A101 Yoğurt Fiyatları 2021, Birşah Yoğurt Ne Kadar?

A101 yoğurt fiyatları araştırması yapıyor ve güncel A101 yoğurt fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız doğru yerde olduğunuza emin olabilirsiniz. Sitemizde güncel A101 market ürünlerinin fiyatları ve indirimli A101 ürünleri hakkında genel bilgiler verdiğimizi biliyorsunuzdur. Bu yazımızda yine sizlere evlerimizin vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan A101 yoğurt ve meyveli yoğurt A101 hakkında bilgilere yer vermeye çalışacağız.

A101 Yoğurt Fiyatları 2021 Yılında Ne Kadar?

Süt ve süt ürünleri insan yaşamı için büyük bir öneme sahip. Uzun yıllardan bu yana insan hayatında yer alan bu gıdalar hem lezzetiyle hem de faydalı ve zengin içeriğiyle pek çok kişinin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Esas olarak sütten üretilen ve farklı şekillerde tüketilebilen bu besinler sofraların vazgeçilmezi haline gelmiştir.

A101 yoğurt fiyatları
A101 yoğurt fiyatları

Süt ve süt ürünleri farklı formlarda ve farklı lezzetlerde olduğu için her insan farklı şekillerde tüketmeyi tercih ediyor. Herkesin damak zevki farklı olduğu için bir kişinin sevdiği süt ürünü ile başka bir kişinin sevdiği süt ürünü farklılık gösterebiliyor. Ancak öyle bir süt ürünü vardır ki herkes tarafından sevilerek tüketilmekte. Bu süt ürünü de yoğurttur. Yoğurt 7’den 70’e neredeyse her insan tarafından sevilen bir süt ürünüdür. Sütün mayalanması ile elde edilen bu süt ürünleri hem lezzetiyle hem zengin besin değerleriyle hem de probiyotik özelliği ile pek çok kişi tarafından sevilerek tüketiliyor.

Yoğurt her ne kadar sağlıklı ve lezzetli bir süt ürünü olsa köy yaşamının yerini şehir yaşamına bırakması nedeniyle zor elde edilebilen bir gıda olmuştur. Öyle ki 1 kg yoğurt için bile süt bulmak kimin zaman zor olmakta. Ancak büyük marketlerin yakın zamanlarda hazır yoğurt satışına başlamasıyla birlikte bu problem ortadan kalkmıştır. Günümüzdeki birçok market süzme yoğurt ve yarım yağlı yoğurt gibi birçok yoğurt türünü dolaplarında müşterileri için bulundurmakta. Ancak birçok kişi bu ürünlerde hile vs. Olabileceğini düşündüğü için güvenli bir market arayışına girmiştir.

Yoğurt satın almak için güvenli bir marka ve market arıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük marketlerinden biri olan A101 yoğurt satışında en ön plana çıkan marketlerden biridir. Her zaman müşterileri için sağlıklı ve kaliteli gıda satmaya özen gösteren A101 müşterileri için en sağlıklı yoğurtların satışını yapmakta. Bu yazımızda A101 yoğurt fiyatları ve özellikleri hakkında bilgi vereceğiz.

A101 Markette Hangi Yoğurt Markaları Satılıyor?

A101 market başta gıda ürünleri olmak üzere pek çok ürününde marka çeşitliliğine önem veriyor. Aynı durum yoğurtlar için de geçerli. A101 marketlerde A101 Birşah yoğurt ve kebir yoğurt A101 markalarının yoğurtları satılmakta. Ülkenin en lezzetli ve en sağlıklı yoğurtlarını üreten bu markalar A101 market aracılığı ile bu ürünleri müşterilerine ulaştırıyor. Bu markaların tam yağlı, yarım yağlı ve meyveli yoğurt şeklinde farklı yoğurt çeşitleri vardır. Ayrıca kimi zaman A101 marketlere gelen aktüel ürünlerde farklı markaların yoğurtları ile de karşılaşmak mümkün. Aktüel ürünler arasında gelen yoğurtların fiyat bilgisine ulaşmak isterseniz A101 resmi web sitesinde ya da mağazalarında paylaşılan aktüel ürün kataloglarına göz atabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Bim yoğurt fiyatları

A101 Yoğurt Fiyatları 2021 Listesi

A101 marketlerde satılan yoğurtlar ile ilgili merak edilen sorulardan biri de bu yoğurtların fiyatlarıdır. Öyle ki pek çok kişi A101 yoğurt fiyatları 2021 ve A101 süzme yoğurt fiyatları şeklinde arama yapmakta. Öncelikle şunu söylemeliyiz ki A101 yoğurt satışı yapan marketler arasında en uygun fiyatlı marketlerden biridir. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan A101 en sağlıklı ve en lezzetli yoğurtları uygun fiyatlarla satışa sunarak müşterilerine ulaştırıyor. Güncel a101 yoğurt fiyat 2021 senesinde neredeyse hiç artış yaşamaması da bunun göstergesidir.A101 markette satılan yoğurtlar için kesin bir fiyat vermek mümkün değildir. Çünkü reyonlarda çok sayıda markanın çok sayıda yoğurt çeşidi bulunuyor. Ancak a101 marketten en çok tercih edilen yoğurtların fiyatları şu şekildedir;

A101 Yoğurt Fiyatları 2021
Ürün Birim Fiyat
A101 Birşah Yoğurt 2 Kg 9,75TL
A101 Birşah Yoğurt 3 Kg 13,95TL
A101 Birşah Yoğurt 500 gr 2,95TL

Birşah yoğurt fiyatı 2021 senesinde en uygun fiyatlı yoğurtlardan biridir. Birşah yoğurt 3 kg kovalarda 13,95 TL’den satışa sunuluyor. Birşah süzme yoğurt 2 kg kovalarda 9,75 TL’den satışa sunuluyor. 0.5 kg A101 Birşah yoğurt fiyat ise 2,95 TL’dir. Aynı zamanda kimi zaman meyveli yoğurt A101 marketlerde satışa sunulabiliyor. Bu yoğurtların fiyatları değişiklik gösterdiği için en kesin bilgiye ulaşmak için A101 resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Dileyen bu yoğurtları satın almak yerine A101 yoğurt mayası satın alarak ev ortamında kendi yoğurtlarını yapabiliyor.

A101 bütşah yoğurt ne kadar oldu
A101 bütşah yoğurt ne kadar oldu

A101 Markette Satılan Yoğurtların Besin Değerleri

Yoğurt zengin ve kaliteli besin değerleri ile insan sağlığı için büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle sağlığına dikkat eden pek çok kişi A101 markette satılan yoğurtların besin değerleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. A101 marketlerde satılan yoğurtların ortalama besin değerleri şu şekildedir;

 Birşah Az Yağlı Yoğurt Besin Değerleri

Enerji 172 kj-41 kcal

Yağ 0,60g

Doymuş Yağ 0,400g

Karbonhidratlar 6,00g·

Şeker 6,00g·

Protein 3,00g

Birşah Tam Yağlı Yoğurt Besin Değerleri

Enerji 310 kj-74 kcal

Yağ 3,80g

Doymuş Yağ 2,400g

Karbonhidratlar 7,00g

Şeker 2,80

Protein 3,00g

A101 Markette Satılan Yoğurtlar Güvenle Tüketilebilir Mi?

Çoğu müşteri A101 marketlerde satılan yoğurtların uygun fiyatlı etiketlerini gördükten sonra bu yoğurtların güvenle tüketilip tüketilemeyeceği konusunda endişe duyuyor. Öncelikle şunu söylemeliyiz ki bu tarz bir endişeye hiç gerek yok. Çünkü müşteri memnuniyetine önem veren A101 market en sağlıklı gıdaları en uygun fiyatlarla müşterilerine ulaştırmaya çalışıyor. Bu doğrultuda yoğurt gibi sağlık için önemli bir yere sahip olan gıdalar da uygun fiyatlarla müşterilere ulaştırılıyor. Ülkemizin çeşitli yerlerindeki çiftliklerden en hijyenik koşullarda temin edilen sütler pastörizasyon ve mayalama işlemlerinden sonra A101 marketlerdeki yerini alıyor. Yani kısaca bu yoğurtlar güven içinde tüketilebilir.

Hakkında Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz cglr351905@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bunu Da İncele

a101 telefon fiyatları, cep telefonu fiyatları

A101 Telefon Fiyatları 2021, Cep Telefonu Fiyatları Ne Kadar?

Telefon alacaksanız öncelikle A101 telefon fiyatları konumuza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. A101 cep telefonu fiyatları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.