Bim Fiyat Listesi

Bim Kek Kalıbı Fiyatı

Bim kek kalıbı fiyatı, piyasadan alabileceğiniz en uygun kek kalıplarından. Özellikle bayanlar kek kalıbını çok kullandıklarından Bim kek kalıbı fiyatları oldukça önemli. Bim market her hafta belirli zamanlarda başka markaların ürünlerini mağazalarına getirerek satışa sunmakta.

Her hafta gelen bu ürünler Bim aktüel olarak bilinmekte. Aktüel ürünler Bim market içerisinde satışa sunulurken normal zamanlarda mağazada bulunmayan televizyon, telefon, kulaklık, baton kek kalıbı ve çerez kullanımına yönelik tabak gibi eşyalar gelmekte.

Bim Kek Kalıbı Fiyatları 2022’de Nedir?

Her hafta aktüel ürünler içerisinde pek çok ürün çeşidi bulunsa da müşteriler daha çok Bim kek kalıbı almayı tercih etmekte. Öyle ki aktüel ürünlerinizden olan bu kek kalıpları Bim markasının kendi üretimi olmamasına rağmen diğer ürünlerdeki gibi uygun fiyatlar sunduğundan pek çok kişi tarafından tercih ediliyor.

Bim Aktüel Ürünleri Ne Zaman Geliyor?

Bim aktüel ürünleri satışa sunmasından dolayı daha fazla müşteri tarafından tercih ediliyor. Her hafta Salı ve Cuma günleri her Bim mağazasına aktüel ürünler gelir. Bu durum bayram tatili gibi özel tarihler söz konusu olduğunda değişiklik göstermekte.

Bim mağazalarına her Cuma ve Salı günleri aktüel ürünler gelmesine rağmen bu ürünler uzunca bir süre satılmaya devam eder. Örneğin Salı günü aktüel olarak gelen bir ürün 2-3 hafta kadar reyonlarda bulunabilmekte. Eğer gelen aktüel ürünler müşteriler tarafından çok beğenilirse bir sonraki haftalarda tekrar satışa sunulabiliyor.

bim kek kalıbı
bim kek kalıbı

İlginizi çekebilir: A101 kek kalıbı fiyatları ve çeşitleri nelerdir?

Bim Kek Kalıbı Fiyatları Ne Durumda?

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki Bim mağazasının satışa sunduğu aktüel ürünler o an için revaçta olan ürünlerden oluşmakta. Örneğin yaza girerken kamp malzemeleri veya deniz malzemeleri yer almaktayken kış girerken antifriz, araç bakım malzemeleri vs. ürünler satılmakta.

Yani her zaman güncel ürünler satışa sunuluyor. Anca televizyon, telefon, beyaz eşya, mutfak malzemeleri ve bazı teknolojik eşyalar çok sık bir şekilde aktüel kategorisinde satışa sunulmakta. Aynı zamanda Bim kadife tatlısı ile kendinizi ödüllendirmek ister misiniz?

Bim kek kalıbı fiyatları aşağıdaki gibidir;

Bim Kek Kalıbı Fiyatları 2022
Bim Döküm Kek Kalıbı ÇeşitleriFiyat
Taç Model Kek Kalıbı89,95TL
Fırfır Model Kek Kalıbı89,95TL
Bonera Döküm Kek Kalıbı99,90TL
Bim Diğer Kek Kalıbı Çeşitleri
Chef’s Kek Kalıbı Çeşitleri69,90TL
Borcam Paşabahçe Baton Kek Kalıbı56,90TL
Bonera Döküm Kek Kalıbı89,90TL
Zenker Taşıma Kapaklı Kek Kalıbı79,90TL

bim kek kalıbı çeşitleri

Bim kek kalıbı çeşitleri

Bim’in Sattığı Aktüel Ürünler Kaliteli Mi?

Bim her zaman uygun fiyat garantisi vererek müşterileri için iyi bir alışveriş deneyimi yaşatmaya çalışır. Bu noktada satışını yaptığı diğer ürünlerde olduğu gibi aktüel ürünlerde de çok uygun fiyatlı etiketler yer alıyor.

Aktüel ürünlerden satın almak isteyen kişiler de bu uygun fiyatlı etiketleri görünce ürünlerin kalitesinden şüphe edebilmekte. Ancak bu tamamen yanlış bir düşüncedir çünkü her üründe olduğu gibi aktüel ürünlerde de en iyi kalitedeki ürünler satışa sunulmakta.

Bu arada, sayfayı okuyunca kalkıp hemen kek yapma isteğiniz gelebilir 🙂 Bu yüzden size burada Bim un ürünleri sayfamızı da bırakıyoruz.

Bim Aktüel Ürünler Avantajı

Bim aktüel ürünler ile Türkiye’de bir ilk başlattı diyebiliriz. Çünkü aktüel ürünlerin çıkış noktası yine bu mağazadan geliyor. Diğer ulusal marketlere baktığımızda kimse yokken Bim’in aktüel ürünler ile piyasaya canlılık getirdiğini de söylemeden geçemeyeceğiz.

Yıllar öncesi başlattığı aktüel ürünler kampanyaları sayesinde birçok tüketici bu ürünleri uygun fiyata aldı. Hal böyle olunca diğer marketlerde yarış içerisine girmiş oldu. Gerçekten de Bim’in aktüel ürünleri hem kaliteli hem ucuz. Piyasa da zaten ucuza ürün bulmak zor. Bim aktüel ürünleri takip ederek Bim kek kalıbı veya farklı ürünleri ucuza alabilirsiniz.

Sitemizde ki tüm Bim ürünlerini güncel fiyatları ile sunuyoruz. Takip edip güncel Bim fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu