Bim Fiyat Listesi

Bim Yoğurt Fiyatları

Bim yoğurt fiyatları ve kalitesi ile her zaman ön planda. Bim marketlerde satılan yoğurt, kaliteli sütlerden üretiliyor. Bu yüzden hemen hemen her sofraya girmeyi başarıyor. Bildiğiniz üzere Bim marketlerde hem ekonomik hem de kaliteli ürünler bulmak mümkün.

Bim marketlerde satışı yapılan Dost marka yoğurt, satış rekorları kırıyor. Şahsen ben de çok seviyorum 🙂 Pandemi öncesinde Dost markasının fabrikasına giderek ne kadar titizlikle imalat yaptıklarına şahit olmuştum. Üretim sonrası hızlıca paketlenerek marketlerin soğuk reyonlarında yer alıyorlar. Bim marketlerin mahalle aralarında dahi merkezi konumda olmalarından dolayı gayet hızlı teslimatlar yapılıyor. Böylelikle merkezi konumlarından dolayı tüketicinin de her zaman tercihi Bim’den yana oluyor.

Dost marka bim yoğurt fiyatları
Dost marka bim yoğurt fiyatları

2023‘de Bim Dost Yoğurt Fiyatları Ne Kadar

Bim yoğurt, ülkemizde hemen hemen tüm sofraların vazgeçilmezi haline geldi. Diyetisyenler başta olmak üzere çoğu sağlık çalışanı yoğurdun sürekli tüketilmesi gerektiğini söyler. Pandemi döneminde vücudumuzun bağışıklığını korumak için Dost yoğurt tüketmek çok önemlidir. İçeriğindeki kalsiyum ile birlikte yağ yakmaya yardımcı olan Dost yoğurt, çoğu sporcunun ilk tercihidir.

Bim Dost yoğurdun 100 gramında ortalama 69 kalori bulunuyor. Bu sayede tek başınıza bile tüketseniz kilo aldırması mümkün değildir. Ama siz yine de ölçülü yemelisiniz 🙂 Ambalajın üzerinde yazıldığı gibi, içeriğinde %3.8 süt yağı ve %4 protein bulunuyor.

Yoğurt kültürü ve inek sütünden oluşuyor. Dost yoğurtta herhangi bir katkı maddesi yoktur. Hatta sizinle küçük bir detay paylaşalım. Dost yoğurt markasını Ak Gıda ve Gönenli Süt firmaları üretiyor. Aynı zamanda Ak Gıda’nın İçim süt firmasının sahibi olduğunu biliyoruz.

Bim Dost yoğurt fiyatı bahsettiğimiz üzere gayet uygundur. 500 Gr, 750GR, 1.5 KG, 2.5 KG ve 3 KG’lık ambalajlar halinde satılıyor. Özellikle biz kalabalık bir aile olduğumuz için genellikle 3 KG’lık kova yoğurdu tercih ediyoruz. Ayrıca Bim Dost yoğurt, içindeki yararlı bakteriler sayesinde sizi gün boyu dinç tutar.

Bim marketlerde satılan Dost yoğurdun iki çeşidi bulunuyor; tava ve süzme. Özellikle akşam yemeklerinde tava yoğurt, meze hazırlarken ise süzme yoğurt tercih etmenizi öneririz. Peki Bim yoğurt fiyatları nedir?

Bim Yoğurt Fiyatları 2023
ÜRÜNFİYAT
Dost Küçük Yoğurt – 500 GR₺8,75
Dost Tam Yağlı Yoğurt – 1.5 KG₺10,45
Dost Yarım Yağlı Yoğurt – 2.5 KG₺14,90
Dost Tam Yağlı Kova – 3 KG₺20,95
Dost Kaymaklı Tava – 1.5 KG₺15,50
Tire Süt Kaymaklı – 750 GR₺17,30

İlginizi çekebilir: A101 yoğurt fiyatları ne kadar? A101 Birşah ve Kebir yoğurt fiyatları

Bim Meyveli Yoğurt

Dost marka Bim meyveli yoğurt, içeriğinde yoğun meyve sayesinde evde yapılmış gibi lezzetli. Bu yüzden benim her zaman ilk tercihim <3 Böylece kalorisi çok düşük olduğundan dolayı canınız tatlı istediğinde hemen bir tane meyveli yoğurt yiyerek krizi atlayabiliyorsunuz 🙂 Peki Bim marketlerde dost meyveli yoğurt fiyatı nedir?

Bim Meyveli Yoğurt Fiyatları 2023
ÜRÜNFİYAT
Dost Meyveli/Kıtırlı Yoğurt 90 GR₺1,95
Dost Meyveli Yoğurt 2×125 GR₺3,50
Dost Gurme Meyveli Yoğurt 125 GR₺2,95
Dostino Büyüme Küpü 6×45 GR₺3,95
Danone Hüpper Yoğurt 67 GR₺2,95

 

bim yoğurt fiyatları ve çeşitleri
bim yoğurt fiyatları ve çeşitleri

Ayrıca, Bim’de satılan benzer ürünlerin de fiyatlarını incelemek isteyebilirsiniz : Bim tereyağı fiyatı, Bim kaşar peyniri, Bim krema fiyatı, Bim süt fiyatları

Yukarıdaki fiyat bilgilerini 04.01.2023 tarihinde güncelledik. Eğer ani fiyat değişikliği yaşandı ise, aşağıdaki yorum bölümünden bizi bilgilendirebilirsiniz. Peki sizin Bim yoğurt favoriniz hangisi?

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 2]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu