Kripto Borsası

ANKR Coin Geleceği 2023-2030 Yorum, Hedef Fiyatlar

Bu yazımızda ANKR Coin geleceği nasıl, ANKR Coin yorum ve fiyat tahminleri nedir gibi soruların cevaplarını arayacağız. Eğer kısa veya uzun vadede ANKR Coin’e yatırım yapmak istiyorsanız bu içeriğimiz tam size göre.

ankr
Ankr Network
$0.0318.30% 24H
ankr
Ankr Network
$ 0.031
Arz8,162,899,377.79 ANKR
hacim$130,173,972.00
Piyasa değeri $256,337,491.00

ANKR Coin Geleceği 2022, 2023, 2025, 2030 Nasıl Olacak

ANKR Coin 2017 yılının kasım ayında kripto para sektörüne kazandırılan bir dijital paradır. ANKR Network projesi kapsamında üretilen bu para birimi ilk etapta kurumsal müşterilere genel bulut sağlayıcılarına kıyasla çok daha ucuz bir fiyata kolayca blok zinciri oluşturmayı amaçlamıştır. Ancak borsalarda listelenmeye başladıktan sonra ANKR Coin önemli bir yatırım aracı haline gelmiştir.

ankr coin geleceği nasıl olur
ankr coin geleceği nasıl olur

ANKR Coin her ne kadar geliştiricilere ve kurumsal müşterilere, genel bulut sağlayıcılara kıyasla daha ucuz bir fiyata kolayca blok zincir oluşturmayı hedeflese de diğer kripto para birimlerinde olduğu gibi neredeyse sadece yatırım amaçlı kullanılmaya başlanmıştır. Spot ve futures piyasalarında önemli bir konuma yükselen ANKR, kripto para yatırımcılarının ilgi odağı haline gelmiştir. Bu nedenle ANKR Coin geleceği yatırımcılar için önemli bir konu haline gelmiştir.

İlginizi çekebilir: Matic coin geleceği nasıldır?

ANKR Coin Kimin Projesi?

ANKR Coin ANKR Network projesine ait olan bir kripto para birimidir. Proje 2017 senesinde Berkeley Üniversitesi’nde kurumuştur. Kurucularından olan Chandler Song, Amazon’un AWS biriminde mühendis olarak çalışırken bu projeye girişmiş ve CEO konumuna getirtilmiştir. Song’un ortağı ise Ryan Fank isminde bir yatırım bankacısıdır.

Kripto para projelerinde önemli bir yere sahip olan yazılım ve finans konularında uzman olan isimler tarafından hayata geçirilen bir proje olarak karşımıza çıkan ANKR Coin’in sağlam bir proje olduğunu söyleyebiliriz.

İkili ilk etapta Bitcoin ile başladıkları bu serüvende geliştirici ve müşterilere genel bulut sağlayıcılarına kıyasla kolayca blok zinciri düğümleri oluşturmayı hedefleyen bir projeye imza atmıştır.

ANKR Coin Amacı Nedir?

Kripto para birimleri ilk kez üretildiğinde bir amaç edinir. White paper dosyasında yer alan bu amaçlar o kripto para biriminin gelecekte hangi konuma geleceğini tahmin etmek için önemli bir yere sahiptir.

ANKR Coin’in temel amacının blok zincir teknolojisinde değişiklik yapmak olduğunu söyleyebiliriz. Kendinden önce başlayan projelerin kullandığı klasik blok zincir teknolojisini kullanmak istemeyen ANKR Coin, blok zinciri düğüm barındırma çözümleri sağlamak amacıyla paylaşılan kaynakları kullanan bir proje haline gelmiştir.

Bu blokchain düğüm barındırma çözümleri sağlamak için paylaşılan kaynakları kullanan bir çözüm olarak işlev görmesi ANKR Coin’in kısa süre içerisinde piyasalarda tutunmasına neden olmuştur.

ankr coin geleceği yükselir mi
ankr coin geleceği, yükselir mi

İlginizi çekebilir: Atom coin geleceği

ANKR Coin Nasıl Alınır?

ANKR Coin projesine ilgi duyan ve portföyünde bu kripto para birimine yer vermek isteyen kişiler bu kripto paranın nasıl alınacağını merak ediyor.

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki bu kripto parayı satın almak istiyorsanız ANKR listelemesi yapan bir borsada üyeliğinizin bulunması gerekiyor. Eğer bu borsalara üyeliğiniz varsa TRY, USD, EUR, USDT ve BTC gibi para birimleri ile satın alma işlemi yapabilirsiniz. Bu noktada borsalar genellikle ANKR/BTC paritesini açtığı için Bitcoin almanızı isteyebilir.

Eğer ANKR Coin’in hangi borsalarda listelendiğini merak ediyorsanız yazımızın sonundaki tabloya göz atabilirsiniz.

ANKR Coin Yorum

Bir kripto paranın geleceği hakkında fikir yürütebilmenin belki de en iyi yolu o kripto para hakkında yapılan yorumlara göz atmaktır. Piyasalar yatırımcıların hareketleriyle şekillendiği için ünlü analistlerin ve portföyü büyük yatırımcıların yorumlarını dikkate almak her zaman iyi bir tercihtir.

İyi haber şu ki hem kripto para uzmanları hem de portföyü zengin ANKR Coin yatırımcıları bu kripto para birimi hakkında her zaman olumlu görüşler bildirmiştir. Bu da ANKR’nın gelecekte daha iyi bir konuma gelmesi için bir artıdır. Gelin bu kripto paranın gelecekte ne yapması bekleniyor bir göz atalım.

ankr coin geleceği ve yorumları
ankr coin geleceği ve yorumları

İlginizi çekebilir: Wink coin geleceği

ANKR Coin Geleceği ve Yorumlar

Kripto para analistleri ve “balina” olarak adlandırılan yatırımcılar zaman zaman kripto para birimlerinin gelecekleri konusunda fikirlerini belirtirler. Biz de ANKR Coin’e yatırım yapmak isteyen kişiler için bu görüşleri araştırdık ve yıllara göre yapılan fiyat tahminlerini paylaştık.

İşte yıllara göre ANKR Coin fiyat tahminleri;

ANKR Coin Geleceği 2023

ANKR Coin’in 2023 yılında yükselişine devam etmesi bekleniyor. ANKR’nin 2023 yılındaki beklenen fiyatı ortalama 0.30 dolar civarındadır.

ANKR Coin Geleceği 2024

ANKR Coin’in 2024 yılında ortalama 0.50 dolardan işlem görmesi bekleniyor.

ANKR Coin Geleceği 2025

ANKR Coin’in 2025 yılında birçok kez rekor kırması ve ortalama 0.75 dolardan işlem görmesi bekleniyor.

ANKR Coin Geleceği 2026

ANKR Coin’in 2026 yılında bir miktar düşüş yaşaması bekleniyor. 2026 yılı için beklenen fiyat yaklaşık 0.60 dolar civarı.

ANKR Coin Geleceği 2027

2027 yılında ANKR Coin’in 0.70 dolara kadar yükselmesi bekleniyor.

ANKR Coin Geleceği 2028

2028 yılı için beklenen fiyat ortalama 0,80 dolar civarı.

ANKR Coin Geleceği 2029

ANKR’nın 2029 yılı sonlarına doğru 1 dolara yükselmesi bekleniyor.

ANKR Coin Geleceği 2030

2030 yılında büyük bir yükselişle ANKR’nin 1.25 dolara kadar yükselmesi bekleniyor. Olası bir mega boğa ve aynı zamanda gerçekleşecek ANKR yakım işlemi bu fiyatın daha da yükselmesine neden olabilir.

Önemli borsalardaki ANKR Coin fiyat ve hacim bilgileri şu şekildedir;

Bu yazıda yer alan hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bu yazıda ANKR Coin ile ilgili bilgiler ve olası fiyat senaryolarını vermeye çalıştık. Bu yazıdaki bilgilere güvenerek yatırım kararı almanız ciddi zararlara uğramanıza neden olabilir.

ANKR Coin Sahibi Kim?

ANKR Coin ANKR Network projesine ait bir kripto para birimidir.

ANKR Kaç Dolar Olur

ANKR Coin’in önümüzdeki yıllarda 1 dolara kadar çıkması bekleniyor.

ANKR Coin Kaç Adet Var?

Şu an dolaşımda 8.2 milyar civarında ANKR Coin vardır. Olası bir yakım işlemi sonrasında bu rakam azalabilir.

ANKR Coin Piyasaya Ne Zaman Girdi?

ANKR Coin 2017 yılının Kasım ayında piyasaya girmiştir.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 3 Anlık Puan: 3.7]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu