Teknoloji

VK Hesap Silme Nasıl Yapılır? (Üyelik İptali)

VK hesap silme işlemini yapmak için hangi adımları uygulayacağınızı bilmiyorsanız bu içeriğimizi sonuna kadar okumanızı öneriyoruz. İçeriğimizin devamında VK platformu hakkında ve hesap silme işlemi hakkında önemli bilgilere yer verdik.

VK Nedir? Nasıl Bir Platform

VK platformu bir tür sosyal medya sitesidir. İnternet aleminde yer alan en ünlü sosyal medya platformlarından biri olan VK sayesinde insanlar birbirleri ile etkileşime geçebiliyor.

VK hesabı nasıl silinir
VK hesabı nasıl silinir

Facebook ya da Twitter gibi dünya çapında kitlesi olmasa da Rusya’da en çok kullanılan sosyal ağlardan biri. Öyle ki VK hesaplarını incelediğimizde çoğunluğun Rus olduğunu görüyoruz.

VK sosyal medya platformu, kullanıcıların birbirleri ile iletişime geçebildiği ve aynı zamanda paylaşımlar yapabildiği bir platformdur. Bu sosyal medya platformu her ne kadar kullanışlı bir yapıya sahip olsa da bazı kullanıcılar hesabını silmek isteyebiliyor.

Eğer siz de Vkontakte hesabınızda işlem yapmayacaksanız ve profilinizi silmek istiyorsanız bir sonraki başlıkta anlatacaklarımız işinize yarayabilir.

VK Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

VK hesabınızı kalıcı olarak silmek istiyorsanız şu adımları uygulayabilirsiniz;

  • İlk önce VK hesabını silmek istediğiniz hesabın kullanıcı adı ve şifresini girerek hesabınıza giriş yapın.
  • Daha sonra sayfanın sağ üst kısmında yer alan avatar simgesine tıklayın.
  • Bu alana tıkladıktan sonra ayarlarım şeklinde bir seçenek göreceksiniz. Buraya tıklayın.
  • Ayarlarım bölümüne geldikten sonra sayfanın alt kısmına ilerleyin ve sayfanızı buradan silebilirsiniz seçeneğini seçin.
  • Bu alanda varsa hesap silme nedeninizi iletebilirsiniz.
  • Son aşamada profil sil seçeneğini seçin ve hesabınızı silin.

VK hesabını silmek için bu adımları uygulamanız yeterli. Ancak sizlere hesabınızı kalıcı olarak silmeden önce varsa önemli verilerinizi bir alana depolamanızı öneriyoruz. Özellikle resim ve mesaj gibi önemli bilgilerin mutlaka bir alana depolanması ilerde yaşanabilecek sorunlar açısından büyük bir öneme sahiptir.

VK hesap silme işleminin ardından hesabınıza ait veriler 6 ay içerisinde tamamen silinecektir. Bu süre içerisinde eğer tekrardan VK kullanmak isterseniz geri dönüş yapabilirsiniz.

VK hesabı kaç günde silinir?

VK hesabı silindikten sonra 6 ay içerisinde bütün veriler silinir.

VK’ya nasıl üye olabilirim?

VK resmî internet sitesine girdikten sonra üyelik oluşturabilirsiniz.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu