İş İlanları

EnerjiSA İş İlanları

Bu yazımızda EnerjiSA personel alımı hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler için EnerjiSA iş ilanları hakkında bilgi vereceğiz. Yazımızın devamını okuyarak EnerjiSA güncel 2023 iş ilanları, başvuru şartları, boş pozisyonlar ve daha birçok konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Enerjisa İş İlanları 2023 Sayaç Okuma İşi

Enerjisa elektrik ve doğalgaz dağıtımı konusunda büyük hizmetler veren ve bu hizmetlerine büyük yatırımlarla devam eden bir şirkettir. Enerji üretim ve dağıtımda önemli bir yere sahip olan bu şirket daha birçok alanda faaliyet göstererek ülkemizin değerli şirketlerinden biri haline gelmiştir.

enerjisa iş ilanları ve sayaç okuma işi
Enerjisa iş ilanları ve sayaç okuma işi

Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biri olması nedeniyle birçok kişi EnerjiSA iş başvurusu yapmak istiyor ve iş ilanlarını düzenli olarak kontrol ediyor. Bu şirkete ait açık pozisyonlar ve güncel iş ilanları hakkında bilgi vermeden önce gelin şirketi yakından tanıyalım.

EnerjiSA enerji üretim ve dağıtım konusunda çığır açan şirketlerden biridir. Birçok bölgede milyonlarca kişiye kesintisiz ve müşteri odaklı hizmet veren bu firma aynı zamanda binlerce kişiye iş imkânı sunmaktadır. Enerjinin yanı sıra diğer birçok alanlarda hizmet gösteren bu şirketin güncel olarak yaklaşık 11 bin çalışanı vardır.

Düzenli olarak personel alımı ve işçi alımı yapan bu firma her yıl yüzlerce kişiye kapılarını açmaya devam ediyor. Üstelik bu şirket diğer birçok şirketin aksine engelli personel kadrosu açıyor ve tüm işçilerine özel imkanlar sunuyor. Siz de EnerjiSA Enerji AŞ bünyesinde yer almak istiyorsanız ve belirtilen koşulları karşılıyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz.

enerjisa iş ilanları
enerjisa iş ilanları

Güncel EnerjiSA İş İlanları ve Aranan Nitelikler

Enerjisa iş ilanları, çalışacak kişilerdeki aranan kriterler, başvuru için son tarih ve pozisyon gibi bilgiler aşağıdaki tabloda verilmiştir.

Pozisyon AdıAranan NiteliklerGörevleriKonumÇalışma Şekli
Teknik MüdürSaygın bir üniversitenin elektrik ve enerji ile ilgili lisans bölümlerinden mezun olmak, ilgili bölümler ilgili bir çalışma alanında en az 8 yıllık tecrübe sahibi olmak (elektrikli araçlar hakkında tecrübeli olması avantaj sağlayacaktır), disiplinli ve motive edici bir çalışma şekli olmak, yeterli düzeyde yabancı dil bilgisine sahip olmak, yönetim alanında en az 2 yıllık tecrübe sahibi olmak, seyahat kısıtlaması olmamak, ülkemizde ve diğer ülkelerde araç kullanabilen, ekibini motive edebilen, iletişim yeteneği yüksek olan, bilgisayar kullanımını iyi bilen ve erkek ise askerlikle ilişiğini tamamen koparmış olmak aranan niteliklerdendir.İşyeri verimliliğini arttırmak, saha alanındaki ekibe teknik konular hakkında yardımcı olabilecek araştırmalar yapmak, elektrikli araçların şarjlarının kurulması ile ilgili teknik ekibi koordine edebilmek, çalışma alanındaki ekipleri organize etmek, periyodik bakım sürecinde ekipleri koordine etmek, her türlü alanda rapor çıkarmak, ulusal ve uluslararası toplantılarda üye olarak görev almak bu pozisyonun görevleri arasındadır.İstanbulTam Zamanlı
BT Güvenlik Operasyonu Takım YöneticisiÜniversitelerin bilgisayar mühendisliğinden mezun olmuş olmak, en az 8 yıllık bu alanda ve en az 4 yıllık takım yöneticiliğinde tecrübeli olmak, iletişim yönü kuvvetli olmak, etkili sunum yapabilmek, güvenlik çözüm konularında tecrübeli olmak ve erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak bu pozisyonda çalışacak kişilerde aranan niteliklerdir.Güvenlik sistemleri ile ilgili çalışma yürütmek, güvenlik altyapısını güçlendirmek, güvenlik ekibini yönetmek ve koordine etmek, güvenlik alanında bütçe planı hazırlamak, güvenlik alanlarında uzun vadeli yatırımlar yapmak ve olası güvenlik açıklarının tespit edilmesi bu pozisyonun görevleri arasındadır.İstanbulTam Zamanlı
SAP ERP Uygulamaları Süreç YöneticisiÜniversitelerin lisans bölümlerinden olan matematik ya da mühendislik bölümlerinden mezun olmak, SAP ve ERP uygulamalarında en az 6 yıllık tecrübe sahibi olmak, agile metodolojisi çalışma sistemini bilen, iş alanlarındaki gereksinimleri belirleyebilen ve planlama yapabilen, ekip çalışmasına uygun ve sorumluluk sahibi olmak bu pozisyonda çalışacak kişilerde aranan niteliklerdir.SAP uygulamaları ve diğer alanlarda ihtiyaçları belirleme ve koordinasyonu sağlama, verimliliği arttıracak yeni teknolojik gelişmeleri takip etme, proje geliştirme ve hayata geçirme konusunda çalışmalar yapma, dijital dönüşüm projelerinde ekip kurma, süreç yönetimi yapma ve danışmanlık hizmet veren şirketler ile iletişim halinde olmak bu pozisyonun görevleri arasındadır.İstanbulTam Zamanlı
Yetenek Yönetimi Takım Lideriİlgili lisans bölümlerinden birinden mezun olmak, ilgili alanda en az 7 yıllık tecrübeye sahip olmak, iyi derecede İngilizce konuşabilmek, liderlik yönü güçlü olmak, analitik düşünme becerisine sahip olmak, baskı altında çalışabilecek, sunum hazırlama becerisi yüksek olan, tercihen akademisi olmak, işe alım sürecimizde analiz yapabilmek, Microsoft programlarını iyi bir şekilde kullanabilmek, diğer insanlar ile iletişim becerisi yüksek olmak ve erkek adaylar için askerlik ile ilişiğini kesmiş olmak bu pozisyonda çalışacak kişilerde aranan niteliklerdir.Liderlik geliştirme uygulamalarını başlatmak, ihtiyaç analizi yapmak, oryantasyon ve eğitim sürecini koordine etmek, ilgili alanlarda meydana gelen sorunlara yönelik çözüm geliştirmek, rapor hazırlamak ve eğitim programları yürütmek bu pozisyonun görevleri arasındadır.İstanbulTam Zamanlı

 

Güncel Enerjisa iş ilanları bu şekildedir. Eğer bu iş ilanları sizin için de uygunsa ve bu aranan nitelikler sizde varsa Enerjisa insan kaynakları aracılığı ile kolay bir şekilde iş başvuru formu temin edebilir ve bu firmaya başvuru yapabilirsiniz.

Enerjisa kariyer web sitesinde yer alan Enerjisa iş başvurusu formu doldur seçeneği ile kolay bir şekilde başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu