A101 Fiyat Listesi

A101 Şişme Havuz Fiyatı

A101 şişme havuz fiyatı ne kadar, A101’de şişme havuz var mı, A101 şişme havuz ne zaman gelecek? Merak ettiğiniz bütün sorulara bu içeriğimizde yanıt bulabilirsiniz.

A101 Şişme Havuz Satıyor Mu?

A’dan z’ye birçok ürünün satışını yapan A101 market her geçen gün ürün portföyüne yenilerini eklemeye devam ediyor. Özellikle son 5 yıldır teknolojik ürün, mobil ürün, gıda, temizlik ve mobilya ürünlerinin satışında diğer marketleri geride bırakan A101 market şimdilerde yeni ürünlerin satışıyla ön plana çıkıyor.

A101 marketin son zamanlarda satışını yaptığı ürünlerden biri de şişme havuzlar. İlkbaharın gelmesiyle başlayan ve yaz sezonuna kadar devam eden tatil sezonunda A101 şubelerinde bu ürünleri sıkça görüyoruz. Bununla birlikte A101 internet sitesinde de yılın her ayı bu ürünleri görmek mümkün.

A101 şişme havuz ne zaman gelecek
A101 şişme havuz ne zaman gelecek

A101’e Şişme Havuz Ne Zaman Gelecek?

A101’den Bestway şişme havuzları iki farlı şekilde alabilirsiniz. Bunlardan ilki A101 şubelerinden aktüel ürün olarak satın almak. İlkbaharın başlangıcıyla birkaç haftada bir A101 reyonlarında yerini alan şişme havuzlarını almak için biraz acele etmelisiniz. Çünkü bu ürünler geldikleri gün tükeniyor ?

A101 marketin daha önce yaptığı aktüel ürün kampanyalarını incelediğimizde Mayıs ayıyla birlikte şişme havuz satışlarının başladığını görüyoruz. Ancak ne yazık ki net bir tarih vermemiz mümkün değil.

A101 şişme havuzlarını yaz gelmeden satın almak istiyorsanız A101’in internet sitesini kullanabilirsiniz. Burada “oyuncak” kategorisi içerisinde birbirinden farklı şişme havuzlardan birini satın alabilirsiniz.

a101 şişme havuz fiyatı
a101 şişme havuz fiyatı

A101 Şişme Havuz Fiyatı 2023 Yılında Ne Kadar?

A101 markette satılan şişme havuzlar ve fiyatları güncel olarak şu şekildedir;

  • Bestway Şişme Havuz 122×25 cm: 54,95 TL
  • Bestway Şişme Havuz 152×30 cm: 79,95 TL
  • Bestway Palmiye Güneşlikli Şişme Havuz99x91x71 cm: 219,90 TL

A101 Şişme Havuz Yorumları

A101 marketten daha önce şişme havuz alan kişilerin yapmış olduğu yorumları merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Sizler için hepkredi.com olarak bu yorumları inceledik ve sizlerin fikir edinebilmesi için paylaşmak istedik.

Bu yorumlarda genel olarak bu şişme havuzların dayanıklılık, tasarım, fiyat ve güvenlik bakımından tam not aldığın fark ettik. Birçok kişi A101 markette satılan bu şişme havuzları öneriyor. Öte yandan, bahçenizi güzelleştirmek isterseniz A101 bahçe salıncağı içeriğimize incelemeniz tavsiye olunur 🙂

A101 şişme havuz fiyatı konulu yazımızda A101 markette satılan şişme havuzlarla ilgili bilgiler vermeye çalıştık. A101 markette satılan diğer ürünlerin fiyatlarını merak ediyorsanız web sitemizi incelemeye devam edebilirsiniz.

Havuz kaç metre olmalı?

Havuz boyutları bahçe boyutlarına göre belirlenmelidir.

Şişme havuzların fiyatları kaç lira?

50 TL’den başlayan fiyatlarla şişme havuz bulmak mümkün.

Bahçeye havuz yaptırmak kaç TL?

Bahçeye havuz yaptırmanın maliyeti 100 bin TL civarındadır.

Çocuk havuzu kaç litre su alır?

Çocuk havuzları 150 litre civarında su alır.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu