,19 TLNet Kazanç:801,64 TL

Odeabank Oksijen Dinamik Hesap ile faiz kazanmak için minimum 2.000 TL yatırmanız gerekiyor. %19,25 faiz oranından yararlanabileceğiniz maksimum yatırım tutarı ise 1.000.000 TL’dir. Faiz oranından yararlanabilmek için yatıracağınız tutarın 32 gün boyunca hesapta kalması gerekiyor.

Odeabank Oksijen Dinamik Hesap Nedir, Özellikleri Nelerdir?

 • Odeabank Oksijen Dinamik Hesap sadece ilk kez Odebank müşterisi olacak müşteriler için geçerli faiz oranlarını sunuyor.
 • Odeabank Oksijen Dinamik Hesap TL, Dolar ve Euro cinsinden açılabilmektedir.
 • Odeabank Oksijen Dinamik Hesap ile faiz etkilenmeden istediğiniz zaman ATM üzerinden nakit çekim yapabilir, para transferi yapabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Halkbank mevduat faizi hesaplama nasıl yapılır?

Burgan Bank 32 Gün Faiz Oranı ve Hesaplama Tablosu

1989 yılında kurulan Burgan Bank Dijital Mevduat hesabı ile 32 gün boyunca yüksek faiz oranlarından yararlanmanızı sağlıyor. Özellikle mobil ve internet bankacılığı ile yapılan işlemlerde yüksek hoş geldin faizi de yer alıyor.

Anapara:50.000 TLFaiz Oranı:%19Brüt Kazanç:832,88 TL
Vade Gün:32Vergi Kesinti:41,64 TLNet Kazanç:791,23 TL

Burgan Bank Dijital Mevduat hesabının avantajlarından yararlanabilmek için minimum 500 TL yatırım yapmanız isteniyor. Maksimum yatırabileceğiniz nakit tutarı ise 250.000 TL’dir. Aynı zamanda Burgan Bank hesap işlem ücreti ve para transfer hizmetlerinden de kesinti yapmıyor.

Burgan Bank Dijital Mevduat Nedir, Özellikleri Nelerdir?

 • Burgan Bank Dijital Mevduat sadece internet üzerinden başvuru gerçekleştirilerek açılabiliyor.
 • Burgan Bank Dijital Mevduat sabit faiz oranı sadece ilk kez Burgan Bank ile çalışacak müşterilere sunuluyor.
 • Burgan Bank Dijital Mevduat kullanarak havale, EFT ve fatura ödemelerindeki kesintilerden muaf olursunuz.

EnPara.com 32 Gün Faiz Oranı ve Hesaplama Tablosu

Şubesiz bankacılık olarak Türkiye’nin en büyük bankası olan EnPara Vadeli Hesap kullanarak yüksek faiz imkanı sunuyor. Minimum hesap açılış tutarının 10 TL olması ve dilediğiniz zaman masrafsız paranızı çekebilmeniz hesabın en temel özellikleri arasında yer alıyor.

Anapara:50.000 TLFaiz Oranı:%15,50Brüt Kazanç:679,45 TL
Vade Gün:32Vergi Kesinti:33,97 TLNet Kazanç:645,48 TL

EnPara 32 gün vadeli faiz oranı yatıracağınız miktara göre değişiklik gösteriyor. 1 TL ile 50.000 TL arasında yatırımınız %15,50, 50.001 TL ile 150.000 TL arasında %17, 150.001 TL ile 500.000 TL arasında %17,75, 500.000 TL ile 2.500.000 TL arasında %18,50 faiz oranı uygulanıyor.

İlginizi çekebilir: enpara günlük faiz ne kadar

EnPara Vadeli Hesap Nedir, Özellikleri Nelerdir?

 • EnPara Vadeli Hesap internet üzerinden başvurularak açılmaktadır.
 • EnPara Vadeli Hesap TL, Dolar ve Euro cinsi olarak açılmaktadır.
 • EnPara Vadeli Hesap tanışma, hoş geldin vb. kampanyalar ile değil sabit olarak sunmakta olduğu faiz oranları ile dikkat çekiyor.
 • EnPara Vadeli Hesap olsun ya da olmasın Havale, EFT ve fatura ödemelerinde komisyon almıyor.

Garanti BBVA 32 Gün Faiz Oranı ve Hesaplama Tablosu

1946 yılında Türkiye’de hizmete başlayan Garanti BBVA şube sayısı olarak da Türkiye’nin en büyük 2. Özel bankası olarak dikkat çekiyor. Garanti BBVA E-Vadeli Hesap ile yüksek faiz imkanı sunan bankalar arasında dikkat çekiyor.

Anapara:50.000 TLFaiz Oranı:%13,50Brüt Kazanç:591,78 TL
Vade Gün:32Vergi Kesinti:29,59 TLNet Kazanç:562,19 TL

Garanti BBVA E-Vadeli Hesap ile yatırım gerçekleştirdiğinizde acil nakit ihtiyacınızda paranızı dilediğiniz gibi faizi bozulmadan çekebiliyorsunuz. Brüt faiz oranı olarak hesaplanır iken aynı zamanda yatıracağınız tutara göre faiz oranı değişiklik gösteriyor.

10.000 TL ile 24.999 TL yatırıma %9, 25.000 TL ile 99.999 TL yatırıma %13,50, 100.000 TL ile 199.999 TL yatırıma %15, 200.000 TL ile 999.999 TL yatırıma %17, 1.000.000 TL ile 5.000.000 TL yatırıma %17,50 faiz oranı uygulanmaktadır.

Garanti BBVA E-Vadeli Hesap Nedir, Özellikleri Nelerdir?

 • Garanti BBVA E-Vadeli Hesap TL, USD, EUR, JPY, CHF, GBP, SEK, SAR, RUB, NOK, DKK, CAD, AUD cinsinden açılabilmektedir.
 • Garanti BBVA E-Vadeli Hesap ile belirtilen tüm faiz oranları brüttür.
 • Garanti BBVA E-Vadeli Hesap’ta açacağınız döviz cinsine göre farklı minimum yatırma miktarları ve faiz oranları bulunuyor.
 • Garanti BBVA E-Vadeli Hesap ile vade gün sayısından önde para çekmeniz durumunda faiz bozuluyor.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu