Bim Ketçap Fiyatı 2021 Kaç TL Oldu? Bol Bol Ketçap

Patates kızartmasının teyzesinin kızı olan Bim ketçap fiyatı kaç TL oldu? 2021 senesindeki fiyat artışından ketçap fiyatları da nasibini aldı. Bim raflarında Bol Bol marka ketçap ürünleri satılıyor. Eğer daha önce denememişseniz mutlaka satın almanızı öneririz. Çünkü bilinen ketçap markalarından hiçbir eksiği yok. Hatta şunu söyleyebilirim ki; Heinz vb. markalar yabancı olmasaydı çoğu insan bayıla bayıla yemezdi. Yalnız bazıları da içeriğinde şeker, sirke ve birçok katkı maddesi bulunduğunu iddia ediyor.

Bazı vatandaşlarımız, Bol Bol ketçap yerken mısır şurubu kokusu aldıklarını iddia ediyor. Bazıları ise tadının Calve markasının ketçabına çok benzediğini iddia ediyor. Aslında bu markanın çok güzel bir fiyat / performans ürünü olduğunu söyleyebiliriz. Tabii ki herkesin damak zevki farklıdır.

Bim Ketçap Fiyatı 2021 Ne Kadar?

Her üründe olduğu gibi, Bim’de satılan Bol Bol marka ketçabı da denemenizi öneriyoruz. Her daim taze olmasının sebebi, Bim marketlere günlük sevkiyat yapılmasındandır. Eğer alışveriş listesini hazırlıyorsanız aşağıda vereceğimiz fiyat bilgisini dikkate almalısınız. Ekonomik açıdan zor dönemden geçtiğimiz bu zaman aralığında, ev ekonomisine önem vermeliyiz. Peki, Bim’in Bol Bol ketçap fiyatı nedir? Aşağıdaki tabloda Bim Bol Bol ketçap fiyatı listesini paylaştık;

Bim Ketçap Fiyatı Kaç TL
Ürün Ağırlık Fiyat
Bol Bol Ketçap Sade 1 Kg ₺5,95
Bol Bol Ketçap Acılı 1 Kg ₺5,95

 

bim ketçap fiyatı
bim ketçap ve mayonez

Ayrıca, patates kızartmasının yanına Bim yoğurt da çok yakışıyor. Ketçap ülkemiz genelinde çok sevilen bir gıdadır. Örneğin ben ketçapsız patates kızartması düşünemiyorum. Ayrıca Bim marketten alabileceğiniz pizzaların üstüne de çok yakıştırıyorum. Öte yandan mayonez… Bim mayonez fiyatı içeriğinizi okuyunca karnınızda ziller çalacak, biliyorum 🙂 Şu içerikleri aç karnına yazmasam çok iyi olacaktı. Gidip kendime pizza hazırlıyorum, bir isteğiniz var mı?

Bim ketçap ne kadar?

Bim marketlerde satılan Bol Bol marka sade ve acılı ketçap fiyatı 5,95 TL’dir.

Hakkında Gizem Uluğ

Ona göre finans uzmanı, buna göre borsacı, şuna göre eksperim. Onlara göre marketlerin nabzı, bunlara göre fiyatlara fısıldayan kadın, şunlara göre yatırım danışmanı. Bana sorarsan, ev hanımı :)

Bunu Da İncele

Patito ve Party marka Bim cips ürünleri

Bim Cips Fiyatları 2021 Ne Kadar? Güncel Liste

Cips almak isteyen küçük büyük herkesin en fazla tercih ettiği adreslerden birinde Bim cips fiyatları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.