Bim Nugget Fiyatı 2021 Ne Kadar? Lezita ve Banv

Yapılışı pratik olan dondurulmuş yemeklerden biri Bim nugget fiyat listesi ne kadar oldu? 2021 yılında Bim marketlerden Banvit ve Lezita marka nugget ürünleri alıp evinizde yiyebilirsiniz. Tavuğun üstünde harika bir son vardır. Az yağlı kızgın tavada kolayca kızartabilirsiniz. Yanına patates kızartmasını çok yakıştırıyoruz. Sos olarak genelde ketçap ve mayonez kullanılsa dahi ranch sosun denemenizi öneririz. Bim donuk ürün dolaplarında genellikle 300 Gr’lık ambalajlar halinde satın alabiliyorsunuz.

Bim’de satışı yapılan nugget ürünlerini fiyat ve performans olarak şiddetle tavsiye ediyoruz. Ayrıca tavukların kesimleri İslami şartlara uygun olup helal sertifikası mevcuttur. Son zamanlarda pandemi şartları gereği çoğu gıda ürününün fiyatı yükseldi. Aynı zamanda döviz kuruna bağlı olarak da zamlar yapıldı. Bu artışlardan neredeyse tüm ürünler nasibini almış olsa da nugget fiyatlarının çok fazla yükselmediğini düşünüyoruz.

Bim marketlerde çok fazla dondurulmuş hazır gıda ürününü bulabilirsiniz. Bunlardan bazıları; soğan halkası, noodle, köfte ve mantı olarak sıralanabilir. Eğer çalışıyorsanız ve eve geldiğinizde yemek yapmak için yeterince vakit bulamıyorsanız bu ürün tam da size göre. Ayrıca yemek yapmak için üşenenler için de kurtarıcı rolünde. Dışarıdan hazır yemek söylemek yerine bu şekilde sipariş vererek evde basitçe hazırlayabilirsiniz. Aşağıda Bim nugget fiyat bilgisini verdik.

bim lezita nugget
bim lezita nugget

Bim Nugget Fiyat 2021 Kaç TL Oldu?

Bim ucuzluk marketlerde 2 farklı markanın nugget ürünlerini bulabilirsiniz. Lezita ve Banvit marka ambalajları 300 Gr’lık ambalajlarda satın alabilirsiniz. Eğer alışveriş listenizi hazırlıyorsanız aşağıdaki fiyatlara göz gezdirmenizi öneririz. Ek olarak, nugget ürünleri kullanarak farklı bir pişirme yönteminiz varsa yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bim’deki Nugget Ürünleri ve Fiyatları
Markası Adet Fiyatı
Lezita 300 Gr 7,50 ₺
Banvit 300 Gr 7,60 ₺

Yukarıda belirttiğimiz fiyatlar yakın geçmişte Bim marketlerin reyonlarında kontrol edilerek yazılmıştır. Şayet ani ve bilgimiz dışında bir fiyat artışı gerçekleşirse, bizi bilgilendirebilirsiniz. Yorum bölümünden bilgi verirseniz editörlerimiz hızlıca fiyat güncellemesi yapabilirler.

Şimdi gelelim bizim eve 🙂 Eşim Bim’in nugget ürününün hastası. Özellikle çıtır patates kızartması ile birlikte harika bir ziyafet çekiyor – tabii yanında içeceğini eksik etmeden. Yalnız dikkat edilmesi gereken husus, paketin şişkin olmamasıdır. Paketi elinize aldığınızda saydam olan naylon şişmiş olursa satın almayın ve kasadaki görevli arkadaşımıza bildirin.

Hakkında Demir Uluğ

Bunu Da İncele

Bim kıyma fiyatı

Bim Kıyma Fiyatı 2021, Emin Kıyma Besin Değeri Yüksek Mi?

Bim kıyma fiyatı, et ürünlerinin arasında fiyatı en çok merak edilen ürünlerinden olarak karşımıza çıkıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.